Arkadaşlar kafam çok karışık yardım lütfenn

arkadaşlar şu anda çıktığım kızla 5 6 ay öncede çıkıyoduk ayrıldık ve tekrardan barıştık bunla şimdi bu tatile gitti günübirlik denize falan bana halasının kızı ve halasının oğluyla gittiğini söledi ne kadar ısrar etsemdee öyle olduğunu söledii benim kafama takılan soru bunların gittiği tarihte halasının oğluyla denizde resmi var bir çocukla ve resim karesinde bir bayan terliği ve kız arkadaşım resim çekiyor resim kesilmiş sadece halasının oğluyla görünüyor:S yalan söleme olasılığı yüksek kızıda gerçekten seviyorum ne yapım:S

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Yalansa elbet çıkar ortaya.

0|0
    0|0
    • yalansa mecburen yol vericem:S yoksaa her zaman içimde ukte kalır bu tm eywallah benim vericeğim tepkiden dolayı böle bişi diyor ama güven sorunu oluyor

• Yalan söyleyen hep söyler o yüzden tahammül edilmemeli.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce Aranızdaki Güven Sorununu aşmalısınız. Eğer kız seni Seviyosa yalanda söylemez ama sen bişeylerden şüphe duyuyosun. ne biliyim bence doğrudur gibi ama yinede üstüne git biraz

0|0
    0|0
    • arkadaşım güven sorunu var onun bana karşı yok ama bende var güven sorunuu ama şöyle bir şey var aynı gün resimler paylaşılıyor aynı resimde kız terliği var ve buda benim kızın terliği olma olasılığı çok birde abisiyle foto çekiniyor fotoyu kesiyor 3 kişi gitmisseniz nie fotoyu kesiyosun demii:S

• o fotonun tamamını göstermesini iste.o zaman anlarsın neyin ne olduğunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...