Body'nin ustaları bakın bir :) ?

1. gün 2. gün
göğüs temel omuz makine
göğüs pres yana açış
üst göğüs omuz pres
kanat öne çekme arka pazu makine
dambıl row arka pazu dips
rowing leg pres
pazu temel arka bacak
makine calf
setler hepsi 3x8
sizce verim alırmıyım?

Güncellemeler:
Aralarda ki boşluğu kapatmış site :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ne yap biliyon mu hergun ayri bir parcana agirlik ver karisik yapma mesela bir gun komple gogus hareketleri yap oteki gun omuz oteki gun karin cevresi gene baska bir gun kol dedigimi dene daha faydali

0|0
    0|1
    • İzin vermiyorlar sanırsam bende yeniyim pek anlamıyorum 2 ay oluyor işte.. Kötü bir listemi bu bunu yazmışlar bana

• yanlış tavsiye veriyorsun dostum o dediğin şey 1 yıl ve sonrası için yapılabilir. hatta 1 yıl bile erken 1-5.2 yıl sonra günde tek bölge çalışırsın. o programın amacı en küçük kas noktalarına dahi ulaşabilmektir. ama bu adamın önce büyük kas gruplarını çalıştırması lazım. heykeller gibi düşün. önce malzemeyi oluştur sonra sonra törpülemeye başla (y)

• Icinde olduktan sonra her turlu vucut yaparsin herkesin taktigi farkli benimde taktigim buydu ve verim aldim :) @ungesellig

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bu temel program değil mi? muhtemelen yeni başlamışsın sanırım

0|0
    0|0
    • 2. ayım nasıl sizce bu program

• dostum 2. ayda isen bence temel programı 3 ay uygula. hatta proflar 6 ay uygulayın o programı diyorlar. sağlam temel atın diyorlar. bence haklılar dostum. bende 3 ay uygulamıştım zamanında :) 3 ay sonra doğrudan günde 2 bölge çalış :) temel programı her bölgeyi hergün veya 2 günde 1 ağır çalış dostum kesinlikle daha faydalı olacağı görüşündeyim. temel önemli kanka zaten bu spor aceleye gelmez.

• Of. amma da takmissiniz bu sporaa

0|0
    0|0
  • herkes bodyci oldu anasını satam

0|0
    0|0
Yükleniyor...