Erkek arkadaşım çok sinirli sevgim onu değiştirebilir mi?

erkek arkadaşımla 1 yılı aşkın süredir birlikteyiz. iyi kötü günlerimiz oldu. onu çok seviyorum. aynı şekilde o da beni çok seviyor. ancak sorun şu ki erkek arkadaşım sinirlerini kontrol edemiyor bazı durumlarda. kontrol edememekten kasıt etrafta kim var kim yok aldırmadan bağırıp çağırıyor hatta ağzını bile bozuyor bazen. ama 10 dakika sonrada hemen geçiveriyor siniri. saman alevi gibi bir parlayıp sönüyor hemen.dün eski erkek arkadaşımla ilgili bazı şeyler sordu bana ve hiç gereği yokken tartışma çıkardı. kolumu sıkıp zarar vermeye çalıştı. çok ağladım üzüldüm. o da üzüldü. sarıldı bana. ama ağlamam durmayınca tekrar sinirlendi eve bıraktı beni. sonra kendimden nefret ediyorum diye mesajlar yazmaya başladı. böyle olmasını o da istemiyor ama kontrol edemiyor kendini. özünde çok iyi biri. değer verir, önemser.. ama bu sinir olayını ne yapacağımı bilmiyorum. evlenince sorun olmasından korkuyorum. eskiden daha sinirliydi şu an daha iyi eskiye göre. bunu tamamen yok edebilir miyiz önümüzde evlenmek için 7 yıl kadar bir süre var. nasıl bir yol izlemeliyim. neler yapmalıyım. yardımınıza ve önerilerinize ihtiyacım var. bu arada şunu da belirtmeliyim ki benim bu konuyla ilgili şahsi düşüncem şu ; babası asker. çok disiplinli ve sert yetiştirilmiş. ve aiesiyle sürekli sorun yaşamış bu güne kadar. tüm bunların onun sinirlerini yıprattığını düşünüyorum ve psikolojik destek almasını söyledim. psikolojik desteği gerektiren bir durum yok hayatım. ilk görüşmemizde seninle uzuu uzun konuşacağım beni anlayacağını umuyorum dedi. açıklaması ne bilmiyorum ama sizin de fikirlerinizi almak istedim. teşekkür ederim şimdiden

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• %100 ben aynısı kopyam ya yaparım yaparım pişman olurdum ondan sonra uğraş dur inana isteyerek yapmıyor ne olduğunu bizde çözemedik ama 3 yıllıksevdiğimi kaybettim bu yüzden sonra değiştim ama ne fayda onu değiştirmenin tek yolu var askere gittiğinde onu terketmiş gibi yapıcaksın hatasını anlaynca bi daha istemiyorum diyeceksinn düzelir ben öyle oldum askerde iken bıraktı beni doğudaydım terör bölgesinde beni bıraktı gitti orda bi dahada istemedi ama sen öyle yapma korkut

0|0
    0|0
    • 1 ay sonra askere gidecek zaten. tek umudum orada değişmesi. herşeyi anlaması. ama onu terkedermiş gibi yapamam kıyamam. en çok o zaman desteğime ihtiyac duyacak

• umarım döner :)

• umarım...

Erkekler Ne Diyor 11

• yaş ilerledikçe büyüdükçe insan bazı şeylerin farkına varır.. zamana bırak madem huyunu biliyorsun sinirleneceği şeyleri anlatma, sinirleneceği hareketlerde davranışlarda bulunma.. sinirlendiği zaman alttan al .. nasıl davranacağını bil... sinirlenmediği zaman harika bir insan senin için bir sürü artının yanında bir eksi var diye insan sevdiği insandan vazgeçmemeli...

0|0
    0|0
    • evet sinirlenmediğinde harika bir insan.

• o halde sorun yok herkesin bir kusuru var işte onunki de sinirlenmek... dediğim gibi yaş ilerledikçe durgunlaşır .. sende ona göre davranırsın ...

• seni dövmesinde bırak bağırsın çağırsın sinirini bağırıp çağırarak atıyor oda öyle bazılarıda sinirini kendi kendilerini döver bazıları başkalarını döver yaş ilerledikçe düzelir... şu an taşları daha yerine oturmamıştır yarın evlenir evlendikten sonra sinir falan kalmaz ...

