Kapat

Bilal Kısa= Hakem maçta bize delikanlı gibi oynayın dedi. Bu sözler hakkındaki düşünceleriniz neler?

Kendini attığını düşünüyosan uyarıursın kartını kullanırsın böle birşey demeye hakkının olmadığını düşüüyorum hakemin ki futbolcuda durup dururken böle birşey sölemez bizim ülkemizdeki hakemler artık futbolcunun kolay düşmesine bile karışır oldu neler düşünüyosunuz bu konu hakkında?
www.ligtv.com.tr/.../keske-onlar-da-bizi-alkislasaydi

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Hepsi satılmış kpkler umarım hepsi uefada başarısız olurlar.

0|1
    0|0
  • Futbolcu delikanlı gibi yönet sende deseydi kart gösterirdi ama

0|1
    0|0
  • hakemlerimizin satılmış olduğunu düşünüyorum, tabi 1 2 tanesi temizdir

0|1
    0|0
  • Galatasaray antepe gol atarken ayağıyla topa vurma hareketi yapan hakem değilmi o.

0|0
    0|0
    • Ayagiyla topa vurma hareketi ama gs atsin gol olsun diyemi yoksa savunma oyunculari vursun uzsklastirsin diyemi yoruma acik bnce savunmaciya yapti.

• Ben niye duymadim be demekki hic dikkatli izlemiyormusum :D

0|0
    0|0
    • Zaten duyulmazki attığım linkte futbolcunun açıklamaları var maç sonu orda sölüyor durup dururkende kazandığı maç sonunda böle açıklama yapmaz herhalde :)

• Ya onu demiyorum pazartesi gecesi futbolunu izliyorum da Ben bilal kisa cikti konusuyordu hic dikkatli dinlememisim. burada takilmaktan :D

• He linkte var işte dostum dinle :)

Yükleniyor...