Fenerbahçe Trabzonspor maçına ait bu fotograf Fenerbahçe'nin ırkçı oldugunu göstermiyor mu?

Fenerbahçe Trabzonspor maçına ait bu fotograf Fenerbahçe'nin ırkçı oldugunu göstermiyor mu?

link

• Evet fenerbahçe türkiyenin ilk ve tek ırkçı takımıdır
    14% (1)47% (9)38% (10)Oy Ver
  • Hayır fenerbahçe ırkçı değildir
    86% (6)53% (10)62% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ya zaten fener kadar itici bir takım daha dünya üstünde yoktur.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Ne yani şimdi 2 kendini bilmez böyle bir şey yaptı diye genelleme hakkına sahip mi oluyorsun sen ?

1|3
    0|1
  • fenerli değilim ama hayır böyle birşey yok

2|0
    0|0
  • Bu defa ağzımı açarsam bu siteden açılırım..

ZOKORA KİM ?

KİMDİR ?

Şeref problemi yaşayan , karakteri 0 olan adamın biridir... Fenerbahçe ırkçı olsa Yobo için neden didinsin ? Sow u neden el ustunde tutsun...

Biz hatırlıyoruz playoff maçında savaş alanına gittiğimizi.. kokmus atletlerin , donların , meşalelerin,çakmakların, taşların arasında kaldıgımızı unutmuyoruz... Trabzon çok konusmasın kendi kendine gelin güvey ola ola kafayı yediler...

Eğer biz bizi kızdıran şeyleri kamuoyuna sunmaya başlarsak ki bizim böyle seylere ihtiyacımız yok o zaman Trabzon (mahkemelerde oldugu gibi ) kaçacak delik arar...

0|0
    0|0
    • fenerbahçe futbolun faşistidir..zokora adam gibi adam fenerbahçede böyle adamlar görmek mümkün değil...volkan ,aykut godaman adammı?azizyıldırım adammı ?bırakın faşist ağızları

• Ben senınle burda tartısırsam kendı sağlığıma zarar... ;)) sağlığımdan önemli birsey olmadıgı için senınle tartısmıycam.

• teşekkür ederim:)

• gsli yapar unutulur bjkli ya[par unutulur Fbli yapar yillarca soylerler 2 kendini bilmez yapti diye butun fenerlileri ayni kefene koyma ozaman butun gslide O.c amk

1|1
    0|1
    • ben yapan gsli de görmedim bjklide,tslide..ama türkiye şikeyide ırkçılığıda fenerden öğrendi

• herşey ortada ..hasan şaş adam olsa kendisine ankaragüncünde oynarken fenerbahçeden gelen teşvik pirimini önce konusurdu

• Hersey ortaa falan degil hasan sas yalan soyluyor sampiyinlar ligi?

• Yatakta suratına siyah poset geçirmişler çıkarmayı unutmuşlar öyle maça gelmişler :)

0|1
    1|0
  • Böyle aptal kadınlara tahammülüm sıfır

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ırkçılık yapmamış, ''iki'' fenerli yapmış.

2|2
    0|1
  • Fenerbahçe'nin değil,bunu yapanların ırkçı oldugunu gösteriyor.

1|2
    0|0
  • Gsli görmedim.

Tslide görmedim.( Takım psikopat olabilir ama Trabzon yabana atılmaz)

Bjk ise( Kasımpaşa'da coşuyor bazen ama normaldir.

Fb ise uzay çağında bile 6-0'dan bahsedecek. O takımda Alex sportmen sadece bana göre.

0|1
    1|0
    • trabzonmu psikopat :) o yüzdenmi fenerbahçeliler bahdat caddesinde sevgilisyle gezen galatasaray forması giyen çocugu minübüse bindirip dövdüler

• Fb uzay çağında 6-0 dan bahsetse ne olur GS HER BİYERİ SIKISTIGINDA BİZİM AVRUPA KUPAMIZ VAR diyor ;))) AYRICA SAYIN SORAN FİNAL MAÇINDA FENERLİLER TAŞKINLIK ÇIKARMADI POLİS SALDIRDI BİZE EĞER ATMOSFERİ YAŞAMADIYSAN FENERLILER TASKINLIK ÇIKARDI DEME. UNUTMA Kİ MAÇ SONUNDA GS Yİ ALKISLAYAN TARAF FENERBAHÇELİLER TARAFIYDI ;))

• Fb ne zaman alkışladı?Kupayı zor hazmettiler?

• negroyla poz vermenn amacı neki yani ? anlamadm ben ole ırkçılık falan bişe çıkartmadm

0|0
    0|0
    • negro ingilizce de zenci demek

• fenerin kendi takımında zenci varsa belki onu buyuk göstermek amaçı yapılmıstr yada trabzonda zenci varsa o zaman onu kucuk göstermek amaçlıdır heralde ben pek takım kadrolrnı bilmem de kendi takımımkin bile :D ho değil tabi

• Fenerbahçenin ne suçu var ki bence kadınlar ırkçı

1|0
    1|0
  • a şıkkı diycem ama tek değil maalesef hatta en ırkcısı bıle dııl

0|0
    0|0
  • 1- Herkesi genelleyemezsin

2- İyi yapmışlar valla helal olsun, Zokora kadar karaktersiz şerefsiz bi' insan yoktur, sahaya futbol için çıkmıyor adam öldürmek için çıkıyor. Çok sert futbol oynuyor, trabzonspor yetkililerinin konuşması lazım adam dün alex'in belini kırıyodu kasıtlı bir şekilde haberlere bile çıktı. Her maçta birine uçan tekmeler kasıtlı haraketler allahın karaktersizi sonuna kadar hakediyor her şeyi.

