Gelecek sezon Beşiktaş'ın teknik direktörü Sergen Yalçın mı olacak?

Ortalıkta pek çok söylenti dolaşıyor, Biliç'in sezon sonu gönderileceği veya sportif menejer yapılacağı, yerine ise Beşiktaş'ın efsane oyuncusu Sergen Yalçın'ın getirileceği hatta bazılarına göre Sergen'le gelecek sene için anlaşıldığı söyleniyor.
Bunlar doğru mu?

0|0
6|43

En İyi Erkek Görüşü

• Bence doğru ve çok isabetli olur, çünkü Biliç zaten İngiltereye gitmeye karar vermiş. Gelecek T. Direktörler içinde de en iyisi Sergen bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Bilic daha önceki söylemlerinde İngiltere'de teknik direktörlük yapmak istediğini belirtmişti. Şu an ise tek hedefinin Beşiktaş'la şampiyonluk yaşamak olduğunu söylüyor. Bir şekilde Fikret Orman Bilic'i takımda tutmalı. Onun sayesinde takım bambaşka bir havaya büründü. Statsız o kadar sıkıntıya rağmen çok iyi bir grafik çizen Beşiktaş, stat yapılınca coşar. Ayrıca taraftar da çok sevdi Bilic'i. Türk olsaydı kesinlikle Çarşı grubunun vazgeçilmez bir üyesi olurdu. Sergen yalçın'a ise hiç sıcak bakmıyorum nedense.

0|0
    0|0
    • yorumunuz için teşekkürler ama ben farklı düşünüyorum ve Sergenin artık Beşiktaşa geri dönme zamanının geldiğine inanıyorum

• ben Fatih Terimin GS ye ilk gelişinden bahsediyorum,
      Sergeninde Beşiktaşa ilk gelişi olacak teknik adam olarak
      Neyse bakalım artık ne olacak, çünkü hepsi söylenti bunların

• Öyle. Zaman gösterecek her şeyi

• Ben bu söylenenlerin doğru olduğuna inanıyorum.
    Beşiktaş Sergen Yalçın yönetiminde tarihi bir çıkış yapabilir, çünkü bence Sergen çok iyi bir teknik direktör oldu ve her geçen gün dahada iyiye gidiyor.
    Sergen Yalçın, teknik direktörlükte sürekli yükselişte olan bir değer.

1|0
    0|0
    • Birde şunu ekleyim, unutmamalı ki '' Taş yerinde ağırdır''
      Sergen Beşiktaşın kendi çocuğu

• Çok doğru ve güzel söylediniz, taş yerinde ağırdır
      teşekkürler yorumlarınız için

• rica ederim

• sergen büyük takımda yapamaz en azından bu dönemde yapamaz..
    abdülrahim albayrak ın yöneticiliği gibi olur.
    samimi, içten ve net biri zorlanır

0|0
    0|0
  • Yıldırım Demirören, ben olacam, kimseye yedirtmem diyor.

0|0
    0|0
  • Sergen'i bilmiyorum ama Bilic'in gideceği kesin gibi

1|0
    0|0
  • Biliç zaten seneye İngiltere ye gidecek kafasında o var...
    Sergen de BJK de olacak bende öyle duydum :)

0|0
    0|0
    • evet öyle gibi sanki, anlaşmışlar deniyor

• Nereye gidiyon? :O

• Yendik buradaysan sözünü yeme :S Göreyim seni ;) ;:))

• sanmıyorum ayrıca bilic çok iyi bri hoca bir Fenerli olarak bence Beşiktaş şu an en iyi top oynayan takım diyebilirim zaten lider hocası değişirsede sergen olmaz.

0|0
    0|0
  • Bir Yorumcu Ortaya Bunu Atıp Gündem Yarattı. Lüzumsuzluk Parayla Değil Tabi. Adam Gelecekteki Dedi Ama Malum Medyamız Cok P. ç...
    Buyrun Başkansınız Siz Karar Verin. Takıma Ruh Getiren Bilici Gönderip Birkac Sezondur Bu İşi Yapan Sergeni Getirir Misiniz?

0|1
    0|0
  • Biliç ingiltereye gitmek istiyor. Sergen doğru karar olur ama şu an anlasma gibi bir sey yok

1|0
    0|0
  • Bence daha erken sergen icin bjk tecrubesi ama bjk bilir tabi.

