Beşiktaş - Liverpool mac skor tahminleri?

50 60 bin arasi bilet tuketildi seyirci avantajinida göz önünde bulundurarak skorlari alalim. Bilic bu maç için eskisehir macini verdi màlum maca odaklanmis durumda. Ama ben beşiktaşın yenecegini sanmiyorum. Steven gerrard sturridge sterling bu adamlar dönerse beşiktaşı çuval ederler skor tahminim 2-1

Güncellemeler:
Guncell

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş'a tur için mucize gerekiyor

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ersan yok, Motta yok, Sivoku zaten oynatmıyor... defansimiz çok zorlanacak, yine de yenilmeyiz, ama turu geçmemiz bana göre mucize 😩

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ersan ve Motta cezalı yeni transferler fakat defans sıkıntıda. Yensek bile tur zor. Tek fazlamız taraftar o da zaten dünyanın en iyi taraftarı.

0|0
    0|2
  • Cezali var sakat var, %5 ihtimal.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hafta sonu Southampton maçında sturridge ve sterling oynadı.. gerrard hala sakat sanırım... bu işin yüzde 50si taraftar senin de dediğin gibi 50 bin falan bilet satılmış harika bir atmosfer yaratacaktır taraftarlar.. beşiktaşın da bu atmosferin hakkını vereceğini düşünüyorum..2-1 kazanırsınız demek içimden gelmiyor :)) çünkü ersan yok.. motta yok... opare ve Miloseviç zaten sakatlar.. savunma s. o. s vermiş durumda beşiktaşta... o yüzden umarım 2-1 yenersiniz ama.. sanırım 3-1 yenileceksiniz..

0|1
    0|0
    • Bende liverpoolun alacagini dusunuyorum.

• Olimpiyatta 50 degil isterse 100 bin olsun bisey ifade etmiyor acikcasi normal sartlarda bjknin turu gecmesi cok zor liverpool 1 gol atsa 3 gol gerekecek bnce iyi savunma yapip 1-0 yenip uzatmaya goturmeye calismali.

0|0
    0|0
  • Ersan ve Motta olsaydı sonuçlar farklı olurdu.

Ama yine de kazanacağız

Bu taraftar kimsede yok taraftar desteğiyle ve futbolcularımızın gücüyle parçalayacagız liverpoolu

0|0
    0|0
  • En büyük dezavantajımız olimpiyat stadı 200 bin kişide olsa sahaya ve futbolculara hükmedemez kim hangi akılla oraya Stadyum yaptı bilinmez ama skorun 2-1 biteceğini düşünüyorum birde cezalılarımız var tabii defans hattı yok Jordon Ibe ilk maçta olduğu gibi bu maçta'da kanatlardan birini tarlaya çevirir içeri çok rahat giriyorlar kademede oyuncumuz olduğu halde geriye gidiyoruz ve müdahale zamanını tutturamıyoruz adamlar olimpiyatlara katılmış atlet gibi koşuyorlar patlamaları müthiş bizim oyuncular ise murat 131 gibi yokuş aşağı gidersen iyisin :D

0|0
    0|0
  • 0-2 liverpool alabilir. Dileğim beşiktaş alsın

0|0
    0|0
  • Liverpool tokatlar turk takimlari ezik yasasin almanya xde

0|1
    1|2
  • 9-0 beşiktaş yener. Öcünü alır

0|0
    1|1
  • tam bir beraberlik maçı

0|0
    0|0
  • Bu maç 3-1 biter Liverpool alır ilk yarı 1-1 biter hatta ;)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım 2-0 veya 2-1 skorla geçer turu

0|0
    0|0
    • 2-1 Beşiktaş'a yetmez ki 😉

Liverpool gol atarsa, iki gol farkla yenmemiz lazım, oda çok zor gibi.

• 0-8..

0|0
    0|0
  • İnşallah yenersiniz de gsnin batırdığı ülke puanını az da olsa arttırabiliriz..

0|0
    0|1
  • Gerrard oynarsa 0-8..
    oynamazsa 0-5

0|0
    1|0
  • Umarım Beşiktaşımız Kazanır

orada Olacağım

2-0

0|0
    0|0
  • İddaa oynayacaklar maclarinizi banada gazın beraber oynayalım