Koşu bandı hakkında bir soru buraya bakın bakim .

arkadaşlar evde sessiz çalışan ,kullanımı rahat aynı zamanda motor sesi yapmayan bir koşu bandı arıyorum . lütfen dalga konusu etmeyin !. bilgisi olan cevaplasın :) yada hangi koşu bandına sahipsiniz ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Life fitness ın ürünleri var onlar asla ses çıkartmaz üzerinde ayrıyetten televizyon, internet, ipod bağlama ve şarj etme ünitesi de bulunuyor. Fakat gerçekten çok pahalı o ürünler.

1|0
    0|0
    • evet benim o kadar pahalı birşey alcak durumum yok fakat şöyle bir ürün buldum link

• Evde koşu bandı bir süre sonra o kadar sıkıcı bir hal alıyorki bence sana koşu bandı almanı önermem. Yakınlarında sahil, park, orman vb,... tarzı ya da koşabileceğin herhangi bir alan bul ve kendine bir çift koşu ayakkabısı almanı öneririm. Evde koşu bandında kendini çok asosyal hissedersin. En azından koşmaya gittiğin yerlerde başkaları da koşuyor olacak ve düzenli olarak koştuğun zaman bir süre sonra o insanlarla da tanışabilirsin, muhabbet olur.

• ben zaten spor salonuna gidiyordum . ancak ordaki sosyallikte pek iç açıcı değil assosyal değilde sıkıcı hissedebilirim evet haklısın . ayrıca çevremde herhangi bir park vs.. alan yok malesef bu yüzden eve alıcam . teşekkürler yorum için

Erkekler Ne Diyor 9

• gittiğim yerde life fitness var ses yok gibi ayrıca köşesinde yazdım ayak tabanına topuğa gelen darbelerde şok emiş özelliği gibi birşeylerden bahsediyor

iyidir heralde

1|0
    0|0
  • sen reçelli ekmek yemeye devam et sonra koşu bandı sor..

0|0
    1|0
  • bu aralar koşu pisti olan bi stada gidip koşmak istiyorum akşamları. Kondüsyon lazım:)

0|0
    0|0
  • Sen o reçelli ekmekten vazgeçmediğin sürece mümkünatı yok :D

0|0
    0|0
  • Biraz zor bulursun gibime geliyor benimki çok ses çıkartıyordu.

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar hiç kimsenin evde ki koşu bandını kullandığına şahit olmadım.

0|0
    0|0
  • insansavar cevabı vermiş.vücut geliştirmeye giderken kullandığım marka voit idi.

0|0
    0|0
  • Koşmak isteyince dağ, tepe, yol koşarım.

0|0
    0|0
  • google amcaya yenı model kosu banlatı yaz cıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anladığım kadarıyla apartman dairesinde oturuyorsunuz.Bunun için evinize alacağınız koşu bantlarının altına özel üretim minderler oluyor.Koşu bandı minderi diye geçiyor.Koşu bandı minderi sayesinde %40-%60 aşağıya giden sesi engelliyebiliyorsunuz.Size önerebileceğim sessiz bir cihaz olan voit epic modelini önerebilirim.Hem çok sesi çıkar hemde alacağınız koşu bandı minderi sayesinde ses seviyesini minimuma indirebilirsiniz.

Voit Epic Koşu bandını alttaki linkten inceleyebilirsiniz.

sportifsepetim.com/?urun-986-Voit-Epic-Beyaz-Kosu-Bandi---5-Yil-Motor-Garantili---Kargo-ve-Kurulum-Ucretsiz---Dynamic-R80-Kondisyon-Bisikleti-HEDiYE.html

Koşu bandı minderini alttaki linkten inceleyebilirsiniz.

sportifsepetim.com/?urun-1058-Voit-Kosu-Bandi-Minderi--73x170-Cm-.html

1|0
    0|0
  • voit icon kullanıyoruz memnunuz

1|1
    0|0
    • senden korkulur karşılaşmak istemem :-D

• aynen koşu bandı büyük rahatlık her açıdan,şiddetle tavsiye ederim.

Yükleniyor...