Ümit Özat'ın programı bırakması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şuan hala devam eden Habertürkteki Bizim Stadyum kanalında Mit Özatın bayan taraftarların erkeklere göre daha az futbol bilgisi oluğunu savunması üzerine programda bulunan bayan sunucunun feministlik yapıp ''Siz kadınları aşağılıyorsunuz,bunca yıl boşa oynamışsınız''demesi üzerine böyle bir ortamda bulunamam deyip programı terkeden Ümit ÖZATI HAKLI BULUYORMUSUNUZ?Beşiktaşlı olduğum halde adı Fenerebahçeyle bütünleşmiş Özatı şahsım olarak takdir ettim.

Güncellemeler:
Ben Ümit Özatın geçmişi ve kişiliği ile ilgili sormadım.Programdaki olay hakkında yazın lütfen

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kadından taraftar olmaz kadınların yapacağı işler farklıdır erkeklerin yapacağı işler farklıdır . Madem öyle gitsinler hadi iş makinası kullansınlar , amelelik yapsınlar , ağır işlerde çalışsınlar , hele o feminist kadınlar var ya biz her şeyi yaparız diyenler vereceksin onları kömür madeni , inşaat vb. ağır bi işe bakalım kaç gün dayanacaklar . Bu tür insanları hiç sevmem asla kabullenemezler . Bence feministlik tamamiyle hazımsızlık çeken kadınların oluşturduğu bir gruptur . Ben şahsen kalkıp da kadın işine karışmam kadının yapması gereken işler de vardır onları da kadınlar yapar . Ve meselemize gelince kadınların çoook ufak bi kısmı futboldan ''gerçek'' anlamda anlar ve yorum yapar ki onlar da nadir ama hayatı futbolun içinde geçmiş kadınlardır . Ümit Özat'ı bu davranışından dolayı kutluyorum SONUNA KADAR HAKLI !.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Ümit Özat bir zamanlar ekmeğini yediği klubün kadınlarına dahil böyle hitap etmesi iğrençlik nankörlüktür biz onu futbolcu diye kaç sene izledik o da kana kana izlesin:D

0|0
    0|1
  • evet erkekler daha ilgi alakalı.bazı kızlar çok gereksiz konuşuyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kadınların anlamadığı bok yok zaten. hem anlamazlar hem de anlamıyosun deyince zoruna gider, ulan ne batıyo bunlara ya. anlamadığını kabul et işte. suç ümit özatta, ofsayt nedir lan söyle bakalım dese sunucuya, anındag*tedecek. kadınların futbol bilgisi az olduğu bal gibi açık, sokarım aşağılamasına be. kadınları aşağılayan falan yok, kendileri böyle mal gibi alçaltıyo kendini. ulan bilmiyosan bilmiyosun işte. o kadını oraya sunucu yapan herifte dangalaklık.

0|1
    0|0
  • aferin

özat teknik direktörlük yapmalı bence eğitimini almıştı diye biliyorum

bu adamın maç biter bitmez saha içi röportajlarındaki yorumlarını bilen bilir iki dakikada teknik analiz yapardı öbür andavallar önümüzdeki maçlara bakacağız, rakip de iyiydi falan ıvır zıvır yorumları yanında insanı ferahlatırdı kafası çalışan topçular varmış diye

0|1
    0|0
  • Maç berabere bitti ne diyosunuz diye sorulduğunda olsun yinede yendik diyen bağyan gördüydüm

0|1
    1|0
  • doğru söylemiş..

0|1
    0|0
  • çok da tın

1|0
    0|1
  • saçmaladı saçma sapan yerlere girdi Fenerbahçeliliğine yakışmadı söyledikleri baktı gittikçe batıyor çıktı gitti simge fıstıkoğlunu o derecede sinirlendirdiyse siz düsünün ne kadar sacmaladıgını

1|0
    0|1
  • Bencede haklı stad boş kalsa daha iyi ciyak ciyak one öyle spikerin yaptığıda ayıp ofsaytı bile 10kadından 9u bilmez sonuçta adam yanlış bişey söylememiş.

0|1
    1|0
  • iyi demş

0|1
    0|0
  • Ümit Özat futbol tarihinin gördüğü en kötü teknik direktörlerden biridir.Allah düşmanımın başına vermesin.Artık bıraksın türk futbolunu yakasını gitsin Almanyaya ailesinin yanına.

0|0
    0|1
    • sorum onla ilgili değil hocam.bayanlar ve futbol

• soru bayanlar olabilirde 2 sene önce gül gibi Ankaragücü kadrosunu rezil ettide kendileri muhteşem zekalarıyla nerde gösem ümit e sallamadan edemiyorum

• ümit özat programı değil , program ümit özatı bıraktı

1|0
    0|0
  • kadın futboldan ne anlıyo ya. o kadın da yorum yapacam diye çıkmış mal ya.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun kanal yöneticilerine...

0|0
    0|0
  • Doğru söze tartısma ne gerek

0|0
    0|0
  • güncellemeye cevaben

ümit özat öpsün seni yeter len

0|0
    1|1
Yükleniyor...