İstanbul'da üniversite okuyanlar bir bakabilir mi ?

Arkadaşlar istanbul kurtköy de oturuyorum.sabiha gökçen hava limanının orada.Yalnız okuduğum üniversitesi atatürk hava limanının orda.. Florya'da yani.Bugün gittim sabah 6 da kalktım çıktım 7 gibi okula 9 buçukta vardım... çok yoruluyorum bana ne öneririsiniz? Karşıda yurt , ev tutmam mümkün değil... zaten okulada para veriyoruz ... %50 burslu okuyorum... eve bi geldim mahfolmuştum ya 2 saat uyudumda kendime geldim baş ağrısından oldum resmen :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yol yüzünden bazen derslere gitmediğim oluyor. Anadolu yakasında oturuyorum ve okulum Avcılar'da. 2 - 2,5 saat sürüyor. Sen bir de kış tam anlamıyla gelip her yeri kar kaplayınca gör çileyi =\

0|0
    0|0
    • ayyyyy :((( napıcaz ya :((

• yazın gıderım sıleye

• Çok kalabalık oluyor ama güzel. Dalgalı olması daha çok hoşuma gidiyor :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ancak özel uçağın olursa bu mesafeyi kolay katedebilirsin. Yurt imkanı varsa onu araştır.

0|0
    1|0
  • sabihadan uçağa bin Atatürk'de in =)

1|0
    1|1
  • - sabiha gökçen uzunçayır otobüslerine biniyorsun.

- uzunçayırda inip,

- metrobüse biniyorsun.

- sabahları çabuk gidersin.

- akşamları da bazı derslere girmeyip erken çıkarsın.

- ola ki derslere girdin.uzunçayırdan metroya binip kartala kadar trafik engelini aşarsın.oradan pendik yakın.

- İstanbul da oturuyon sanki İstanbul dışında okuyon gibi oluyo di mi :)

eskiler biz okula gitmek için 2 saat yürürdük diye başlar anlatmaya.senin ki de hazır:) başarılar...

0|0
    0|0
    • evet bu dedıklerını yapıyorum ... sagol yınede:D

• sen bi aylık akbil al kendine :))) yada ailecek o tarafa taşının.

0|0
    0|0
    • aylık akbıl doldurcam.hanı bedava olandan

• Mecburi fedakarlık yapacaksın veya bu tarafta oturan yanında kalabileceğin bir akraban falan varsa onları araştır derim.

0|0
    0|0
  • benden bırtane daha warmıs:D arkadasım unıde smdı rayına oturt herseyı onemlı ders olmadgnda gıtmezsn benım okulum avcılardaydı ben maltepede otrydm cok zor anlyrm senı ıyıce sıstemını kur gtmessn ben 5 gunde 2 gun gdyrdm

0|0
    0|0
    • hmm.. bız bu okula para verdıgımız ıcın aılem derslerıme daha da onem verıyor benım... derslerını aksatma dıyorlar.. cok yorulcam cok.. :(

• okulu bırak, okuyunca da pek bişey olmuyor. yurtdışına gidebiliyosan yurtdışına git, orda oku

0|0
    0|0
    • hıhı evet

• çözümsüz bu durumda. çaresiz gidip geleceksin. arkadaşların oldukça üni.de, evi olan bi tanıdığın da olur illa ki. çok zorlandığında arkadaşlarında kalırsın, kar kış vs.de ya da finallerde.

• belki..

• taşınma durumun yoksa çekeceksn yapacak birşey yok zamanla vücudun alışır

0|0
    0|0
  • yakınlara taşın bence..

0|0
    0|0
    • mumkun degıl.. yazdım zaten yukarıya..

• hayırdır..

• :D:D:D:

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de 2 saat yol gidiyorum. istanbul trafigine hoşgeldin.tek önerim saat 7 ye kalma daha erken çık. saat 7 tam iş trafigi.

0|0
    0|0
    • cok haklısınn 5 bucukta uyanıyım ben

• :D:D bende kadıköyde okuyorum bugün sabah sabah evden cıktım b.düzünden kadıkoye gidiyorum 1.5 saat sürüyor napak kaderimiz katlancaz. Bende %50 burslu okuyorum..

0|0
    0|0
    • hangı unv canım ? ben aydın unv:D

• öyle şans olsa :D

• :))

• hangi güzergahı kullanarak gittin?

0|0
    0|0
    • uzunçayır metrobus durağında ındım... ordan zıncırlıkuyu metrobusune bındım. zıncırlıkuyuda ındım... 34 numaralı avcılar metrobusune aktarma yaptım... florya durağında indim..donus yıne aynı sekılde..

• belkı yolunu uzatmıştır dıye dedım belkı daha hızlı bır guzergah tavsıye edebılırım dıye , ama nerde sende oyle bı dusunce! yardımcı olmak yerıne anca laf at ordan

• selimlife git işine:D

• İşin çok zormuş ya. Ben de benim kisi kötü diyordum ben de Beylikdüzünden laleliye gidiyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...