0|0
    0|0
  • sen sınırlendırmemeye calıs aynı dırım bende de war cok sınırlıyım ve kız arkadsım sewgının kat kat fazlasını gosterıyo we ben de cok mutlu oluyorum zamnla bende ona sewgı gosterıyorum sınırlerım ortadan kalkıyorr

0|0
    0|0
    • aslında onu sinirlendirmiyorum. durduk yere bana eski sevgilimle ilgili bir soru soruyor. neden bunları konuşuyoruz diyorum bana cevap ver diye bağırıyor. yani aslında sorunu kendisi bulup çıkarıyor

• senı cok ıı anlıyorum o sınır pısıkolojık bıseyy dedıgm gıbı bende oleyım ama segılımın bana karsı gostermıs oldugu segıı anlatılmayacak bı sewgıı we bende o yuzden sınırlenmıyorum artı ama arada olmuyo degıl arrada ne de sede sınırlenıyorum senın yapacagın ona cok yumusak dawranacan sınırlerını yok edene kadarr ona da yakın olmaya calısacan we o ne derse onun dedıklerıne karsı sakın olacan zamnla duzelır ınsl

• inşallah

• Şiddeti gördüysen veya sezdiysen yol ver gitsin, O sinir ise hiçbir zaman geçmez. İlerde sadece yatakta sakin görürsün o kadar. "Şimdi Olmaz" lafı ise senin kabusun olacaktır. Unutma !

0|0
    0|0
  • git tekvandoya yazıl teke teke çıkarsınız

1|0
    0|0
  • İstediği kadar patlasın sana zarar vermiş. Ruh hastası.

0|0
    0|0
  • sex yapın belki rahatlar

0|0
    0|0
  • 1 yılda değişmediyse durum kötü

0|0
    0|0
    • değişmedi diyemem. gerçekten değişti. ama bazı durumlarda patlayabiliyor. yukarıda da belirttiğim gibi 1 yıldır ikinci kez yaşadım bunu.

• belki sorunları vardır sana açamadiği...

• Beterin beteri var...Allah tren kazası vermesin:(

0|0
    0|0
  • değiştiremez bence asabi tiplerden uzak dur hayatının içine ederler..

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem uzak dur.seni anlayan şefkatli anlayışlı sabırlı arkadaş bul.inan devam ettiğin sürece her geçen gün sorunların artacak

0|0
    0|0
    • off.. çok zor

• ben yaşadım.karşımdaki kadın dı ama çok sinirli agresif biriydi.çok sıkıntı çektim.bittiğinde kuş gibi rahattım

• çok seviyorum ama. rahatlamaktan ziyade çok üzüleceğim

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen çok sinirli biriyle 10 ay çıktım hiç değişmedi be canım nerden biliosn dersen biz birbirimizi çok sevmiştik beni 2 yıl sora unutumadğı için gene aradı 1 hafta telefonla knştuk başlamş gibiydik. saçma sapan şeylere köpürmesinden 2 lafı bir araya getıremıodk hiç değişmemşti yanı. bende sevdiğim için çok katlandm iyikide ayrılmışım dedim düşün. öyle biriyle hayat sürmezdi biliorum.psikoloğa gitti orda bile çare bulamadı ama benmki doktorun yanındada sinirlenmiş çıkıp gelmiş :) traji komik ama böyle sinir kolay kolay geçmeyen bişe. bi uzman yardımı alsın değişio gibiyse destek ol değişmiosa uğraşma bence

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :( biraz mücadele etmeyi düşünüyorum

• ah tatlımm.. ben de asker kızıyım bak,asker ve asker çocuklarında genelde olur bu sıkıntılar.. ama tedaviyle bile geçmeme ihtimali var.. benim babam da aynısı,annem 15 yıl uğraşmış sırf o siniri için ama becerememiş.. Yaaanii evlenmeden önce iyi düşün derim.. o saman alevi dediğin sinirle evin altını üstüne getirebilir,bilmem anlatabildim mi ?

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...