Aşkınız için gerçekten ne yapardınız?

Ben aşkım için gerçekten ölüme bile gittim.Kimi der ya aşk gelip geçici diye bende nedense aşk daha ağır basıyo.Siz olsanız canınızdan çok sevdiğiniz aşkınız için gerçekten neler yapardınız?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• aşka inanmam ben diyip durdum herkese.bu kadar büyük konuştuğumdan dolayı galiba birini çok sevdim ve alay vari bi hayır cevabı aldım hani ondan sonra insan biraz içine kapanır aynalarla boğuşur ya bi kendime bide onun resmine bakıp haklı aslında deyip duruyordum hep ama farkettim ki olay öyle değil, biraz daha kurcaladığımda aslında ben ona fazlayım, gerek yok yani o kadar kendini aşık olduğuna inandırmaya çünkü her onu gördüğünde sen sevdiğini sanırsın ama hep gözünde değer kaybeder sadece sen kendini kandırırsın aşığım diye. gerek yok be aşka maşka zaten kaç dklık hayatımız varki şu dünyada gülerek geçirdiğimiz ki bide bu olay için canımızı üzüyoruz...

1|0
    0|0
    • etrafımdakilerde bana bunu diyo ne kadar haklısınız desemde kendime dinletemiyorum ki bitürlü

Erkekler Ne Diyor 20

• Can mı tatlı canan mı tabikide can :D bak ne demiş şair

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.

“O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin.

Demeyeceksin işte.

Yaşarsın çünkü.

Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.

Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.

Ve zaten genellikle o daha az sever seni,

Senin onu sevdiğinden…

Çok sevmezsen, çok acımazsın.

Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.

Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.

Senin değillermiş gibi davranacaksın.

Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.

Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.

Çok eşyan olmayacak mesela evinde.

Paldır küldür yürüyebileceksin.

İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,

Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.

Gökyüzünü sahipleneceksin,

Güneşi, ayı, yıldızları…

Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.

“O benim.” diyeceksin.

Mutlaka sana ait olmasın istiyorsan birşeylerin…

Mesela gökkuşağı senin olacak.

İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.

Mesela turuncuya, ya da pembeye.

Ya da cennete ait olacaksın.

Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.

Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,

Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.

İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak…

:D

0|0
    0|0
    • ah ah bunlar bir kulaktan girip diyer kulağımdan çıkar benim =)

• ben bu şiiri dinledim ve çok hoş çok şey anlatıyor fazla bir şeye sahiplenmeyeceksin yazanın ve söyleyenin diline sağlık

• Eyvallah

• Bir keresinde hiç unutmam parmağına çöp batmıştı kanıyordu biraz.

Taaaaaa alt katımdaki bakkal rıza ya kadar gidip yara bantı alıp gelecektim,gittim ama kapalıydı geri döndüm,yapacak bir şey yoktu..

Ama yaranılmıyo insanoğluna işte.(((

0|0
    0|0
  • Ben bildiğin ölüyordum satır sopa bıçak taşlı kavgaya girdim ve benim üzerimde hiç bi emanet yoktu gözüme taş yedim hatta kaya patladı yerinden çıktı sandım kemiklerimin sızısını derinden hissettim acayip bi geceydi benim için ama ayrıldık şimdi diyorum ki lan niye gittin kavga ettin değer miydi hiç sanki nikâhlı karın mıydı da gittin gibisinden şeyler söylüyorum .

1|0
    0|0
    • hadi ya :(

• onun odunluğuna rağmen ben ne fedakarlıklar yapmıyorum ki :(

• nasıl ölüme gittin ciddimisin?

0|0
    0|0
    • evet ciddiyim.

• valla delirmeme az kaldı.

• yanlış yapıyosun kimse vazgeçilmez değildir...kimse senin hayatından daha değerli değildir...

• Durup dururken parmağımı bile oynatmam. Karşımdaki benim için hayatını tehlikeye atarsa bende atarım ölmekten çekinmem. Tabi gidipte intihar ederim demiyorum.

0|0
    0|0
  • onun mutluluğu için ondan vazgeçecek kadar sevebilmektir aşk.

1|0
    0|0
    • o bensizde mutlu olamıyo ki ne birken oluyo nede ayrıyken inadına devam ettiriyoruz nereye kadar gidicek bakalım.

