Dersaneye yazılayım mı sizce?

merhaba ben lise sondayken dersaneye gittim ve bu senede gittim kazanamadm daha doğrusu düzgün bölüm gelmiyodu. dersaneye gidince hep arkadaş ediniyodum geziyodum ders çalışamıyodum.. bu sene dersaneye gitmeden hazırlanmaya karar verdim tm ciyim ama sözeldende gircem sözelden hazırlancam çünkü ezberim çok iyi.. ve dersaneye gitmediğim için giyinme hazırlanma makyaj yapma hergün duş alma günde 4 kere dersaneye gidip gelme derdi yok akşama kadar evdeyim hergün konu çalışıp konuyla ilgili test çözüyorum kitap okuyorum deneme çözüyorum 1,2 ay oldu çalışmaya başlayalı böyle çok iyi ama kazanamayan arkadaşlarım hep dersaneye gidiyo bende dersaneye gitmediğim için psikolojik olarak kendimi eksik gibi hissediyorum sanki dersane olmadan olmazmış gibi geliyo çevremdeki bazı kişiler dersaneye giderken kazanamadın gitmeden nası kazanacaksın diyo :( şimdi dersaneye yazılıyım mı sizce napiym çok kararsızım :/ :/

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dersane olmadan olmaz diye bir sey yok. Dersaneye de gitsen sonucunda orada anlatılanları özümseyecek olan yine sensin neticede. Gidiyorum geliyorum havasında olmak için gidip gelinmez. Ders çalısma disiplinini evde de sağlarsan burası önemli ama evde de sağlarsan aynı başarıyı bence gösterebilirsin. Ders çalışma disiplinini sağlayamazsan dur şimdi bakarım dur dısarıya çıkıp geleyim bakacam. Neyse ya yemekten sonra neyse biraz facebook takılayım yaparım zaten bu konuları biliyorum dersen bir film olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben sana yaşamış olduğum birolayı anlatayım sen ders çıkar liseyii bitirdik bir arkadaşım dedik ben okuyamacam dersaneye gitmeyecem okul yaşantım bitti çalışacam dedi neticede iş aradı bulamadı en sonunda inşaatlarda çalışmaya başladı 6-7 ay çalıştı inşaat demirleri yazın elini yakınca en sonunda çalışmaktan vazgeçiyor inşaatta kazandığı parayla dersaneye gitiyor dersanede 1.olduğu ögretmenliği kazandı üniversiteyi bitirdi öğretmen oldu daha sonra yine öğretmen olan bir bayanla evlendi evini aldı arabasını aldı birde çocuğu oldu...mutluymuş allah mutluluğunu artırsın...

0|0
    0|0
  • sakın böyle kötü seyler yapma

1|0
    0|0
  • dersane en azından o disipline girmen icin onemli sabah kalkıyosun gitmek zorundasın falan. bunlar onemsiz gibi gelebilir ama 1 sene icinde cok onemli. dedigim gibi en azından disiplin icin gitmelisin

0|0
    0|0
  • durumun varsa yazıl dershaneye. aa olay sende bıtıyor

0|0
    0|0
  • yine dersaneye gidip gezip tozacaksan hiç gitmee bence :))

0|0
    0|0
  • gelecek için dersana önemli ama arkadaş çevrene dikkat et kendini derslere ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende dershaneye gitmeden hazırlanacağım ve şanslısın ki sözel bölümdesin. Kararlı ve planlı olduğun sürece evde çalışabilirsin.Uzaktan yorum yapmak çok kolay, kimse anlamaz senin yaşadıklarını.. O yüzden kim ne derse desin aldırma, bu senin hayatın.

1|0
    0|0
  • ben de hep öyle hissederdim ama emin ol ki hissetmekten öte bişi diiil gitme bence zaman kaybı keşke ben hiç gitmeseymişim

1|0
    0|0
    • gitmeden mi kazandın

• hayır gittim ama hep bildiğim konulardı.Orda boş boşuna oturuyodum dediğin gibi ark.lar da çok ısrarcıydı.Davet etmeden mesela bize gelirlerdi bi bakıma kovamıyosun da.hani onları geç dershane boş emin ol ki kendi çalışmanla daha çok verimli olursun bi de netten derler veriliyo haberin var sanırım onlara çalış bak çok yararlı olur

• tamam teşekkür ederim

• gitme bu sene neticede sözel grubusun kendin rahatlıkla halledersin

1|0
    0|0
  • Ders çalışmayacaksan boşuna zamanını ve paranı harcama.

1|0
    0|0
  • Eğer böyle iyiysen devam et bırakma ama yinede eksiğim var diyorsan dershaneye verceğin parayla özel ders al.

0|0
    0|0
  • Dershane şart değil canım durumu olmayan gidemeyen insanlar 1.likle bile bitiriyor takılma bence sen doğru yapmışsın böyle daha güzel ders calısıyormussun.

0|0
    0|0
  • Ben iki kez universite sınavına girdim dersaneye gitmeden...ve ikisindede kazandım.. başka inanmak gerek inandıktan sonra başaramaman mümkün değil..dersane sistemine inanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...