Spor salonuna gidiyorum şu dümdüz karın için nekadar gitmeliyim?

spor salonuna gidiyorum şu dümdüz karın için nekadar gitmeliyim?

Güncellemeler:
spor salonuna gidiyorum şu dümdüz karın için nekadar gitmeliyim?
spor salonuna gidiyorum şu dümdüz karın için nekadar gitmeliyim? Boy 1.77 kilo 61

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• En az 6 ay

0|0
    0|0
  • 3 aydan fazla kanka

0|0
    0|0
  • bunu kimse bilemez çok saçma bir soru bu. kaç kilosun kaç kilo vermek istiyorsun. hakkında biraz daha bilgi verirsen yuvarlak bir rakam söyleyebiliriz

0|0
    0|0
    • 1.77 boy 61 kilo 3 ay önce başladım spora 67 kiloydum ozaman daha çok karın ve sırt için gitmeye başladım.

• Sadece göbekten gidecek formül yoksa ne gerek var fotoğrafa :)

• arkadaşım insan doğasında öyle birşey yok. bölgesel zayıflama demek spordan anlamayan bu işin ticaretini yapan insanların müşteri çekmek için kullandığı bir tabir başka birşey değil :)

• Bol kardiyo yapmalisin diyet ve mekik hareketleri zaman olarak bir sure yok karnin duz olqna kadar devam et

0|0
    0|0
  • Hangi dümdüz karın kaslar? :D

0|0
    0|0
  • protein tozu gibi destekler le çok kısa sürede göz kamaştrıcı çekici alımlı bir fıstık olabilirsin ama sporu braktığnda eski haline geri dönersin tavsiyem hiç ilaç almadan düzenli spor yap :)

0|0
    0|1
  • protein tozu (isolet) ve l-carnatine alarak karın durumuna göre 4 ya da 24 ay arası

0|0
    0|1
    • protein tozu ne alaka hem yağ kaybedip hem bu şekilde kas yapamazsın. minimum verim alırsın. bu arkadaşı ciddiye almamanı tavsiye ederim

• tavsiyem spining ve crunch yaparsan faydasını görürüsün fakat düz karın için bayanlarda minimum %12 yağ oranı gerektirir yağ oranını düşürmelisin ve karbonhidrat türü yiyecekleri azaltmalısın faydasını görüceksin

• Teşekkürler

• nekadar zamandır gidiyosun

0|0
    0|0
    • 3 ayda sıkılaşması lazım aslında ama programını falan bilmediğim için bişey diyemem bir 3 ay daha git sonuç alırsın diye umuyorum

• Ayva gobis olsun az amaaa

0|0
    0|0
  • 6 aycık

0|0
    0|0
  • 5 ay sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an yağ oranını bilmediğim için yorum yapamıyorum.

0|0
    0|0
    • 1.77 boy 61 kilo 3 ay önce başladım spora 67 kiloydum ozaman daha çok karın ve sırt için gitmeye başladım.

• bir kere başlamışken spor her zaman hayatında olmalı

0|0
    0|0
  • Kiloluysan ilk kilo vermen lazım ama normalsen sıkılaşmak için 3-4 ay yeter hızlı olsun istiyorsan gıda takviyeleri işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...