• kesinlikle :)

• fedekarlıkların en büyüğü buydu benim için. çünkü benim için en zoruydu en imkansızıydı ama oldu.omutlu oldu, ben onsuz

• Ben aşkım için ölümüne yaşardım

hani bir söz vardır ya

Ölüm Ölüm Dedigin Nedir be Gülüm

Ben Senin İçin Yaşamayı Göze Almışım.

Diyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • bana aşık olan birisi bana neler yapıyorsa ben ona iki katını yaparım çünkü herşey karşılıklıdır

0|0
    0|0
    • içinde yaşadığı için herşeyi.Genellikle ben hep kendimi öne atıyorum işte.

• Sevebilirdim.

0|0
    0|0
  • Şu saaten sonra pekde bişi yapmam galiba

0|0
    0|0
  • Ölüm? savaşa mı gidiyoruz...

0|0
    0|0
  • kıskançlığımı yenerim.

0|0
    0|0
  • sewgilim olmadıgı için bilmiyom o duyguyu

0|0
    0|0
  • sırt üstü yatarım

0|0
    0|0
  • canımdan çok sevip..yaşamak lazım

0|0
    0|0
    • Ama öyle bir an geliyoki yapıcak birşeyin olmuyo ben hala çabalıyorum

• hayırlsı umarım düzelir

• inşallah.

• ben ölüme bile gittim derken (ölmüş olman gerekir) bunu nasıl yazıyorsun :D

0|0
    0|0
    • ya anla işte :Dokadar aşığım napim bu soruyu sorarken bile nediyceğimi şaşırmışım =)

• anladım ya şakasına takılıyorum :) benimde gözüm kara yapmayacağım birşey yoktur.sonuna kadar destekliyorum seni.hepimiz shedevil'ız :D

• ölüme bile gittin mi nasıl yani?

0|0
    0|0
    • "ölüme bile gittim" evet yaşama şansım yoktu nerdeyse herşeyimi feda ettim gene böyle bir durum gerekse gene yaparım.

• nasıl yani?

• bir kacırılma olayı olsa, onu bırakın alın bana tecavüz edin derdim çatır çatır... yeterki sevgilimi bırakın

0|0
    0|0
  • artık bişey yapmam... daha önce çok yaptım ve cidden yoruldum artık... ve gördüm ki çok üstüne düşersen kafana şeediyor , hiç üstüne düşmezsen peşinde pervane oluyor... her şey kaçan kovalanır mantığı... bunu ben geç anladım... ilişkide ilgisiz olan kazanır ve o yüzden kılımı kıpırdatmam...

0|0
    0|0
    • ilgisiz oluncada hayırdır gene neyin peşindesin diyo bana.o kadar zor birisi ki annesi bile katlanamazken ben katlanıyorum ona

• zaten ilişkilerinde ilgili olan insanlar , hep gidip ilgisiz birilerini seviyor... doğanın kanunu bu sanırım... yani ben de ilgi gösteririm ve sevdiğimi sürekli belli ederim ama işte ben de gidip ilgi yoksunu birini buldum... yaa eziyet gibi geliyor aslında severken ama yine de vazgeçemiyorsun , istiyorsun onu yanında... tavırları , kaprisleri , tripleri falan da varsaaa işin çok zor valla , kolay gelsin =) umarım bir gün onlar da bize , bizim onlara gösterdiğimiz kadar ilgi gösterirler =)

• inşallah :)

• olsaydı çok şey yapardım ama yok maalesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aşkım onu terketmeme engel olamadı..

1|1
    0|0
  • onun kavuşabilmek için binbir engel var önmde sabrediorum aşıcaz. yeter diyip kaçmıorum

sn inthr mı ettn?

0|1
    0|0
  • o bıkana kadar öperim..

ama en ilgnç yaptığım şey ise onun baş harfini koluma bıçakla çizmekti .nedense hiç acımadı.

neden yaptım şuan bende anlamıyorum..insan zaman ilerldikçe değişyor.şuanki aklım olsaydı.negüzel olurdu.8

0|0
    0|0
  • henuz bırıne takmadm takarsam cevap veririmm ;)

0|0
    0|0
  • başkalarına zararı olmadıkça mutlu olması için her şeyi yaparım

0|0
    0|0
  • Hiç bir sey.

0|0
    0|0
  • sabrettım savastım bı deyımle basardıkta ama sonunda bıttı hersey sılındı onun ıcın asla ama asla bırsey yapmam onun ıcın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...