Bir erkeğin güven vermesi ne demektir?

Kadınlar bunu kullanır,bana güven versin yanında kendimi gevende huzurlu hissedeyim derler.Peki bu huzur ve güveni aslında nerede arıyorlar.Karakterlerinde mi yoksa ekonomik olarak rahatlığımı kast ediyorlar.Yani onlar için önemli olan erkeğin paralı ve geleceğinin risk altında olmaması mı yoksa karakterinin güven huzur veren yapıya sahip olması mı?

Cevap karakter ise neden kadınlar geleceği riskli erkekleri karakterleri çok iyi olsa bile tercih etmezler?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• kişiye göre değişir. sadık ,aldatmayan ve beni sevdiğine emin oluğum erkek benim için güven sağlar.para her zaman kazanılır ama güveni birkez kaybedersen geri gelmez.ben bunu savunurum.

0|0
    0|0
    • Güzel.Peki genele yorumla bunu,şahsi fikrin güzel fakat birde kendini dışarda tutup genel bayan modellemesi baz alarak düşün bakalım.Sence neyi tercih ediyorlar niye?

• :) sanırım birinin başına bişeyler gelmiş ?

• Beni kast ediyorsan yok,başıma öyle bir durum gelmedi.Sadece gözlemlediğim bir durum.

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiki karakterleri ama kendine hayrı olmalı ki önce

0|0
    0|0
  • sahiplik hissi işte yani onu koruycak falan hemen her konuda da olabilir o güven tabi

0|0
    0|0
    • Erkek bu konuda fikir beyan etmezken kadın neden bunu sorun yapar?Kadınlar sahiplenilmeli fakat sahiplenilmeye ihtiyaçları yok.Onlarda kendi ayakları üzerinde durabiiyorlar.Sahiplenilmenin kadına verdiği ayrı bir hazmı vardır acaba?

• sevilme duygusu heralde işte

• Dürüst olması.

0|0
    0|0
  • yok ole birsey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...