Kızıma hediye arıyorum, yardımcı olur musunuz?

yarın 2 yaşına basacak olan tatlı kızıma hediye arıyorum

önerileriniz lütfen

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bence onunda seve bilecegi güzel bir oyuncak bebik yada dossill inde dedigi gibi yaşına uykun egitici ve zeka geliştirici oyuncak çeşitlerinden yararlana bilirsiniz ...(bu yaşlar herşeyi ögrene bildikleri yaşlar bu yüzden ona özellikle egitici ve sesli oyuncaklar alınki onunda ilgisini çekecegine inanıyorum)

0|1
    1|0
    • gamze bebek veya akvaryum düşünüyorum ..

• bence bu onun yaşına pek uygun olmaya bilri daha çok sayıları söyleyen bi telefon benzeri bi oyuncak olabilir yada ama alıcagınız şeyin sesli bi oyuncak olmasına özen gösterin çünkü ses onların dikani çekecektir

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğitici oyuncaklar oluyor ya yaş gruplarına göre onlardan alabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Allah bagıslasın ne kadar dusuncelı bır baba yaa :))) 2 yasındakı cocukla güzel bır vakıt gecırmekte en buyuk hedıyedır bencee oyuncakkk alınabılır

0|0
    0|0
  • evin içine kurulabilen sallangaçlardan alabilrsnz. yada hoşlandgı bşka şyler siz tanıorsunz. çocuk sonçda.. bu aklıma gldi

0|0
    0|0
  • bütün vaktini ona ayır ve onu gezdir...sevdiği şeyleri bilsem bişe solerdim ama hayvan alın.. kızınızın pskolojik olarak daha güzel büyümesini sağlarsınız insanlardan başka varlıklara sevgi duymayı öğrenir...

allah bağışlasın ...

0|0
    0|0
  • hayvanat bahçesine gidin ailecek :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• allah bagışlasın

bi barbie bebek al

0|0
    0|0
  • vay beaaa ne güzel bir durum imrendim kız cocuklarıda ne kadar sevimlidir