Sevgilinizin sizi sevmediğini düşündünüz ne yaparsınız?

sevgilinizin sizi sevmediğini düşündünüz ne yaparsınız ?size sevdiğini söylüyor ama siz inanmıyosunuz nasıl öğrenirsiniz yada nasıl davranırsınız ?

onu çok seviyorsunuz ama neyaparsınız?

Güncellemeler:
arkadaşlar benim sormak istediğim sevgilinizin sizi sevmediğini düşünürseniz ne yaparsınız bunu öğrenmek için ona nasıl davranırsınız?

sizi sevdiğini söylüyorsa eğer...
benim sevgilim boyle düşündüğünüyordu ben değil şuan onun pskolojisini anlamaya çalışıyorum.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• aslına bakarsan kararsızsın tam olarak seviyormusun yada sevmiyormusun ? bunun cevabını kendine söyle ve sonra bu sorunu ortadan kaldır..

çünkü ortada sorun yok.. aşk hissedmektir.. anlatılmaz tadılır.. yaşamak ile ölüm arasındaki ince bir çizgiyi anlatmak gibi birşer senin sorduğun sorun..

koşmanın nasıl olduğunu soruyorsun resmen :D

aşk bir nevi güvenmektir.. güven yoksa aşk yoktur yani sen onu sevmiyorsun ondan hoşlanıyorsun ama sevdiğini düşünüyorsun.. önce onun nasıl biri olduğunu öğren sonra sorunun olursa bize bildir ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sevgililer arasında bazen umutsuz düşünceler olabilir öncelikle bunun kendinizde nedenini öğrenin yapmış olduğum hata var mı yok mu diye yoksa sevgiliniz iş ev okul kafasında sorunlar olduğunu sizle vakit ayıramıyor olabilir buda sizde beni sevmiyor anlamına gelebilir ne yaparsınızda ise yanında olur keyfinin yerine getirir ve şaka gerçek karışımı sende ki bu halleri sorar üzülüyorum dersin

0|0
    0|0
  • 1- yalandan hasta numarası yaparım sık sık arayıp veya mesaj atıp halimi soruyorsa

2- kendisinin verebileceği borç isterim

3- özel bir sırımı veririm ortak arkadaşımıza anlatıp anlatmadığını öğrenirim

0|0
    0|0
  • bence size güven veremiyorsa ilişkiyi uzatmaya gerek yok ama eğer ciddiyse ilişkiniz bi sorun neden böyle düşünüyorum sorun kimde kararı verin ve sonuca katlanın

0|0
    0|0
  • hımm o zaman sana bir psikoloji uzmanı lazım.. tanımadığım bir insanın psikolojisini sana anlatamam ya ..

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir soru yaaa..seni sevdiğini söylüyor ve sen inanmıyorsun? demek ki adama güvenmiyorsun.ne işin var güvenmediğin biriyle..

0|0
    0|0
    • ya ben değil ya sevgilim onu sevmediğimi düşünüyor onun pskolojisini anlamaya çalışıyorum

• kullanır atarım

0|0
    0|0
  • istişare miydi hare miydi ona yatarım

1|0
    0|0
  • sevmek güzeldir çunkü sevildiğinden asla emin olamazsın

0|0
    0|0
  • en ıyısını yapıyorsun .

0|0
    0|0
  • alırım yanıma cıddı bır sekıldeee konusurdum gozlerı golerımde ıken

0|0
    0|0
  • inş. beni gerçekten sever die dua ederim ve inceldiği yerden kopana kadr beklerim

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa senle cıkmaz zaten düzenli cinsel hayatınız varsa bilemem ama

0|0
    0|0
  • Sevmeye devam ederim.

0|0
    0|0
  • anında şutlarım hiç uzatmam

0|0
    0|0
  • Güncelleme:

0|0
    0|0
  • nanmadığı için geri çekildim

0|0
    0|0
  • Aynı sorunu yaşıyorum inanmadığı için geri çekildim :(

0|0
    0|0
  • Bişey yapma böle yaşanmaz çünkü sadece yaşa muhakkak bi yerde falso verecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunlar kendi içinde yaşadıgın çelişkiler egerki onu sevdigine inansaydın bu çelişkilere düşmezdin çünkü seven insan güvenir ve sne çok sveiyorum demene ramen ona güvenemiyosun

0|1
    0|0
  • Biraz soğuk davran baktın hiç oralı değil bu sefer kıskandırmaya çalış yine orali degilse hiç emin olma artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...