Sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gün

Evet arkadaşlar sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gününüzü anlatır mısınız?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Somut olarak pek bir fark olmamıştı diğer günlere göre.Ne ağlama ne de zırlama...Sadece konsantrasyon eksikliği yaşamıştım bir süre. Çünkü sürekli düşünüyordum acaba ortada bir hata var mı diye..Genelde karşı taraf suçlu olsa bile kendimi suçlu bulurum ve eksikliklerimi kapatmak için harekete geçerim. Nedeniyse, karşı tarafı suçlamak daha kolaydır her zaman ama bana bir getirisi olmaz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• telefonumu kapadım o gün yakın bir arkadaşımla sözleşmiştik buluşmak için buluştum havadan sudan muhabbetımıze devam ettım konustuk gezdık yedık içtik , en son senınkı napıo dıyınce "ayrıldık" dedim , gitmem gerekıyor dıye bı yalan soledım ve evıme geldım kımseyle bu konuyu konusmadım aa suyuzden ayrıldık bu yuzden boyle soyle oldu dıye.. bir nevi ayrılığı yoksaymış oldum :) 2 3 gun sonra kendıme gelınce o konu hakkındakı sorulara cevap vermeye basladım

0|0
    0|0
  • İlk gün bocalama olur genelde.. Geri döner umudu olur.. Asıl aradan bikaç gün geçipte aramayınca koyar işte gerçek acı ozaman başlar

0|0
    0|0
  • Hersey anlamsız, hiç bişeyden tat almıyorsun, evin içinde ruh gibisin dalıp gidiyorsun. tabi gün gectikçe o da geciyor.

0|0
    0|0
  • kategori ayrılık olsa daha mantıklı olurmuş.

0|0
    0|0
  • Normal bir gün gibiydi.

0|0
    0|0
  • zamanın birinde oturup deli gibi tarih sorusu çözmüştüm ne alakaysa

0|0
    0|0
    • kafa dağıtmak için herhalde :D

• Zırlarım saatlerce

0|0
    0|0
  • kendime ağlarım sadece( onu bi daha görmicem diğe kendimi yiyorum( işte sabahları kalkmak istemzsin hasta olursun. beynin patlıcak gibi oluyosun. tamam her şeyi boş verip yineden başlıcam diyosun ama beceremiyosun(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayrıldığımız günde onu unuttum...neymiş:babam seninle konuşmamı istemiyor bence artık ayrılma zamanı dedi..bende bir anda soğudum..güzel bir şekilde olur nasıl istersen.kendine iyi bak dedim..ama onlarca mesaj attı bu benim için zor olur seni çok seviyorum dedi..kapattım telefonu iki gün..birde arkadaşının numarasından denemiş..haberim yok sanıyordu..bende aradım ama yanlış aramışım dedi..

0|0
    0|0
  • ayrılıp ayrılmadığımdan emin olamadım.

ayrıldımmı len ben şimdi?

Yok ya şimdi arar.

yok bu sefer kesin bitti.

Yok yok arayacak.

Benmi arasam acaba?

ne gerek var o suçlu o arasın.

.

.

.

.

.

Böyle geçti işte.

0|0
    0|0
    • canın acımadı mi hiç? kendini zorla mı tutun ağlamamak için? Ben erkeğim yakışmaz bana dedin ama için içini nasıl da yiyodu(

• hiç sorma orasını.

• sanki dışarıda ki tüm kızlar sana aitmiş gibi hissedersin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...