Böyle bir vücudu nasıl yapabiliriz?

http://i.hizliresim.com/1YJkYB.jpg
http://i.hizliresim.com/yP0lMn.jpg
boy 163 kilo 55. 48dim antidepresan yüzünden 1 yılda 55 kiloya geldim. yaza kadar böyle bir vücuda sahip olabilir miyim ne yapmam lazım

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi kardeş bu vücutlar yaşam tarzıdır. sporu yaşam tarzın haline getirmelisin. yaza kadar böyle birşey yapabileceğini sanmıyorum ancak düz bir karına sahip olursun. tahmin ediyorum 9-10 ayda elde edersin bunu. ayrıca elde ettikten sonra sporu bırakmamalısın yoksa kaybedersin. dediğim gibi spor yaşam tarzın olmalı (y)

0|0
    0|0
    • spor derken salona gitmem şart mı peki

• gidersen daha iyi olur çünkü daha fazla alternatifin olur ama gitmedende yaparsın bir yere kadar olur. çünkü ağırlık çalışmalısın yani. zaten sadece böyle karnın olursa yine kötü durur vücudun diğer bölgelerinide çalıştırmalısın. kolların göğüslerin omuzlar ön bacak arka bacak kalflar kalçalar bu spor bütün işidir. tek bölge çalışarak pek birşey elde edemezsin. mekik çek diyenler olacaktır. dinleme karnını sıkıştırmak hiçbir zaman yağ yakımını sağlamaz karın kaslarını çalıştır zaten bundada bir yere kadar gelişim olur :)

• zaten alttaki kızın resmine baktığında kolundaki damarları görürsün :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaza kadar böyle bir vücut yapman imkansız, ama spor yaparak, düzenli beslenme ve uykuyla vücudun baya şekle girer.

0|1
    0|0
  • Bu tarz fizigi hiç sevmiyorum kadın dediğin kalcali olur bunlarda hiç kalca yok bel kısım karın kismi iyi ama bacak ve kalca zayıf böyle yapma

0|0
    0|0
    • istesemde yapamam bn kiloyu direk kalçaya alıyorum ölçülerim 87 67 97 istesemde olmuyo sadece karnımı istiyorum aslında

• Aynen daha iyi süper işte zayiflayinca kalcalarda 92 ye iner 4x4 olur beli 60 a indirmen gerek ama

• Azmet ve hırslan aklına babanın düşmanlarını getir kendi düşmanlarını getirince olmuyo ben denedim olmuyo

0|0
    0|0
  • böyle bir vucüdu yaparsan bizimkilerle istemeye geliyoz :D

0|0
    0|0
  • Cidden bu antidepresan ve. Su astım ilaçları kilo aldırıyorsa gidip protein tozu ve kilo aldırıcı yerine. Bunilaclari alayim 😆

0|0
    0|0
    • ben ağzıma aylarca 1 lokma sokmazdım ilaca başlayınca psikolojim düzeldi yemek yemeye başladım. eğer yiyorsan bu sende işe yaramaz:)

• evet benim erkek arkadaşımda yiyo yiyo ama yok. karbonhidrat alıcak o. sende alabilirsin bence

• Karbonhidrat. İse yaramıyor ancak kilolu olursun aşırı aşırı

• %80 beslenme %20 spor :) arabaya nasıl benzin koyarsan öyle gider

0|0
    0|0
  • Salon ve diyet.
    Çok zayıf itici diyenlere bakma sen gayet güzel olur fit :)

0|1
    0|0
  • İnanarak...

0|0
    0|0
  • Yap aldırarak ve çok çalışarsk

0|0
    0|0
  • 6 ay fitnıs + body yapcan :)

0|0
    0|0
  • koşu mekik ve protein desteği