Eski sevgilimle aynı sınıftayız. Unutabilmiş midir beni?

bi kaç kere bakarken yakaladım bana ama tuhaf bi bakıştı birşeyler yazıyordum kafamı bi kaldırdım uzaktan bakıyodu bana hemen çevirdi başını. Baktığını hissediyorum çünkü ne zaman ona baksam başını başka yöne çeviriyor. Çok özledim. 1 yıldan daha fazla çıktık. Unutabilmişmidir beni ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• O birşey mi ben daha kalktım 500 km öteye üniversiteye gittim bi baktım karşımda meğer oda aynı yere yerleşmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne unutması senden sonra kimbilir ne kızlarla gezmiştir. bence bu bakış alay bakışı bende çok yaptım zavallılar kendilerini avutuyolar acaba hala seviyomu die:)) amaçı kullanmaktır belkide bende çok masum bakardım hepsi tuzama düştüler muhahaha hele o son olanın göz yaşları çok komikti:):):):)

0|0
    0|0
  • unutamamıştır seni gördükçe anıları gözünün önüne geliyordur ama sende ona karşı boş değilsinki demekki sende ona bakıyorsun

0|0
    0|0
  • pişti...

0|0
    0|0
  • sürekli bakıyosa aklında sen varsındır hala

0|0
    0|0
  • aynı sınıf mı ateşle barut işte :D

0|0
    0|0
  • merak ediyordur başkası varmı diye:D

0|0
    0|0
  • olur öyle olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• unuttgunu sanmam erkek zor sever ve zor unutur çünkü:)

0|0
    0|0
  • eski gunler hatrina bakiyordur

pek umut baglama

eskiden hayir gelmiyor

tecrube edilmistir

0|0
    0|0
  • unutmamış

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz...

0|0
    0|0
  • aynı ortamdasınızz özlemıstırr sadeee.. Tekrr denemk ıstıyordurr erkk sonucta

0|0
    0|0
  • sanmıyorum unutmamamıştır okul aşkları bitmez sonuçta bütün okulun diline gar gara oluyosun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...