Galatasaray başarı budalası mı?

Haftalardır Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında liderlik gidip geliyor. Galatasaray bu hafta uzun zaman sonra bir puan farkla ligin bitmesine daha 13 hafta varken liderliğe yükseldi. Taraftarlarina bakiyorum da takimi şampiyon ilan ediyorlar. Diger takimlara çirkin gondermeler yapiyorlar. Bu durum galatasaray hakkinda yapilan iyi gün taraftarlari ve başari budalasi yorumlarini hakli çikariyor mu düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Kimseye cevap vermedim, vermicem de herkesin görüşüne saygılıyım. İstediğim zaman, istediğim yere, istedigim konuyu açabilirim buna kimse karışamaz. Özgür bir platform burası. Cevaplar arasında aynı görüste olan insanlar da var. Olmayanlar da var genelde gsli olabilir de. Ama herkes kendi yorumunu yazsin konu dışında beni eleştirmenin mantığı da gereği de yok.

0|0
313

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeni bir durum değil düşmeye oynadıkları sezon 5 bin kişi vardı stadlarında ortalama her hafta. Yenilince kötü gidince UEFA kupası ilklerin takımından başka cümle kuramıyorlar. Ben hala 1 gs li görmedim olsun bugünde seviyorum diyen. Genelinin işi yenilince saldırmak yenince kutlama yapmak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...