Amcamın kızını kıskanıyorum bariz neden?

benim bir amcamın kızı var kendisi benden bir yaş küçük .onu seviyorum ama kıskanıyorum .benden önce evlendi işe girdi hayatı çok güzel gidiyor .ben ne iş bulabildim okulu bitirince ne kendime uygun bir eş bulabildim .tek başıma bütün gün evde oturuyorum .iş bulamıyorum bunaldım .çekingen bir tipim erkeklere uzzağım .herkes beğenir falan dışardan ama okadar .bende hiç şans yok .ben ne yapıcam böle hep ?bunalıma giriyorum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kimse seni ilgilendirmez, kimsenin yaşantısı da seni bağlamaz, önüne bak, iş, arkadaşlıklar vs. başkaları ile yarış içinde olacağım diye hatalar yapabilirsin. bırak sen kuzenin kendi hayatını yaşasın sende kendi hayatını yaşa.

0|0
    0|0
    • ben ondan hep başarılıydım daha iyi bir okulu bitirdim daha güzelim ama şans hep ondan yana oldu bide hava atıyor şimdi küçükken benim yanımda hep ezilirdi acısını çıkarıyor

• aman desende anlamazlar onlar ezmeyi bilirler anca

• sende ez o zaman bundan sonra

Erkekler Ne Diyor 9

• böyle olumsuz düşündükçe kendini daha çok yıpratırsın ve daha çok bunalıma girersin. sakin ve olumlu olmalısın muhakkak senin içinde hayat yoluna girecektir.

0|0
    0|0
    • girmiyor bir türlü

• inşş

• şanssız insan yoktur şans senin elinde evde oturacağına gez dolaş ara ağlamayan bebeğe emzik vermezler demekki amcanın kızı senden daha girişken

0|0
    0|0
    • girişken evet bide şanslı bence .

• ispatlayamam burdan ama nasip diye birşey var kesinlikle

• evet nasip var herkes nasibini yer... ama önüne bir nasip gelmiş sende sesini çıkarmıyor ben yemem başkası yesin dersen buda yok

• benimde öyle aynen senn gibi okul bitti askerlik bitti şimdi iş arıyorum bunalımdayım hala çıkamadım ama çare değil elbet birgün bizimde işimiz eşimiz olucak ziraat bankası sınavları var ona hazırlanıyorum

0|0
    0|0
    • bende bulamadım hergün yüz yere başvuruyorum ama tık yok

• işte herkese göre değişiyor .bazıları iki maaş girsin diyor rahat rahat yaşayalım .evliliği ekonomik ortaklık olarak görüyor .kadına mı bakıcam diyolar .kendi karılarını milletin kızına mı bakıcam banene diyolar yani çoğu erkek böle düşünüyor artık

• hayırlısı olsun diyelim ne diyelim artık

• bazıları ıngiliz atı gibi sonradan açılır.rahat ol er yada geç sanada kader gülecek.yeterki nazar etme nolur çalış seninde olur

0|0
    0|0
    • hep çalıştım ama olmadı

• bulamıyorum kardeşim diyorum anlamıyormusun bulsam çalışcam tabi sokakta iş nasıl arayayım her yere güven olmuyor bir kadının çalışması erkeğin çalışmasına benzemez güvenilir bir yer olması gerek

• iyi o zaman bu kafayla devam et.

• okumakla adam olunmuyor denilir ya

nispeten senin durum o

okul bitirdim bilmem ne diyorsun ama

işte diplomalı eşeklerden olmuşsun

kişisel gelişimini tamamlayamamışsın

bunalıma girme nedenin bu kıskanma nedeninde bu

0|0
    0|0
    • ne diyorsun sen be salak

• senin bana abi veya benim sana abla dememde bi sorun yok

sen bana abi diyebilirsin benim için problem yok

belki başından beri benim yaptığım abilikti

yani millet gibi ay olur ya kötü günler geçecek güzel güneşli günler

yakında laf kalabalıklığı yapmadım

öyle bir şey işte neyse hacı amcanın kızına selam söyle benim yerime

kızın işi eşi güzel bi hayatı var sanırım

işte birde senin gibi amcasının kızı olmayaymış

onun sınavıda sen olmalısın

• valla hayatın ne getireceği belli olmaz bir bakmışsın ben çok iyi yerlerdeyim inancım var benim çok şükür senin gibiler yüzünden yılmam meral etme git diyoruz gitmiyorsun yapıştın kaldın .orta yaş bunalımı sanırım hmm senide anlıyorum senin işinde zor .

• Dışarı çık gez biraz hava al. Mutlaka bir kaç erkek çıkıp teklif edecektir. Bu da öz güvenini artırır. O gazla gidip iş başvurusu yap. İşe alınırsın.

0|0
    0|0
    • yok zaten çıkıyor ama ben ısınamadım bugüne kadar kimseyle çıkmadım zaten .ama taliplerim oldu .dışardan bulduğumla olmaz ki güvenemem bide çekingen bir tipim zaten

• ya özgüvenim var .talipler çıktı zaten bu ara kimse yok ama ben ısınamadım bir türlü

• O zaman başka tavsiyem yok malesef.

• Bulursun bulur

0|0
    0|0
  • sevgili bul önce bir sonra ayarlarsız, ya da one night stand bul

0|0
    0|0
  • Hiç bi' aktiviten yok burada gelmiş gizli gizli evde kaldım, kıskanıyorum, koca bulamadım falan diyorsun.

Evden dışarı çıktığın yokmuş ki... Üstüne bi' de çekingen falansın. Ohoo kimse uğraşmaz annem seninle.

1|0
    0|0
    • uğraşmsın ne yapayım

• sanane

• Aşağıda diğer üyelere yazdıklarını falan okudumda pek konuşulacak birisi değilsin. Sürekli bi' çemkirme durumundasın. Karşıma alıp insan diye konuşmam yani.

Hadi ben kaçtım.

Kızlar Ne Diyor 4

• bir an once duzelmen lazim

hayat boyle devam etmez

0|0
    0|0
    • evet etmez hep ben yıpranıyorum

• Neden iş bulamadığının nedenlerini araştır ilk önce daha sonra eş gelir zaten..

0|0
    0|0
    • bulamıyorum torpilim yok sınavlara giriyorum olmuyor

• tatlım kıskanma nedenlerini yazmışsın zaten.

0|0
    0|0
    • evet ama rahatsızım bu durumdan yani kıskanmak istemiyorum onu ama elimde değil

• tekstil mühendisi

• hımmm bak bursada olsadın kesin çok iş bulurdun. yaşadığın yerde zor galiba. bölümün hakkında çok bilgi sahibi değilim ama iş bulman zor sanırım.

• canım benim yaa olur bazen normal kıskanman veya imrenmek diyelim :)

0|0
    0|0
    • evet imrenmek ve iç geçirmek çünkü benim birşeyim yok sürekli evdeyim

• evet

bikaç yıl çalıştıktan sonra çok rahat iş bulursun

önemli olan ilk işine girmek

• aynen

Yükleniyor...