Bayanlar ve futbol?

Bir bayanin futbolla ilgilenmesi hakkinda ne düsünuyorsunuz yani tatli mi yoksa anlamaz ya diye mi dusunuyorsunuz

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkekler izdivaç izleyebiliyor ama..

0|0
    0|0
  • Şampiyon olmasanda, kupayi almasanda, en büyük sensin yine koysanda koymasanda. Bu yaka başka yaka en büyük KARŞIYAKA bir erkeğin ilgilendigi kadar bizde sporla ilgilenebiliriz

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bir erkek kadar bir bayanda ilgilenebilir ben zaten universte spor akedemisi okuyorum benden iyi ko$an bayan arkadaslarim var: D okulda, lakin heerkes ayni goruste olmuyor

• İlgi alanımda değil ama biriyle beraber izlemeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • Şunu bir anlayamadınız gitti ya ne varmış bayan ve futbolla ilgileniyorsa insan değilmiyiz biz.

0|0
    0|0
    • Kimseye birsey dedigim yok ben zaten izleyemedigim bjk maclarini dostum dedigim kiz arkadasim izliyor bna anlatiyor bence cok tatli fkt farkli gorusleri merak ettim

• Futbol erkeklerin tekelinde olan bir spor değil ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok gayet iyi anlayanlar var bende çoğunu burada tanıdım gerçi kankamda var GS Özge diye oda iyi anlar :)

0|0
    0|0
  • Cidden biliyorsa tadından yenmez

0|0
    0|0
  • anlamasınlar, anlamaya da çalışmasınlar

0|0
    0|0
    • Ukalaca olanlari var tabi bilmedigi halde bilmis k0nusmasi yanlis fakat anliyolarsa sorun yok yda izlemekten hoslaniyolarsa sonucta ülkem8zde fuboldan geri kalmissak bu futbolu anlamayan teknik adamlar ve baskanlardan kaynaklaniyor bunlarin hepside erkek

• Tatlı diye düşünmem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...