Karşınızdaki insanın tipine göre muamele eder misiniz ?

Karşıda ki insanın tipine göre muamele eder misiniz veya giyimine , kuşamına filan.

Güncellemeler:
Hayır yahu apaçi filan değil. Mesela gömleği küçük filan , pantolonu geniş filan öyle.

0|0
14|27

En İyi Erkek Görüşü

• evet ole.elinde iphone kolunda cakma louis vouitton çanta ile yayvan ağızla konuşan kıza hitler kadar ırkçı tepki gösteresim gelir.ne o ya kriptolu askeri yazışmalar gibi. he birde ağdasını düzenli yapmayan ve kollarındaki kılları almayan ve babet giyen kızlar mümkünse çıktıkları gün sölesinlerde ben sokaga cıkmiim ya :S

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Bütün insanlar olduklarıyla sevilirler bende ama insan olduklarının farkında olsunlar.

Giyimi kuşamı,renkleri, varları, yokları farkları hiç farketmez.

0|0
    0|0
  • hayır ama karşıdaki insanın tipine ve giyimine göre muamele yapam kişilere aynılarını kendilerine yaparım...

1|0
    0|0
  • benim için giyim kuşam önemli değil,eğer bir arkadaşla muhabet edeceksem(tanımadığım biriyle)selam verir soracak birşey bulur sorarım.muhatabımın o anki muhabbetine bakarım oan kendini belli eder zaten muhabbetli biriyse muhabbet devam eder...şunuda söyleyeyim bu soruyu karşı çins için sorduysanız (bayanlarla muhabbet)se ben beceremiyorum onu.eğer soru insanlarla nasıl ilişki kuruyorsunuz diye soruyorsan benim cevabım onadır.

0|0
    0|0
  • şahsen ben dış görünüşe hareketlerine bakarım

karşımdaki kişinin de benim için fiziksel özelliklerime giyimime davranışlarıma konuşmama baktığını fark ederim. herkes böyle burda yok bakmam diyenler elbet bakıyordur.

0|0
    0|0
  • insanin giyimine degil kalitesine göre hareket ederim ne diyor sair ben ne elbiseler gördüm icinde insan yok ben ne insanlar gördüm üstünde elbise yok umarm anlatabilmisimdir

1|0
    0|0
  • Tİp değil de konuşma tarzı ve fikirlerine göre muamele her türlü :)

1|0
    0|0
  • Tanıdığın bir insan ise tipine göre muamele yapman '' adaletsizliğin '' en büyük sembölüdür. Hiç tanımadığın birini '' ilk inzibada '' tipi ile yargılayabilirsin..

1|0
    0|0
  • tipine göre değil ama giyim kuşam önemli

temiz olmalı, apaçi ıvır zıvırı olmamalı

0|0
    0|0
  • tipine değil ama zeka ve eğitimine göre konuşurum...

0|0
    0|0
  • tipe göre muamele olmaz bnce

1|0
    0|0
  • nice insan gördü üstünde elbise yok nice elbise gördüm icinde insan yok Hz. mevlana'dan sorumu bu şimdi

0|0
    0|0
  • Ben konuşmasına ve üslubuna bakarım. Ancak şöyle bir laf vardır halk arasında : Kıyafetlerinle ağırlanırsın, fikirlerinle uğurlanırsın.

0|0
    0|0
  • tipe göre yargılama yapmam.

0|0
    0|0
  • Giyim kuşam önemlidir,kişinin karakterini yansıtır,ama tipine göre muamele yapmam onu da beni de yaratan bir tipine göre davranırsam Yaratana karşı gelmiş olurum,Tip gelip geçicidir,önemli olan fikirler,düşüncelerdir

0|0
    0|0
  • cvbımın direkt hayır olmasını isterdim ama ister istemez bir süzme olur elbet..ona göre de ilk yaklaşımlar..

0|0
    0|0
  • giyime pek önem vermem. konuştuğu konulara bakarım kişiliğini sezmek için benim için önemli olan ahlakıdır.

0|0
    0|0
  • Evet giyimine dikkat ederim..

0|0
    0|0
  • Konuşması edebliyse hayır.

1|0
    0|0
  • Kendini iyi pazarlayan biriyse hayır.

0|0
    0|0
  • tip değilde zekasına göre çok iyi oynarım :)))

0|0
    0|0
  • falan öyle filan şöyle

0|0
    0|0
  • edlilmemesi gerekir ne insanlar gördüm üzernde elbise yok en elbiseler gördm icinde adam yok

0|0
    0|0
  • fikirleri ve düşünceleri önemlidir benim için.

0|0
    0|0
  • ilk görünüş çok önemli

0|0
    0|0
  • Ben ayakkabı numarasına göre muamele ederim.

0|0
    0|0
  • muammele derken ?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• arada yaparım evet hayır diyene de inanmıyorum üstü başı yırtık kirli birine herkes şüpheyle yaklaşır

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • bazen olabiliyor

0|0
    0|0
  • yanii insnlarr dış grnüşleryle dkkat çeker başta ama sonra kşiliği öne çkar kşiliği sağlamsa sorn yok:D

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • malesef ki "ye kürküm ye"

0|0
    0|0
  • giyim tarzı karakterini yansıtır dolayısıyla önemli faktördür. .düşünceleri,kültür seviyesi de önemlidir ama tip önemli bir faktör değil

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • evet ben çok ediyorum

0|0
    0|0
  • simdi ic güzellik iyidir falan ama dış görünüşde önemli yani kimse inkar etmesin :D

0|0
    0|0
    • Dışarıya verdiği mesajı, kişinin dış görünüşü belirler. Bu bakımdan önemlidir.. Paspal insanı kim kayle alır. İnsanın fiziği ve kimyası bir bütündür. Ayrıştırılmaz..

• hah aynen öyle.

• Hayır,ama dünya olarak bunu herkes yapıyor güzel olan bir adım önde durumu bir gerçek

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • ne yazıkki bazen

0|0
    0|0
  • hayır. aldıgım enerjiye göre davranırım ama. ne verirse onu alır.

0|0
    0|1
Yükleniyor...