Disko'ya gittiniz mi?

Bugün diskoya gidecektim ama kapıdan döndüm, güvenlik birini yaka paça dışarı atıyordu ama ortam güzel bir yere benziyordu henüz diskoya gitmedim.

Aranızda diskoya giden var mı, İstanbul'da Taksim civarında mekan önerileriniz var mı? Diskolara tek kişi girilebiliyor mu ortam yapmak için uygun mu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yaşamadığım için mekanları bilemiyorum. Ama genelde damsız(eşsiz) almazlar. Tek gidince de sıkılırsın, bar gibi ortamlara gidilir de disko sarmaz mesela

0|0
    0|0
    • maksat biraz dağıtmak ya sıkılmam heralde tek bara da gidiyorum bazen

• öyle yerleri severim de kız nerden bulucam girmek için :)

• Ne bileyim arkadaşın olur, illa sevgilin olması şart değil ya oğlum :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Taksim'de dam sorunu yok. Ama tek başına gidip, sıkıntıdan patlayıp eli boş dönmekte var.Tüm olasılıkları hesapla derim.

0|0
    0|0
  • hayır gitmedim çok ilgimi de çekmiyor açıkçası..

0|0
    0|0
  • hot tub mi delorean mi?

0|0
    0|0
    • anladıysa delorean da hayalimdeki araba değil benim:)

ama günümüzde de var aksaray ı bir ziyaret et derim gece hayatı sadece taksim den etiler den ibaret değil

Erkekler Ne Diyor 3

• cafe pub tarzı yerlere damsız girersin ama asıl ortam yapacağın clublara giremezsin kolay kolay hatta belli başlı mekanlara dam olsa bile giremiyorsun bazen h.sonları yoğunluktan :)

0|0
    0|0
  • Tek başına giremezsin ama.

0|0
    0|0
    • hadi ya neden öyle :S

• olabilir sanırım öyle alan yer yok :S birini bulmak lazım netten falan :S

• Orası senin bileceğin iş.

• giderdim eskiden ama senin bildiklerin değil aksaray da bunlar

0|0
    0|0
    • masaj salonu heralde senin dediğin disko versiyonu da mı varmış

• bacardi ye bir git görürsün var mı yok mu? Hatun düşüreceğim diye üşenmeden taksim e falan gideceksen koy cebine 400-500 git bacardi ye fazla içmeden kaldır götür birini 100-150 + 150-200 + 100 + az biraz da bahşişler vale falan en azından gol atacağın garanti sen sağ ben selamet ne uğraşıyorsun

hayatımda spa hariç pis masaj salonuna da gitmişliğim yok

Yükleniyor...