Squat bacakları zayıflatıyor mu kalınlaştırıyor mu?

Bazıları kalınlarştırıyor diyorlar bazılarıysa inceltiyor. Hangisi?

• Kalınlaştırır
    86% (6)69% (9)75% (15)Oy Ver
  • İnceltir
    14% (1)31% (4)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• kas kütlen artacağı için yağ oranın düşer ve sıkı bir kalçaya basene sahip olursun :)

0|0
    0|0
    • Basket kaba bir spor olduğundan kaslılar saten. Bide brazillian jiujitsu yaptım. O dahada arttırıyor. Mesela karın bölgesi düz bacaklar kas. Squat yapsam dahada artar mı?

• :DPekala teşekkür ederim:)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Protein ağırlıklı tüketip ağırlıklarla çalışırsanız kalınlaşır. Ama hem düzgün beslenmeyip hemde çalışırsanız küçülür sıkılaşır.

0|0
    0|0
  • squat triceps geliştiriyor :D :D

0|0
    0|0
  • bacak inceltmek veya kalınlaştırmak değil, asıl amaç sıkılaştırmak. kalınsa bacakların, cardio yapıcaksın, inceyse squat vs fitness hareketleri, kaslanıcak sıkılaşıcak bir miktar kalınlaşma da denebilir

0|0
    0|0
  • 2 side olmaz eğer onlarca kilo altında yapmaktan bacak kasların gelişip kalınlasmaz ama normale göre daha iyi bence daha bir at gibi oluyor neyse konumuz bu değil. Yani 2 side olmaz

0|0
    0|0
  • Kalınlaştırır , Şekil verir , Kalçayı kaldırır.

0|0
    0|0
  • vucudu geriyor sdece aşşağıları ve popon dikleşiyor

0|0
    0|0
  • kalınlaştırı diyenlere inanma inceltmezde sadece sıkılaştırır. yani bıngıl bıngıl sallanmaz bacakların. hala kalınlaştır diyenler var ya

0|0
    0|0
  • düzenli beslensende kolay değil o kadar kafandaki kalınlaşma. yıllardır yapiyorum erkek oldugum halde abartılı değil. fit bir bacak kalça istiyorsan yapmalısın

0|0
    0|0
  • Ben squat çalışıyorum düzenli, bacak kalınlaştırır ve şık bir görünüme sahiplendirir.

İnceltmek istiyorsan , Pilates çalışmalısın ve bol bol koşu yapmalısın.

0|0
    0|0
    • Plates bana fazla kibar geliyor:D

• Orasini sen seçeceksin ::) Ben futbol ile uğraşıyorum çok koşu yaptıgım için bacaklarım ince kaslı , BodyBuling başladım bacak kalınlaştırmak için squat programı yazıldı. Salonda ki hocam çok koştugun için bacakların ince dedi. Ben futbol hakemiyim sadece koşu yapıyorum kas çalışamadıgım için kalınlaşmıyor bacak. Pilates inceltir , koşu da öyle.

• Teşekkür ederim:)

• Şu squat kelimesini duyduğum kadar başka hiç bişey duymadım şu hayatta :/

0|0
    0|0
  • ikiside değil sıklaştırır

0|0
    0|0
  • nasıl yaptıgına baglı Squat'ı zıplayarak yaparsan bacakları cok orjinal gösterir

0|0
    0|0
  • kalcan diklesir bacaklarin genislemez veya incelmez

0|0
    0|0
  • Roberto Carlos'un bacakları gibi yapıyor

0|0
    0|0
  • Taekwando yap

0|0
    0|0
  • Kalınlaştırır