Özellikle kızlar yardım edin. Bir kızla tanışmaktan korkuyorum...

Şimdi hayal edin; bir cafede oturuyorsunuz.Size baktığını farkettiğiniz bir erkek var. hoşunuza da gitti sizde kaçamak bakışlar atıyorsunuz.neyse gece sonlandı artık kalkıyorsunuz cafeden.çocuk yanınıza geldi telefon numaranızı istedi ne yaparsınız ? ilk sorum bu.

ikincisi ise : ben bir kızın bana baktığını farketsem bile tanışmaktan numarasını istemekten korkuyorum.ukalalık olarak anlaşılmasın ama yakışıklı sayılabilcek bi erkeğim.Bu sinir huyumu yenmek için ne yapmalıyım?ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var :(

Erkekler sizlerin de taktiklerinizi, deneyimlerinizi bekliyorum..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ortama gøre degisir...

Cocuk hosuma gittikten sonra ben verirdim nrmi bidaha nerde gorecem oglani ?:D

Tanisma firsati;D

0|0
    0|0
    • Bana yardımcı olabilceğinden eminim :D Peki başına böyle bi olay geldi mi hiç ?

• Yoo? Niye oyle bi egoistlik edeyimki? Sen gelip sormasan tanisma firsati olmicak.. bence hic oyle dusunme sadece okuzluk etme yeter kibarca ve azda anlamli bakis perfectir

• Bakışlarım fena değildir ya :) tamam çok teşekkür ederim gerçekten yardımcı oldun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben olsam numaramı vermezdim.öyle her isteyene numara verilmezki.bakışırsın, sona yanına gider tanışırsın, oturup sohbet edersin.ama gidip de numarasını pat diye isteyemezsin

0|0
    0|0
    • Haklısın ama kalktın gidiyosun artık.bir daha ki sefer oturup muhabbet etmek için isteyeceğim zaten numarasını.:(

• Tamam öyle yaptım diyelim. ne demeliyim kıza ?

• "kusra bakmayın umarım rahatsız etmiyorumdur.sizden çok etkilendim.inanın böyle birşeyi ilk kez yapıyorum.acaba tanışmamız mümkünmü?

• Numaramı vermezdim tabiki,sende sırf bakıştın diye hemen gidip kızın numarasını alma zaten yersin kafaya çantayı.

0|0
    0|1
    • Ama tanışmak istedim ?

• Bu her kızda değişen birşey,ama yinede çoğu kızın bakıştığı bi çocukla hemen tanışmak istiyceğini yada numarasını verebilceğini düşünmüyorum.

• yardım ettiğin için çok saol .)

• güzel hikaye...

0|0
    0|0
    • Sorunun uzun olduğunun farkındayım.ama gerçekten bu konuda yardım bekliyorum.Kinaye değil..

• Zaten tanışmak için böyle birşeye cesaret edicem ?

• iyi o zaman

Erkekler Ne Diyor 1

• valla gider istersin şansına bağlı kız seni çok beğendiyse verir ama mantıklı olan gidip bir soru sormak saat yada birine benzettim gibi şeler sonra muhabbet et ve numarasını al ama direk isteme bana gelip masaya numarasını koyup giden bi kız olmuştu ama aramadm saçmalık

0|0
    0|0
    • Ya güzel diyosun ama nasıl yapabilirim bunu bilmiyorum işte. birine benzettim dedim o da ben o değilim dedi peki ya sonra napıcam ?

• valla ne fırsatlar geçiyodur eline yerinde olsam her ülkeden bulurdum bi tane :) napıcan trip manyağı türk kızlarını şaka bi yana durumuna çare bulamıyorum yurt dışında sıkıntı yok türk kızlarında sıkıntı var çok şaşırtıcı gözünde çok büyütüyosun türk kızlarını

• evet hem şaşırtıcı hem saçma.ama dediğim gibi türk kızına gelince olay değişiyor. Memleket kokusu kafa yapıyo sanırım bende :)

Yükleniyor...