Çapkın erkekler bir bakınız lütfen:)

çapkın erkekler hakkında bir sorum vardı, şimdik çapkın olan erkekler önüne gelen kızla yada tavladıkları kızlarla çıkarlar birlikte olurlar falan , vede artık ciddi bir lisiki istiyorlar diyelim vede ciddi düşündüğü bir kız var, bu kıza karşı nasıl davranır gerçekten onunla ciddi düşündüğünü nasıl belli eder çapkın bir erkek? ciddi cevaplar istiyorum hadi bakalım:)

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çapkın erkek, bütün çıkmayı planladığı kızlara, bu sefer ciddi düşündüğü imajını verir, sanki onunla bir ömür birlikte olacakmış hissini uyandırır. Bu sayede ağlarına sürekli yeni kurbanlar takılır.

Bu arada çapkın erkekler maymun iştahlı olur. Ciddi bir ilişkiye başlasa bile, bir süre sonra tekrar gözü dışarı kayar. Onun bir kişiye bağlanması, ancak yaşının ilerlemesi ile hızının kesilmesine bağlıdır. Bunun haricinde annesi, çapkın oğlunun başını bağlamak için devreye girdiği durumlarda, çapkın erkek ciddi düşünmek zorunda kalır.

Anlattıklarım, yaşanmışlıklardır.

1|0
    0|0
    • iste ciddi dusundugu kizada ayni diger kizlara darvandigi gibi mi davranir yoksa daha farkli mi davranir, ciddi dusundugu kiza

• annesi ile ztn tanisiyoruz ailelerimiz tanisiyor, aileler tanisma bile boyle birsey yapabilir mi benimle ciddi bir kizla ailemi falan biliyor taniyor

• Aileler tanışıyorsa, ciddi düşünüyordur. Yoksa asla işin içine aileleri katmaz.

Erkekler Ne Diyor 21

• ciddiyse cinsel ilişkiyi asla düşünmez ! belki en fazla öpüşme olur

o konulara mümkün olduğunca girmez. seni çok çabuk sahiplenir ve ilgilenir. sana gelecekle ilgili düşündüklerinden bahseder.

işini aileni sorar maddi durumunuzu sorgular. vs vs.

gelip geçici olsan işini bitirdikten sonra ara verir canı isterse tekrar mesaj yazar arar ..

1|0
    0|0
  • öncelikle çapkınlarla -abazanları birbirinden ayır ve asla bir çapkın önüne gelen kızla yatmaz aksine çok seçicidir.en ufak içine sinmeyen birşey olursa beraber oldugu kadında ikinci kezde yatmaz.ciddi ilişki konusuna gelince o kızı her türlü zorlar.çok zor sınavlardan geçirir .en ufak şeyde bende yokum der .o kız tüm o sınavları verirse. kendini ona teslim eder.aksine çokta sadık olur ama o kadının onun malı olmadıgını bir gün gidebilirliginide hesaplar .

çapkınlar neden tercih edilir sorusuna gelince kadın ruhuna dokunabildikleri için kadınla öküzü birbirinden ayırt edebildikleri ve kaybetmekten korkmayıp yalan söleme geregi bile duymadıkları için

2|1
    0|0
    • ne gibi sinavdan geçiri anlamadim? detaylica ornek veriri misin

• başıma geldi bizzat.emin ol kardeşim gercekten sevıyosa aldatmaz seni artık gözü doymuştur.Senle bişeyler yasamak ısterse eğer yanlıs anlama acaba bendemı dıgerlerı gıbıyım deme ama zaman ıste o an düşünmüyosan yada hazır hıssetmıyosan.Benim aldatmadıgım 1 insan vardı şu an ayrıldık ve bıtkısel hayattayım resmen 1 kez olsun aldatmadım telefonumdan tut faceme kadar herseyı kurcalardı kıskanırdı kıskanırdım hosuuma gıderdı bunlar.Hiç bi zaman kımseye bakmadım onunlayken Ama diğerlerıyle ılıskım oldugunda face telefon ısteyemezlerdı aldatırdım yuzune söylerdım aldatırım ben senı derdım ılgı göstermezdm en fazla 1 ay sürerdi.anlıcagın rahat rahat guvenebılırsın ama sevgısınden emınsen.Ha bu arada benım sevdıgım ınsan sureklı yattıgım ınsanların konusunu actı gecmısımı sorguladı ayrıldık.Geçmişini sorgulama pek .Ne demişler erkegın gelecegı bayanın geçmişi.Sen geçmişten ne getırdıgıne deıl gelecekte sana neler getırcegıne bak.Mutluluklar.