0|0
    0|0
  • Biliç 2. adam olur mu hiç ya? bir de Sergen'in arkasında. Biliç muhtemeln İngiltere'ye gidecek. Sergen'in Beşiktaş'ta başarılı olabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 2. adamlıkla ne ilgisi var?
      Sergenin yardımcısı olacak demedim, sportif menejer dedim

• Ben Fenerbahçeliyim şahsen Beşiktaş'tan Biliç gitsin Sergen gelsin isterim. Takım ivme kazanmış Sergen gelince bu şekilde devam edeceğini sanmam. Beşiktaş yönetiminin yerinde olsam takımın ivmesini bozmazdım. Ama muhtemelen Biliç'i elinde tutamayacakalr ondan sergenle görüşmüşlerdir. Gelirse görürüz nasıl hocalık yaptığını :)

• evet, gelirse görürüz..
      hayırlısı olsun ne diyelim

• evet öyle bir söylenti var ama bilic ingiltereye gidecek diyorlar sergen için daha erken diyorum zor yapar

0|0
    0|0
    • ama tutar gibi geliyor bana

• onda haklısın evet ama olsun ümidimiz sonuna kadar devam ediyor

• öyle tabi

• Seneye besiktas rafael benitezi almali

0|0
    0|0
  • Bence şu an öyle bir olayın olması imkansız bilic iyi gidiyor beşiktaş camiasıda taraftarıda çok sevdi bilic i zaten göndermezler bence ki göndermesinler de zaten.

0|0
    0|0
  • Bend3 duydum aynı şeyleri ama dilerim ki olmaz. ne olursa olsun tecrubeli bir slaven bilic gibi olamaz. Sergen gelsin sportif menejer olsun bilic gorevine devam etsin

0|0
    0|0
  • Sergen'in biraz pişmesi lazım, tamam futbol zekası var ama teknik direktörlük oyunu oynamaktan biraz farklı.

0|1
    0|0
  • Sergenin o kadar deneyimi yok bence gelmez

0|0
    0|0
    • ama bu söylentiler sanki doğru gibi geliyor bana

• Bir BeşiktAşk lı olarak olmayacak :)

0|0
    0|0
  • yok beni çağırıyorlar da karar veremedim ben daha:)

0|0
    0|0
  • Slaven bilic kalsın.

0|0
    0|0
  • Olmalı da.

0|0
    0|0
  • Ölümüne biliç uleeen. Rıdvanın gazıyla gidip sergeni istiyoruz demeyin ya. Abi ne yaptınız bir maçla adam mı gömülür

0|0
    0|0
  • Fıkret orman ıle konuştum Benı Yapçak

0|0
    0|0
  • Inssalah olmaz öyle bir sacmalik

0|0
    0|0
    • neden inşallah?

• Cunku türk futboluna sergen gibi isi gucu kari k"z gece hayati olan adam degil ki oyle olmasa bile futbolculugunda zaten belli hep göbekli istikrarsz gece hayati olan adamdi futbol olarak yetenekliydi teknikti eyvallah ama kendine bakmadi hep göbekliydi: D zaten ondan avrupada h! c oynamadi ve iyi futbolcu olmasi iyi teknik adam. Olmasi anlamina gelmez türkiyede futbol krolarin elinde zaten belli avrupada yaptiklar"mizdan

• Yok yaa

0|0
    0|0
  • Bilic iyi gidiyo bence hiç gerek yok böyle bir harekete

0|0
    0|0
  • O adamın üstüne kova kova yoğurt döksen bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Biliç Beşiktaş için en ideal adam. Felsefesi Beşiktaş'a uyuyor

0|0
    0|0
  • Sergen Daha Anadolu Tecrübesi Yaşasın bir Ondan Sonra Gider Besiktasa

0|0
    0|0
    • geçen sene antepte harikalar yarattı, bu sene sivası ligin dibinden alıp çıkışa geçirdi ve artık kurtardı sayılır
      bence artık Sergenin yuvaya dönme zamanı geldi

• hayırlısı

• Sizin takim için hayırlısı olması dilegiyle :)

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç sanmam. İyi bir futbolcu olması iyi bir teknik direktör olacağı anlamına gelmez. Sergen'in oyun kurmaktan, stratejiden vs anladığını düşünmüyorum. Takıma moral verecek öncülük edecek ruhta biri olduğunu da sanmıyorum. Adamın zamanında oynamadığı takım kalmadı neredeyse bir de Beşiktaşa teknik direktörlük mü yapacak? :D

0|0
    1|0
  • Sanırım evet

1|0
    0|0
  • Sanmam. Henüz hazır değil Beşiktaşı yönetebilmek için biraz daha tecrübeye ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • Nayırrrr nolamazzzz :(((

0|0
    0|0
  • Saçmalma ya. Her gördüğümüze inanmayalım

0|0
    0|0
  • Hayır ben olacagım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...