Kizlar neden spor yapmaz?

Turk kizlari neden spor yapmaz?

Güncellemeler:
Spor sadece zayiflamak icin yapilmazki...

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• kuzey amerika , latin amerika , avrupa ülkerlerinde , balkanlarda vs kızlar yapıyor. türk kızlarının öyle bir alışkankığı yok. kültürel bir şey aslında biraz. kadınlarımız geçmişte ev hanımı olmaktan ileriye gidemiyormş. evde iş güç vs derken , spor yapıcak bir alanda olmadığından hep uzak kalmış. e haliyle kadınlara örnek olucak kadın sayısı az olduğundan kızlarında spora motive olması zorlaşıyor. yiyip yatmaya alışıyorlar. başlayan 1-2 ay gidip bırakıyor. alışkanlıkları yok yani. spor bir alışkanlıktır. bide kendine bakma olayıdır. kadınlarımızı en çok eleştirdiğim yönlerinden biiride bu. bakımlı olmayı makyaj yapmak , ağda yapmak sanıyorlar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• vaktim yok valla, zayıfım da fazla yiyen bir yapım yok spora gitmeyi denedim daha fazlasını yakıyor.. ileriki aylarda lara croft rolüne de oynmayacağıma göre popom kalçam kol kasım az daha çıksın şekil alsın diye kasmama değmiyor valla, ama fiziğimden şikayetçi olsam kesinlikle birşeyler yapardım

0|1
    0|0
  • Ben hep yapiyorum -.- herkes ayni degil.

1|1
    0|0
  • 3 yıldır düzenli olarak yapıyorum

1|1
    0|0
  • 2 yıldır düzenli olarak yapıyorum

1|2
    0|0
  • Genel olarak yapmazlar yiyip yatmak kolay geliyor. Ama spor şart. En azından koşsunlar be

0|1
    0|0
  • yapmama gerek yok.

0|0
    0|1
  • Zayıfım ondan

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• sokaktan geçen götü başı dağıtmış 100 kilo bir kız geçse bile bakılıyor bu yüzden pek ihtiyaçları yok

1|2
    0|0
  • Sevmiyorlar.
    zora gelemiyorlar.
    toplum baskısını da unutmamak lazım tabii ki.

0|1
    0|0
  • zora gelemiyorlar

0|1
    1|0
  • Yaparlar

1|0
    0|0
  • çünkü spor yapmak kas yapar ysnılgısı var kızlarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...