30 Mayıs da evleniyorum ama 31 Mayıs da son maç var. :/?

31 mayıs sabahı da balayı için Antalya'ya gidiyoruz. Ya o akşam şampiyonluğu ilan edersek :/ kupayı alırsak. Siz ne duşunuyorsun sevgili takımdaşlarım? Sizce balayını ertelesek mi oteli arayıp? Çünki nişanlim ve ben çok umitliyiz şampiyonluktan. Evimiz, hayatımız, aşkımız hep Beşiktaş üzerine kurulu hatta öyle ki özel günlerde Kartal Yuvasindan hediyeler aliriz, evlenme teklifi İnonu stadinda oldu. Nikah şekerlerimiz bile Beşiktaş amblemli. Size napalım balayı tarihini ileri atalım mı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi canım. Ablacım senden bir tane daha varsa hemen nikahı basabilirim. Tüylerim diken diken oldu vallahi. Çifte aşk sizinki yaaa. Kesinlikle erteleyin balayını. Beşiktaş'ın şampiyonluğu kutlanmaz mı yaaa!! Hele de Süleyman Seba sezonunda.

1|0
    0|0
    • Allah size de bir kartaliçe nasip etsin.. :) İnşallah dusmeyecek bu sezon sampiyonluk bizim biz inaniyoruz nisanlimla. Ama dugunu öne aldik secim gunune denk geliyor diye. Cok uzuldum erteleyelim dimi ayni fikrideyiz yani :)

• Sizde Allaha emanet olun. Aminn...

Darisi sizin de basiniza.. Hosca kalin :)

• Amin. Allah razı olsun. =))

Erkekler Ne Diyor 15

• İste Gerçek Kartal ve Kartaliçe. . .

1|0
    0|0
    • Tesekkurler :))

• Allah sizede kartaliçe nasip etsin. Omuz omuza tribunlerde mac izleyecek, hakeme saydiracak, gol oldugunda sevinecek biri olsun :)

Aminn inşallah. Darisi sizin de basiniza :)

• Güzel Dua. Aminnnn (:

• Ya evliliği futbola bağlamayın bence. Ya başkası şampiyon olursa? Bu seferde neden erteledik diye üzülürsünüz. Ben Beşiktaşlı değilim. Ama Beşiktaş şampiyon olursa bunu düğünde kutlamak mesela daha güzel olmaz mı? Önceden hazırlık yaparsınız düğün töreninin içinde bir kısmıda ona ayırırsınız. Olmazsa zaten kutlamaya gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • desenize evlenir evlenmez ilk hayalkırıklığını yaşayacaksınız :P

2|0
    0|1
  • Kesinlikle hayir hayatiniza devam edin.

0|0
    0|1
  • E mutlu mutlu gidersiniz balayına fenamı. Ertelemeyin. Zira sonra işler çıkıyor kalıyor.

0|0
    0|0
    • Yok cok drgil 4-5 gun ileri aticaz. Zaten rezervasyon ve odeme yapildi.

• 4-5 gün 1-2 gün atmayın bence.

• böyle giderse beşiktaş tırt maalesef :S

0|0
    0|1
  • Iptal etmeyin zaten besiktas son 2-3 hafta kala şampiyonluk yarışndan düşer.

0|1
    0|1
  • Gönül rahatlığı ile balayına gidiniz şampiyon olamayacaksınız :))

0|1
    0|1
  • saçmalık.
    1- eziktaş şampiyon olamaz
    2- futbolu hayatınızın merkezi yapmanız ne kadar boş bir insan olduğunuzu gösteriyor

0|1
    0|1
  • Csb.

0|0
    0|0
  • Aklını8z yiyeyim ne diyim.
    Balayı hayatında bir kere olur.
    beşiktaş ise daha çok şampiyon olur..

0|0
    0|0
  • Aaa Antalya ya mı geliyosunuz gelinde sizi gezdireyim 😃

0|0
    0|0
  • desene çifte şampiyonluk yaşayacaksınız :)

0|0
    0|0
    • Allah mı söyletti acaba :)) İNŞALLAH..

• sen kendi yaşayacağın şampiyonluğa odaklan boşver bjk'yi.

• Balayinda kutlayin onuda

0|0
    0|0
  • beşiktaş şampiyon olursa onun mutlulguyla beraber ilk gece mutlulugu yaşarsınız sizin için anı olur beşiktaşın şampiyon oldugu gün ilk gecemizdi diye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Otelde izleyin. Baktınız şampiyonsunuz sonra yatın sevişin iyi gider sevişmek.

0|0
    0|0
  • Mac icin balayimi ertelemem ben. Sacma bence ama sen kendin bilirsin. Kimsenin hayatina herkes karisamaz :P

0|0
    0|0
  • @Convayneamca nin kiz versiyonunu buldum :D

0|0
    0|0
    • O kişiye selam olsun o zaman :)

• Ohaaa adamsınız siz be size bir ömür mutluluk gelecegimi gordum resmen :D

• Haha tesekkur ederim çok sağol... Darisi senin de basina inşallah o zaman :))

• Besiktasi bu kadar cok seviyosaniz balayini biraz ileri tarihe alabilirsiniz bence

0|0
    0|0
    • Bizde öyle dusunuyoruz. Tarihi 4-5 gun ileri atalim diyoruz

Yükleniyor...