Ne bitmez çileymiş yarabbim... :(

arkadaşlar biraz içimi dökmek sizden akıl almak istedim. ben üniversite öğrencisiyim 19 yaşındayım. hep annemle aramın iyi olmasını dilerdim ama hiç bi zaman olmadı. o beni hep hor gördü hep yapmadığım iftiralar attı. diş macunun kapağı niye açık saatlerce azarladığını bilirim. çocukluğumda lise çağlarımda çok çektim. hiç bi zaman zayıf not getirmemişimdir üniversiteyi ilk senemde kazandım bi kere aferin dediğini bilmem bi kere yanımda olduğunu bilmem... varsa yoksa para 5 gün boyunca sabah 6 da evden çıkardım akşam 7de eve gelirdim staj görüyordum 5 günde harcadığım 30 lira gözüne batardı. harcadığım bi şey olsa zaten yol parası yemek derken bitip gidiyo paranın adı var. ben artık büyüdüm bugün gene sabahın bi köründe çıktım akşamın 8inde geldim eve sabahtan akşama kadar evde gene beni gönderdi bakkala 16 tl para üstü artacakmış da 14 lira artmış demediği laf kalmadı git sor bakkala dedim yanlış vermiştir git sen al gel dedi başım çatlıyo artık yeter al şu parayı sus dedim 5 lira verdim eline fırlattı kimin parasını kime veriyosun dedi. çalışıyorum hamd olsun maaşımı aldığımda ben vericem sana paramı dedim çıktı gitti odadan... babam mı? sadece seyirci kalıyo olaylara...

ya bu deveyi güdecem ya bu diyardan gidecem bi yol gösterin ben deveyi gütmekten yoruldum canıma tak etti... :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• annen anlattıklarına göre biraz hasta. sanki psikolojik bir rahatsızlığı olabilir.. yoksa bir annenin böyle davranacağını aklımın ucundan dahi geçmez... baban seyirci kalıyorsa.. komik ama onun davranışıda normal değil... kız çocukları babaya dah düşkün olurlar... çok garip.. yoksa sen üvey olmayasın?.. bana kızma ama... insanın aklına buda geliyor.. artık epey bir cefa cekmişsin ama işede girmişsin herhalde bundan sonrada inşallah sefanı sürersin...zaten deveyi yeterince gütmüşsün..:) bundan sonra bir atlı prensin gelir... atına alarak seni istediğin diyara götürür..:)

biraz maralin yerine gelsin ve gülmen için biraz uzattım.. umarım okurken sıkılmamışsındır.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evinden daha rahat bir yer bulma olasılığın emin ol % 0.

ne söylerse yap.hemen diş macununun kapağını kapat. dur bakkala gidip 2 lirayı sorayım de. yanlışlık yoksa kendin ekle. kısacası sabret:) senden çok daha zor durumda olanlar var ama haberin dahi olmaz.mesela senin bilgisayarın ve internetin var. çok şanslısın :)

0|0
    0|0
  • bence bunca zaman bu deveyi gütmüşsün biraz daha güt nasılsa eninde sonunda o diyardan sevdiğin birini bulup gideceksin güzellikle gitmiş ol

0|0
    0|0
  • Okulun ne zaman bitiyor?

0|0
    0|0
    • 2 yıl var

• 2 yıl daha sabretmeyi dene bilmiyorum başka bir çaresi varmı. Kendi ayaklarının üzerinde durmaya başladığın gün herşey değişicektir

• Eğer seni ezmeye çalışıyorlarsa sen de onlara kendini ezdirme. Sırf seni eziyorlar diye sen de narin olup ezilme. Sert dur. Sabret. Sabrın sonu selamettir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım ALLAH kolaylık versn ekle istersn derdini dinlerim ben.. Ne bileym takma tatlım.. neler var dunyada :( Arkadas sevgili vs yoluyla kenedeni motive et.. :(

0|0
    0|0
  • Benim annem de öyle hem de not konusuna kadar bastan sona üstelik babam da yok ayrılar onu da yıllardır görmüyorum ben baska bi sehirde universite kazandim en azindan bikac ay rahatim sadece telefonda cekiyorum onu da dikkate almiyorum artik ama bu yaz zehir oldu o ayrı

0|0
    0|0
  • annelik böyle olmazz ağzımı bozmak istemiorum ama dayanmak zorundasın hayatını kazanmalısın okulu bitir kurtar kendini bırak sonra ne halleri varsa görsünler. senn ilerde okadar iyi anne ol ki bütün bu yaşadıklarını kendine unuttur.

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi arkadaşım

• bu nasıl bir annelik anlam veremedim benmde annemle sorunlarım var ama bu sekılde degıl. bi an önce kendini topla basın dık dur hayatına guzelce devam et. annen sonucta atsan atılmaz satsan satılmaz napıcaksın kı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...