Hayatınızın kadınını bulmak için arayışa mı çıkıyorsunuz?

Beyler size soruyorum..

Hayatınızın kadınını bulmak için arayışa mı çıkıyorsunuz? Hep daha iyisimi var sizce?

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• Burada kendimizi mahvetmek, kalplerimizi kırmak, yanlış insanları sevmek ve ölmek için bulunuyoruz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bunun için arayışa çıkılmaz. saçmadır. ama kulak kabartılabilir, gözlem yapılabilir, bazı meraklara sürüklenebilinir. hayatının kadını, erkeği diye bir şey yoktur. uyumlu olunabilecek kadın/erkek vardır. ve dünyada bir kişinin uyumlu, harika bir evlilik yapabileceği yüzlerce insan vardır. sadece 3-5 kişi görüldüğü ve tecrübe edinildiği için. çok zor biri olunduğu sanılır :)

4-4 lük bir şey yoktur. insanların mutlu olunabilecek şeyleri bilmemesi ve "ego" vardır.

0|0
    0|0
  • ya arayış la alakalı değil bence ben 26 yaşıma kadar hep bayanları eğlenmek için kullandım ama hiç bir zaman evlenme ümidi vermedim onlar ümidi vardı ama 30 ağustostan beri internetten tanıştığım funda isminli bayanın hatta meleğimin diyim hayatımın kadını olduğunu anladım beraber tanıştık ilk buluşmamızda bira içtik muabbette çok kötü pot kırdım ne kadar arasamda çok ilgi göstermiyor artık ama ümidimi yitirmedim en azından 10 mesajdan bir tanesine cevap veriyor arkadaşcıl olarak bende üstüne gitmiyorum ama evlendiğini görene kadarda vazgeçmem hatta burnum hakkında bir yorum yaptığı yüzünden estetik cerraha gitmeyi bile düşünüyorum boş bir zamanımda bu kadar etkiliyor beni

hayatın kadınını bulduğunuzu şöyle anlarsınız ona karşı cinsel isteğiniz olmaz hiç olmaz değil yani ama yanında olmak istersiniz sarılmak ve elini tuttuğunuzda kalbinizin sesini duyarsınız ve sevgili bile olmasanız artık sizin için aranızda bir bağ olduğunuzu diğer bayanlarla mesafe olur bambaşka birşey herkesin yaşamasını ama mutlu sonla bitmesini isterim yoksa çok acı verecek

0|0
    0|0
    • güzel bir cevap, hayirlisi olsun, insallah beraber olursunuz..

• onun icin savasin, pes etmeyin, cünkü bunu görmezse zaten kendisinin hakli ciktigini görecek, kendim yasiyorum böyle seyleri.. ewet aynen erkekte öyle 2.kisminizda yazdiginiz, bu yüzden pes etmeyin.. insallah beraber olup mutlu olursunuz.. bol sanslar..

• teşekkür ederim gerekirse bir sihirbaz gibi gözünün önüne perde indirecem oynumu oynayacam ama sorununda ben onun oda benim olacak

• İyi şeyler aranarak bulunacak olsa, gider bir küp altın arardım. Şans işidir bu. Ararsın bulamassın. Biri denk gelir. Mükemmel olmasını beklemssin. Evlenirsin.

Evlendikten sonrada devamlı daha iyisi çıkar karşına.

Erkekler kadınlar gibi daha iyi, daha iyisi diye arayışa girdiğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yasadigim tecrube edindigim arkadaslik ortami gorduklerim bana sunu gosterdi biz zoru seviyoruz zor bayani seviyoruz 3ayda opusme sevisme 1senede evli ciftler gibi yasamak hosumuza gitsede obayani kafamizda evlenilcek insan olarak gormuyoruz soylediklerimden sen anlam cikar artik..

0|0
    0|0
  • arayıs denemez bence buna hayatımın kadınından bahsedıyoruz. cocuklarımın anası olucak kadından tabıkı bellı krıtırlerım var. bı kac kere kırıterlerı yakaladım ama elektrık tam degıldı.s ıste 2sını bı arada bulursam anında evlenme teklıfını patlatırım :D

0|0
    0|0
  • hayır hep daha iyisi yok arayışta yok biri karşına çıkıcak bir gün bunu bilerek yaşıyosun ve tam kişiliği her şeyi sana uyan biriyle karşılaştığında kaçırmıyosun olay bundan ibaret bence

0|0
    0|0
    • bu herkes icin ama gecerli degil bence

• en azından ne istediğini bilenler için geçerli olan bu yani sokağa çıkıp benim için en iyi olan bayan parmak kaldırsın diyemezsin belirli bir yaşa geldiysen tecrübeler edindiysen doru kişinin karşına çıkmasını beklersin aramazsn

• her daha iyisi diye birşey yok ama ben hayatımda düzgün biri bulsam bu derim ama iyi denildimide kafa ve duyguların anlşaması hepsini iyidir

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman hayatımın kadını için uğraşmam. Bekar kalmak kendi hayatını sürmek bence en iyisi.. Mümkün mertebe arkadaşlık kuralları çerçevesinde bir bayan ile arkadaşlık edilebilir fakat ben evliliğe karşıyım...

0|0
    0|0
    • sende böylesin, bu senin görüslerin, senin dogrularin.. herkese gecerli degil..

