Kapat

Yusuf şimşek ve karsıyaka?

Yusuf simsek maddi durumlardan dolayi ligin ortasinda takimi birakip gitti. Takim kotu bir yerde degil iyi durumda yaptigi dogru mu sizce? Sezon sonuna kadar bekleyip gitse daha mantikli olmaz miydi? Simdi yeni hoca yeni duzen falan bu senede gitti.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim hoslandigim davranislar degil ama olabiliyo.

1|0
    0|0
  • Karşıyaka'nın borçları da bir bitmedi ya ne olacak şu kulübün hali

1|0
    0|0
  • Yusuf simsekten teknik direktor olmaz bence zaten yakistiramiyordum oraya. Fakat sorun ne bilmiyorum ama bu zaman da takim birakilmamali.

1|0
    0|0
    • Maddi sikinti 4 aydir para verilmemis bu konuda hakli ama lig ortasinda takim birakilmamali ki takim iyi bir noktadayken

• Kendisine mi verilmemis? Takim oyuncularina mi? Kimsenin parasi kalmaz zaten kimsenin kazanamayacagi paralari kazaniyorlar, yaptiklari ise bak. Bu takimi satmaktır.

• Oyuncularada primler disinda para verildimi bilmiyorum sormadim sadece yusuf simsegin 4 aydir maasini almadigini biliyorum.

• dayanamadı demekki

0|0
    0|0
  • Antalyaspor ile anlaştı diye duydum. Kadrosu kaliteli bir takımın başında iş yapmak daha kolay olur oda kolayı seçmiş. Amaaaaa Biz Şampiyon olacağızz. Her zaman her yerde en büyük ADANA DEMİRSPOR !!!

1|0
    0|0
    • Sampiyon olmasanda kupayi almasanda en buyuk sensin yine koysanda koymasanda. Bu yaka baska yaka en buyuk KARSİYAKA

• Ben sana nazire yapmak için yazmadım be ciğerim :D Bilmem farkında mısın Kaf-Kaf bizim kardeş takımızdır :) Adana'ya gelen taraftarlarınızla aynı yerde yemek yeriz. Atkı değişmişliğim var bir arkadaşla :)

• Farkindayim senin yazdigina karsilik olarak yazmadim yazma zorunlulugu hissettim :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...