Evinde akhisar belediye gibi bir takıma yenilip şampiyon mu olacaksın?

fenerbahçeliyim ancak dün akşam kaybedilen akhisar maçına üzüldüğümü söyleyemem bu takımı bu hale getiren o malum 2 kişi gitmeden de pek üzülmeyeceğim şampiyonluk gitse bile

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe tek kale top oynadı emenikenin beceriksizliğinden yenildik birde gs gol atarken ayağını uzatan hakem bu maçtada top sowun önüne düştüğünde oyunu durdurdu ikinci golümüzü yedi. Kimsenin şüphesi olmasın bu sezonun şampiyonu Fenerbahçe

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Moralim çok bozuk kendime gelemiyorum.

0|1
    0|0
    • bende üzülüyorum bu takımın maç kaybetmesine ancak o kişiler gidene kadar buna katlanıcam

• evet hepsinde haklısın emenike şuanda kötü bu bir gerçek ancak geçen sene böyle değildi bu adam neden böyle olduğuna bakmak lazım

• Triplere girip duruyor ego tavan yapmış adamda. Forvetler gol atacağına Meireles atıyor nerde geçen haftaki fenerbahçe :) Volkanıda özledim zaten hay böyle şansın içine edeyim

• Akhisar da çok iyi oynadı Allah var.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• http://i.hizliresim.com/nAOWQ1.jpg
    Aziz tespitinde sonuna kadar haklı.

0|1
    0|1
  • Ben gsli olarak solim puan farki sadece 2 neden olmasin 3 takimda sampiyon olabilir.

0|1
    0|0
  • Galatasarayliyim evet lider olduk mutluyum ama sizi batiran aziz yildirim ve yanindaki yalakalardir ayrica unutmadan ismailide gondermeniz lazim.

0|1
    0|1
  • Akhisar için sevinenler akhisar nüfusundan fazla

0|1
    0|0
    • evet orasıda bir gerçek ancak bizim gerçeğimizi değiştirmiyor bu takım geçen sene böyle değildi

• Macin tamamini izlrdim cok güzel macti umarım fener bütün maclarinda ayni performansi gostrrir :D

0|1
    0|0
  • Başkana yıkmayacaksın herhalde bu yenilgiyi?

0|1
    0|0
    • tek bir yenilgi değil bu ersun hocayı kovup yerine ismail kartalı getirmesinden beri kızgınım

• İsmail Kartal'ın da ersundan pek bir farkı yok ki sadece kondisyon olarak biraz çöktü takım o da takımın yaşlılığıyla doğru orantılı bence.. bana göre son mağlubiyetin sorumlusu hakem ve emenikeydi..

• ismail kartalın sadce eksik yönü takımın kondisyon durumu değil futbolcular üzerinde bir otoritesi yok herks bildiğini okuyor geçen sene böyle değildi evet hakem hataları olabilir ama büyük takımlar hakem hatasına sığınmamalı emenike bu sene kötü onuda ismail kartala ve aziz yıldırıma sormak lazım bu adam geçen sene böyle değildi

Yükleniyor...