• Gelenin fazla kalacağını zannetmiyorum. :) Yaşayacağım herşeyi tam anlamıyla yaşadım... Duygu yoğunluğumun eksikliğini tamamladım.. İnşallah hipnoze olacağım birine yakalanmam diyorum...

• hipnoze gerek yok, yakalancaksiniz ..

• Hayalimdeki Sevgilinin Robot Resmini Çizdirip Müge Anlı'ya Sevgilim Kayboldu mu Desem Acaba ? Ancak Böyle Bulurum Gibi Geliyor

0|0
    0|0
  • En iyisini bulamazsın, herkesin farklı özellikleri güzel tarafları ve güzel olmayan tarafları var. Ama hayatımızın kadınını/kızını bulunca işte bu deriz zaten.

0|0
    0|0
  • birtane olucak digerleri hiç önemli değil yaşamasalarda olur.

0|1
    0|0
    • teklik ewet..

• insallah hersey gönlünce olur bundan sonra, olumlu ve inancli devam et.. olacak bak ismin bile Casanova ;-)))) karar vermeyi belki de ögrenmelisin.. Yasim orada yaziyor.. Ayrica Iclal Aydin dan 6 yas kücügüm ama yasimada göstermiyorum, kendimi de sansli hissediyorum, en azindan burdan kopariyorum ama genede olmuyor hahaha... birsey olmaz, imajina tabii ki dikkat et ama profil ismin cok iddiali.. eger hikayesini biliyorsan.. iyi geceler

• övünmek olarak lütfen algılamayın feleket iyi derecede laf canbazıyımdır.Ama karakterimin malesef nikimle ve konulmamla alakası yok hiç ünidimi kaybetmedim her zaman birileri olur ve hikayesini biiyorum az kalsın kafası giyotinde gidicekti bir hovardalık ugruna artık tarih nekadar gercek anlatılıyorsa hatta filminide izledim okadarıda yok artık dedirtti hikaye bu adam yemek yemiyip uyumadan bu işlemi ugraşıyo cok güldüm filme sanada iyi geceler.

• bence daha iyisi diye birşey yok hayatımızın kadını var.Ama biz erkekler hep daha iyisi var zannederiz ve hüsrana uğrarız.(soru için teşekkürler güzel soru)

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri bekliyor ve arıyorum hatta evlilikten sırf bu yüzden kaçıyorum ama gelmiyor yelloz karı işte kim bilir nerede şimdi

0|0
    0|0
    • gelecek zamani gelince, beklenti icinde olma ama bence.. :-)

• öyle deme, hayirlisini dile ve ALLAH a sigin.. herseyi sonradan anlayacaksin, ne icin iyi oldugunu ögreneceksin..

• boş ver ne ise o olur ...

• Bir söz vardır : "akıllı bir erkek dünyanın en güzel kadının sevmez ,o dünyasını güzelleştiren kadını sever " diye .Ki eğer seviyorsan da ondan güzeli yoktur .Birine sen dünya güzelisin demek yerine sen dünyamın güzelisin demeyi yeğlerim .

0|0
    0|0
  • yok.ben buldum 2yıldır çok ama çok seviyorum.başkasınada ihtiyacım yok.çünkü hangi kadına baksam onu görüyorum..

0|0
    0|0
  • bence herzamn daha iyisi var bunu defalarca kendime kanıtladıgım için inkar etmem imkansız..hayatımın kadınının kim oldugunu çok iyi biliyorum aslında ama sanırım ben dünyaya yanlış zamnda gelmiş zamanda onu kaybetmişim bu zmanda öyle biri yok..:)

0|0
    0|0
    • merak ettim hayatinin kadinini :-) orta cagdan bir prenses mi yada kralice :-) cevabin icin tsk

• :) yorumum yok buna.. sadece biraz komik..

• ewwwet bende güldüm:)

• soru içinde cevap var güzel bir tespit yapmışsın...erkekler hep daha fazlasını isterler...:)

0|0
    0|0
    • o zaman eger öyleyse erkekler maalesef diyelim taa ki gercekten asik olup sevene kadar, durduklari zaman.. cevabin icin tsk ederim

• ben teşekkür ederim bu saatte muhabbet çıkarttığın için:)

• BU kadar şık ve bakımlı olmak ne güzel gözlerimi kamaştırdın nerden acaba?

0|0
    0|0
    • bu iltifatini kendine ve karina sakla bence ve birdaha da yazma anladin mi!

• hep daha iyisi mantığı ile ilerlemek..hep bir arayış içinde olmaya zorlar..ne gereği var..

0|0
    0|0
  • aramaya gerek yokki nasip meselesi...

0|0
    0|0
  • çıkıyorum çıktım sanırım buldum...

0|0
    0|0
  • aramak lazım aslında

0|0
    0|0
  • O arayışın sonu gelmez.Nefis doymaz.

0|0
    0|0
    • iste.. bazen böyle oluyor dimi sizde :-)

• Aynen öyle.Şeytanın avukatı diye bir film vardı.Bilmem izledin mi?Sonu biraz saçma bitiyordu gerçi ama orada içkiye doyamayan bir adam vardı.En sonunda alkol komasından gidiyordu.Bizde de aynen öyle.İnkar edemem :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...