1|0
    0|0
  • kadınların huyunu bildiği için kolay kolay ekstradan bir şey yapmaz

diğerlerine göre daha sahiplenice davranabilir (bazıları hepsi benim mantığıyla yaşar, onlardan olup olmadığını da bilmek lazım)

0|0
    0|0
  • Huylu huyundan vazgeçmez. Bir kız için dünyaları yakar ama daha iyisi için eskisini de yakar :))

1|1
    0|0
  • kıskanır .

bilir erkeklerin ne kadar ilgi duydugunu karsı cinse karsı ve her erkekten sakınır onu ..

elini tutmaya cekinir .elinden gelse kafese kapatır .dedim yha bilir cünkü her erkeği hızlı zamanındaki gibi görür hisseder ..bu böyle devam eder eder eder... ewlenirse onunla inan hayatını onun üzerine kurar tek bir sacı eksilse temeli yerinden oynar ... vs

sana burda roman yazardım ama sıkılırsın hepsini okumaktan özetle annesinin yerine koyamaz ama koymaya calışır ;)

1|0
    0|0
    • kiskanir mi diyorsun, evet arkadaslari bana bakiyorlardi ama neden mekana girince hepsi bakmayi kesti sadece o bakti ,hemde millete belli ederek ban baktigini gosterdi, kiskandimi burda simdi?

• bosver.

• peki ama takma kafana sağlık olmadığı sürece problem suratını asmaya değmez nese..

• Çapkın erkek zaten bı kızı tavlamak ıcın turlu turlu bahaneler uretır herdakka cok sevdıgını söyleye söyleye sonunda tavlar ısını görur ama...

cıddı gerçekten evlenmek ıstıyosa artık...

o kadar ılgılenmez sureklı ustune dusmez habıre sevıyorum falan demez ısı hep seye(anlayın) getırmeye calısmaz...

daha sakın akıllıca mantıklı ılıskı kurar.

1|0
    0|0
    • himm peki ya adimlarini dikkatlice atiyorsa yanlis bir hata yapmadan, yanasmaya çalisiyorsa?

• bırak kossun pesınden yuz verme bence derım.

o tip insanlardan hayır gelmez :p

• haklisin.

• Çapkın erkek dahi olsa, gerçekten sevdiği kızın kalbini kazanmada neredeyse tamamen başarısızdır diyebilirim. Çünkü beynin mantık lobu yerine ağırlıklı olarak duygusal lobu çalıştığı için genel olarak bir bocalama durumu görülebilir.

Bu durumda ezber yeteneğini kullanarak, kızlar hakkında oluşturdukları genel kavram ve ekolleri uygulayarak sevdiği kızın kalbini kazanabilirler...

0|0
    0|0
    • ben dediklerinden birsey anlamadim profesor:))

• Çapkın erkek bunun cevabını vermez.

0|0
    0|0
  • Çok kadın hiç kadındır oğlum. Yalnızlıktır sonun.

1|0
    0|0
  • çapkın değilim cevap vermiorum .s

1|0
    0|0
  • kızım sen sarhoşmusun? çapkın erkeğin ciddi düşünmesi sadece evlenene kadar, sonra haccamı gidecek sanıyorsun?

0|1
    0|0
    • iste evlenecegi kadin için diyorum ciddi dusundugu

• anlamıoyrsan ben napim, açıkladık işte, ciddi düşündüğü biriyle evlenene kadar çapkın değilmiş gibi davranır, ama evlenince aynı tas aynı hamam devam, nadiren eşine sadık kalan olur bunlarda bir elin parmaklarını geçmez...

• Çapkın değilim ama ciddi erkek evlenmeyi düşündüğü kızla oynaşma muhabbetlerine pek girmez.

2|0
    0|0
  • evet ciddi düşünür

0|0
    0|0
  • Onun köpeği olur köpeği.. :D

1|0
    0|0
  • tarık akanın bi filmi vardı aynı böyle :)

1|0
    0|0
    • tarik akanin oyle bir filmi mi vardi? hangi fildi

• çapkın erkek yoktur. kuruk sallayan kadın vardır.

1|0
    1|0
  • çapkınlığı yanlıs tanımlamıssın

0|0
    0|0
  • bence gidip adam gibi o bayana olan hislerini söyler açık seçik..

0|0
    0|0
  • ee neden ciddi düşünsün o çapkın

neden böyle bi tribe girdin...

1|0
    0|0
    • ahahaha evlenecegi kiz için ciddi dusundugu kiza karsi demek istedim ben

• Bende onu anlatıyorum ya, kendimden örnek vereyim bu yöntem çok kullanılır. Gerçekten sevdiğim bir kızın kalbini kazanmaya çalışmak için, önce varsa yakın bir arkadaşı aracılığıyla bilgilerini öğrenirim. Neyi sever, hobileri, sevdiği aktiviteler, giyim kuşam tarzı, hayalindeki kişiliğin nasıl birisi olduğu v.s. Daha sonra kızın dikkatini üzerime çekecebileceğim, bir mekanda yanına tanışmaya gidebilirim. Daha sonra öğrendiğim tüyoları bir bir uygularım ve kızı etkileyebilirim...

• yaa olmaz işte o

sen karşındakini tanımazsan olmaz o iş

başkasına sordurcam, denicem uygulucam

olmaz olmaz olmaz

daha fazla zaman ayırın bir birinize

• ne yazıkki yaşayarak öğrenirsin sonucu iyi yada kötü :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çapkın erkek evlendikten sonrada çapkınlığına devam eder. Huylu huyundan vazgeçmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...