Galatasaray başarı budalası mı?

Haftalardır Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında liderlik gidip geliyor. Galatasaray bu hafta uzun zaman sonra bir puan farkla ligin bitmesine daha 13 hafta varken liderliğe yükseldi. Taraftarlarina bakiyorum da takimi şampiyon ilan ediyorlar. Diger takimlara çirkin gondermeler yapiyorlar. Bu durum galatasaray hakkinda yapilan iyi gün taraftarlari ve başari budalasi yorumlarini hakli çikariyor mu düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Kimseye cevap vermedim, vermicem de herkesin görüşüne saygılıyım. İstediğim zaman, istediğim yere, istedigim konuyu açabilirim buna kimse karışamaz. Özgür bir platform burası. Cevaplar arasında aynı görüste olan insanlar da var. Olmayanlar da var genelde gsli olabilir de. Ama herkes kendi yorumunu yazsin konu dışında beni eleştirmenin mantığı da gereği de yok.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi bildim bileli Galatasaray'ın galibiyetlerde taraftarlık yaptığını savunurum. Her zaman da haklı çıktım, pek yanıldığım olmadı. Ben Fenerbahçe'liyim, fanatiğim. Türkiye'de Beşiktaş taraftarının üzerine çıkabilecek bir taraftar grubu yok, gelmez de. 2010-2011 sezonunda Galatasaray alt sıralarda sürünürken maçlarında sahaları boştu hep. Belki derbilerde istisna olmuştur. Beşiktaş taraftarı her maç sahayı doldurur, sesi kısılana kadar bağırır takımına destek olur. Fenerbahçe'yi savunmuyorum ama biz onlar gibi sadece galibiyette gelmeyiz statlara. Benim görüşüm bu. Türkiye'nin en kaliteli taraftar grubu Çarşı'dır. Galatasaray taraftarı yanından bile geçemez.

1|3
    1|1
    • Siz stadı bu sene bile doldurmuyonuz, biz her sene destekledik

• Ben genç fenerlilerdede izledim çarşıda da izledim hepsinde var arkadaşım emin ol en büyük taraftar galatasaraydir.
      Yurt dışında her yerde vardır taraftarı.

• He he en büyük taraftarmış. En kolpa taraftar hiç kusura bakma. Daha da cevap vermeyi düşünmüyorum ben diyeceğimi dedim, bildiğimden şaşmam.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeni bir durum değil düşmeye oynadıkları sezon 5 bin kişi vardı stadlarında ortalama her hafta. Yenilince kötü gidince UEFA kupası ilklerin takımından başka cümle kuramıyorlar. Ben hala 1 gs li görmedim olsun bugünde seviyorum diyen. Genelinin işi yenilince saldırmak yenince kutlama yapmak.

0|1
    0|0
  • Seni ilgilendiren ne herkes kendi takimina baksin

1|2
    0|3
    • Bunlar yenilirken burada olamazlar ama şimdi konuşurlar.
      Beşiktaş taraftarı kanka bunlar hep boyleler.
      Daha derbi kazanamaz şampiyon olcaz derler.
      Kaç hafta lider olmuşlar sanki

• olay liderlik falan değil olay ne biliyor musun bizle 4 diye dalga geçenlere haddini bildirmekti çok şükür lideriz her ne kadar 4 tane yesekde arena da feneri yendik olipiyatta beşiktaşı devirdik şimdi lideriz akıllı olun aklnızı alırız

0|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 12

• Her takim taraftari yapiyor mactan once fb liler bu hafta lideriz diye yikiyolardi buralari daha once siz isitin koltugu geliyoruz diyodunuz noldu simdi?:) biz 4 yedigimizdede burdaydik ama dun fb yenilince cok azi burdaydi iyi gun taraftarligi odur gerci bjklilerde olmuyo ortadaya hos :) iyi gun taraftarlarini biliyoruz biz 3. Oldugumuzda yine anketlerde en cok gsli cikiyodu komik sorular aciyosun sen ozellikle bu tarz sorular senden cikiyo genelde.

1|0
    1|2
    • biz diğer takımlara çirkin göndermeler mi yapıyormuşuz renktaş tövbe bismillah iftiraya bak

• Ben hiç beşiktaşlıların eksilendiğini görmüyorum nedense hep bizi eksiliyorlar dünde biri gözükmüyordu ama iş başındaydı ben hiç bir fenerli ve beşiktaşlıyı eksilemem rahatsız olmam ki

• Bunlar beşiktaş her yenildiginde saklaniyolar ama anca böyle ligdeki her takimin derdi biziz kymadk takim kalmadi

• Hmm Fenerbahçe ve Beşliktaş taraftarı diğer takımlara çirkin göndermeler yapmıyorlar yani? Sezon başı bu sene ilk yarıyı şu puanla lider kapatırız diyen hangi takımın başkanıydı bir araştır derim.

1|1
    0|1
  • Biz her sene sizin üstünüzdeyiz ve her sene ayni şeyi diyorsunuz.
    Biz ve fener arasında şampiyonluk geçecek.
    Yapabildiğiniz en fazla bu.
    Hakemler olmasa geçen haftada puan kaybedersiniz.
    Stada bedava ve turnike kırarak giriyorsunuz bide doldurduk diyonuz.

1|0
    0|0
    • Aynen dostum iki futbol konusim dedigi yok

• @Bendiss kardeş ben o stattaydim bir tane gs ya da ts formasi gormedim heryer siyah beyazdı.

• Ben televizyondan gördüm kardeşim bakarım yine özette gorursem atarim

• galatasaray taraftari kesinlikle iyi gun taraftaridir cok az kesim var icinde gercek taraftar olabilen gerisi iyi gun taraftaridir..

1|2
    1|1
  • fanatik bir Galatasaraylıyım ama bu sene sampiyon dahi olsak övüñülecek bir başarı olmadıgı düsünüyorum. şampiyon olmayı hakeden şu sezonki takım Beşiktaş.

0|2
    0|0
    • Ne yapti beşiktaş bilader?
      Bursa maçı hakkemler
      Balikesir kirmizi vermedi hakemler.
      Antep gökhan dirsek attı kirmizi vermedi kazandilar.
      Demba ba elle atti kazandilar nasl haketmek bu

• taraftarlara bakma hacı sen kendi takımına bak şampiyon olursanız eğlen mutlu ol napçan elalemin taraftarını

1|0
    0|1
  • Kadıköy'de bir çakalım hepsi kaybolur

1|1
    0|1
  • Aynısını fener taraftarı da yapmıştı. Bu normal bence

1|1
    0|1
  • GALATASARAY taraftarinin bir sozu vardir bilir misin?
    Başarılar gelir geçer asaletin bize yeter.

1|1
    0|2
  • Standart taraftar kafası, bu tavır bir takıma mâl edilemez.

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve başarı ha :d

0|0
    0|0
  • Cik cik cikcik :)) biz hakeme rağmen lideriz olan biten bu :)

1|0
    1|0
Yükleniyor...