4 gün önce ayrıldıgım sevgilim mesaj attı neden....

4 gün önce beni sevmediğini hükmederek kızdan ayrıldım. kötü bir sözüm de olmadı. iyi dileklerle ayrıldım. kız az önce mesaj attı benle konusurken beni kızdırıyordu. yok oyuncu olacağım yok tanımadığım biriyle evleneceğim diye beni kızdırıyordu. ben ilk basta kızıyordum sonra anladım beni kızdırmak için yaptığını. bazen kızmış numarası da yaptıgım oluyordu. az önce o söylediklerini beni kızdırmak için söylediğini asla öyle bir sey yapmayacağını söyledi. özür diledi tekrar tekrar. ya beni sallamayan adam yerine dahi koymayan kıza ne oldu da benden o söylediği sözler için özür diliyor. anlamadım neden mesaj çekti neden o sözler için özür dileme gereği duydu.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• saçmalıklarının farkına ardı ve seni seviyor dönmek istiyor işte

0|0
    0|0
    • ne yapmalı peki.

ağırdan mı satmalı yoksa umursamaz bir tavırla devammı edeyim.

aslında yüreğim koş koş diyor ama yine tespih gibi sallar beni

• seviyorsan barıs ama hemen degil biraz burnu sürtsün(abartmicak sekilde) sonrada cok yüz verme orta yolunu bul öylelikle degerin hep bilinir.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• sen farkında olmadan super bışe yapmışın kıza kaybetme korkusu yasatmışsın. oda sana boş degılmış kı bu kadr etkılı olmuş. Artık butun ıpler senın elınde ona göre hadı kolay gelsın cunku bundan sonrası zevklıdır genelde :)

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim ilac gibi adamısn siğaramı tüttüre tüttüre sana yazıyorum :)

• eyw. bı yararımız olduysa ne mutlu bıze. Bende senın serefıne yaktım gıttı :)

• Oyuncu olmuş :D

0|0
    0|0
  • özlemiş belli ki :d

0|0
    0|0
  • çünkü onun yaptığı davranışı ilgini başka şeye yönlendirerek cezalandırdın ve hatasını anladı.

0|0
    0|0
    • ne yapmalı bu durumda . 2 defa aynı özür içeren mesajlar attı bende anladım iyi geceler yazdım o da iyi geceler yazdı. bakalım sonu nereye varacak

• Kızışmış bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...