Esenyurt & Esenyurt evleri hakkında ne düşünüyorsunuz yardım edin.

Esenyurt hakkında ne düşünüyorsunuz oraya taşınacağız zeytinburnunda oturuyoruz.. kirada.. ALLAH ın izniyle kendi evimize çıkacağız.. Ama esenyurt hakkında kötü diyorlar sizin düşünceleriniz neler? Duyumlarınız, yada oturan varsa orada yardım istiyorum.. Merkezde düşündgmz ev. yarın okul çıkışı gidecegm 1 gibi. şimdi yorumlarnizi bekliyorumm çokkkk ama cokk sağolunn :) KS üyeleri iyi ki vrsiniz ;)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı olsun şimdiden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yeni eviniz hayırlı olsun... güle güle iyi günlerde oturun...

1|0
    0|0
  • Yıllar evvel bi iş nedeniyle gidip 1 hafta kadar kalmam gerekti berbat bir yerdi şuan nasıl bir yer bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Kiradan çıkıp kendi evine taşınacaksın ve mekanı beğenmeyeceksin. Böyle bi' lüksün olmamalıdır. Bide oraların yıldızı dahada parlayacaktır.

0|0
    0|0
  • ilginç ve hoş biryer değil. ama birçok büyük proje yapılıyor. esenyurt stayla

Esenyurtda devlet hastanesinde çalışan toktorlar hastalar tarafından dövüldü gibi korkunç iddialar var.

0|0
    0|0
  • apachilerin başkenti

1|0
    0|0
  • KAyseride ki esenyurt fena değil O.o

0|0
    0|0
  • çok uzak be gülüm

0|0
    0|0
  • zeytinburnu esenyurt aynı şey fark bekleme tek farkı esenyurt düzgün yerlere daha yakın.

0|0
    0|0
  • süper bi yer

0|0
    0|0
  • Duyanda nişantaşından taşınıyorsun zannedecek.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakın sakın aklın varsa gelmeyin esenyurta tinercisi , pkklısı , krosu , çingesini orada toplanmış.. Aman aman sakın..

0|0
    0|0
    • Sen esenyurtta mısın ?

• Ama annemin arkadasının evi indirimli alacagz sorun orada canım :( özelden knusalm ekle istersn

• Beylikdüzü çok iyi sanki.Travestisi esrarkeşi vs...

• esenyurt berbat biyer

0|0
    0|0
  • esenyurt'un heryeri merkez olsa kaç yazar allasen? bulgaristana giderken sağda işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...