Azeri asıllı hiç sevgiliniz ve ya arkadaşınız oldu mu?

azeri asıllı sevgiliniz ve ya arkadaşınız oldu mu? eyer azeri arkdaşlarımızda varsa o zaman onlara hiç türk arkadaşlarınız ve ya sevgiliniz oldu mu? bize tecrübelerinizden konuşa bilirmisiniz? komik tarafların kötü tarafların eylenceli tarafların

Güncellemeler:
Arkadslar soruya gelelim. bi komik ananiniz ve ya sevdiyiniz arkadasiniz oldu mu ve onlar hakkinda ne soylersiniz,? komiklikleri salaklklari.
pardon ananiz demek istemedim aniniz ;dd
benim azri kiz arkad omudu kiz malin tekiydi. koylu kizinin mali ,anladiniz mi neyi kast ediyorum. ama oylesine cciddi bir kotuluyunde gormedim, sonucda hepimiz insaniz

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• eski elemanlarımız azeriydi...aynı zamanda arkadaşımdı..ailece görüşürdür...kulakları çınlasın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Azeri kökenli olmakdan gurur duyduğumu belirtmek isterim.üniversitede bazen arkadaşlara bikaç ata sözü söylerdim anlamazlar gülerlerdi Mesela,

Ayranı getir cıtlatim götü atan yesin :)

0|1
    0|0
  • Oldu.ne capkindi.az cekmedim :(

0|0
    0|0
  • eskiden erkek arkadaşım değil ama erkek arkadaşım olma yolunda konuştuğum biri vardı.Karslıydı aslen orada azeriler varmış oda azeriydi.Çok seviyorum ben azerileri çokta yakışıklı oluyorlar.

0|0
    0|0
    • kızları çok güzel olur erkekleri de yakışıklı olurlar.azerili olarak söylüyorum :)

• kızlarını bilmiyorum erkeğinide o arkadaşımdan dolayı biliyorum esmer yanık tenliydi fotomodellik yapıyordu zaten ama kıymetini bilemedim zamanında:)

• ben azeriyim azerilerle ilgili sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Sorum olacak ama beni eklemen gerek !

• Haklısın ! Ben onu üzgün ve hüzünlü gördüğüm için arkadaş oldum ! Ona nasihatler ettim !

Kendini iyi hissetmesi için ! Oldumu bu şimdi ?

• Azeri değilsin azerbaycanlisin *

• Patronum azeridir.

0|1
    0|0
  • Azeri degil Azerbaycanlı !

0|0
    0|0
  • Ben azeriyim sevgilim turktu ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben azeri asıllıyım ama kültürünü almamışım hiç bilmiyorum daha çok amcalarım biliyor

0|0
    0|0
    • bence amcalarından öğrenmeye çalış o kültürü yaşamak ve yaşatmak çok güzel

• Benim oldu. Komik tarafı konuşmaları çok komik konuşuyorlar:)

Kötü tarafı pek denk gelmedi desem yeridir.

Bir de çikolata ve gofretleri çok güzel Azerbeycanın:)

0|0
    0|0
  • Arkadaş kusura bakma ! Sen neden sordun bu soruyu ? Seninde mi bir Azeri sıkıntın var ?

0|0
    1|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • Azeri arkadaşım var.

0|0
    0|0
    • ne guzel hic komik bir aniniz oldu mu?azeriler para duskunudur derler. :)))

• yesekkurler yorum icin ama bana gore samimi diyilsiniz :)

• Yo, gayet de ciddyim.Ayrıca Türkiyelilerin %95'inden daha fazla medeniler.

Yükleniyor...