3|3
    1|1
    • zokoramı şerefsiz ?fenerli oldun belli..ayrıca o pozisyonda kasti birşey yoktu adam özürdilemek için elini uzaktı karaktersiz alex elini uzatmadı...

• Adamın futbol hayatını bitirecek yerlere vuruyor, sen at gözlüklerini çıkar ondan sonra futbol izle kardeş.

• bunu bilerekmi yapıyor .yanlış bakış açısı..ayrıca adamın hayati yeri hayalarıdır bunu türkiyede yapan tek futbolcu gördüm oda emre belezoğlu..

Erkekler Ne Diyor 20

• tüylerim diken diken oluyor trabzonu duyunca kendi ülkesini avrupaya şikayet eden bir takımdan ne beklerinir ki zokoranın hala top oynuyor olması bile bence suçtur öldürmye teşebbüs etti adam ya

0|0
    0|1
    • bukadar boş ve saçma konustugun için sana para ödüyorlarmı merak ediyorum..gidecek tabiki adam hakkını arıyor neyapsın

• banada sizin konuşmalrınız sinek vızıltısı gibi geliyor

• sus ezik

• yanlış hareket ama zokorada hareketlerine dikkat etmeli

1|0
    0|0
  • trabzona ne yapsan suç zaten o yüzden trabzonla alakalı herşey abartılı bence

0|0
    0|1
  • 2 tane fenerlinin yaptığı saçmalığı tüm fenerbahçelilere genellemek yanlış.ben gsliyim.Ha bu arada,bu olaylar yüzünden negro baya reklam yaptı yaw

0|1
    0|0
  • şimdi emre tamam zokora ya megro demiş ama bnce bu taraftarın tepkisi trabzonda oynanan ve emre zokoranın yaptıgı cok ser ve bilerek faullerden geliyo tarftarın tepkisi bnce bu yuzden bı kısının hatasını bi takıma yakıştırmak olmaz...

1|0
    0|0
  • Malmı la bunlar

0|1
    0|0
  • ya bi aptal aptal şeyler yapmayın ya zokora kadar karaktersiz bir adamı savunmayın. Bu kadar Türksünüz işte. bi tarafta milli takımın kaptanı bitarafta karakteri 5 para etmez bir adam. ilk önce kendi ülkene vatandaşına sahip çık sonra başkalarına..

1|1
    0|3
  • Fenerbahçe taraftarı türkiyenin en çirkef taraftarıdır

0|0
    2|0
  • İki kendini bilmezin yaptığı bir camiaya mal edilmemeli ama Fenerlilerin kapıcı çocuğu Rıza Çalımbay'a "Rıza efendi 2 ekmek 1 süt" pankartını da unutmadık!

0|0
    0|0
  • bu sadece münferit bir kaç kadının esprisi..ama daha kötüsü zokora nın emre ye attığı tekmeyi trabzon kulübünün tshirt yapmış olması...emre türk oyuncusu..ve trabzon türk takımı..öylemi...eski trabzon başkanı kendi santraforuna zenci demişti ve ingiliz oyuncu derhal trabzonu terk etmişti...bunlar çok ucuz uyanık fırsatçı hareketler...

0|0
    0|0
  • yani türkiyede zenci ırkçılığı olurmu yaw

milleti sinir etmek için yapmışlar

0|0
    0|0
  • Bunlar insanı futboldan soğutmaya yer arayan ha*vanlar.Böyleleri her takımda var,kamu malına zarar verirler,insanlara küfür edip saygısızlık yaparlar.Barınak terk hepsi,tekrar sokmak gerek.

0|1
    0|0
  • iki tane dingil bir iş yaptı diye fenerbahçe ırkçı mıdır demek saçmalıkta son nokta.

Bu taraftarlar ırkçı mıdır desen?

Irkçılık yaptığının bile farkında olmayan eblehlerdir diye cevap verebilirdim mesela

0|1
    0|0
  • fenerbahce orda ırkcılıkla ilgili sorunu oldugundan yapmadı :) sadece trabzonun o hepimiz zokorayız lafı ve siyah cop poseti gecirmesi gercekten komediydi ve ezeli rakipler olunca haliyle dalga gectik :)

0|0
    0|0
  • negroyla poz verip ırkçılığa bağlamk için kafasına torba geçirmesi anlamsız.

kendilerini beyaza boyayıp poz vermeleri ırkçı olurdu.

başarısız bir deneme sadece.

0|0
    0|0
  • kendini bilmez iki salak gördüm o fotografta galatasaraylıyım fenerbahçeye mal etmek veya etmemek o tartışılmasın zaten olaya takım renkleri olarak degil ten renkleri olarak yaklasın

0|0
    0|0
  • Fenerbhceyi genl olarak syclamak yanls ama bu iki gerizekalinin yaptgi irkcilik

0|0
    0|0
  • bu fenev emrenin örneğinde oldugu gibi hep ırkçıdır

0|0
    0|0
  • Malum takım ve taraftarıyla ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin değilde fotoğraftaki kaltakların ırkçı olduğunu gösteriyor, bunlardan çok var

0|0
    0|0
Yükleniyor...