İnsan birini sev-e-meyince...

Sevmeyince hayat boş sanki. Hiçbi şeyin tadı yok. Kalbim çok yorgun, mantığımla savaşamıyo artık. Hep mağlup... Ne bileyim çoğu şeyi çözdüm sanki. İnsanları tanıyorum. Daha bugün arkadaşım ağlayarak geldi haklıymışsın diye. Ön yargılarım doğru çıkıyo anlayacağınız. Birini görüyorum mesela hoş falan kesiyo. İçimden diyorum "günde kaç kıza böyle bakıyo acaba?" hemen kafamı çeviriyorum. Yada beni biri çok sevdiğini söylese geçer diyip kestirip atıyorum. Sevgilimden ayrıldım diye dert yanan birine 1 ay ağlarsın 5 ay aklından çıkmaz sonra geçer diyebiliyorum. Duygularım nerde? Neden üzülemiyorum? Neden sevemiyorum? Yalnız mıyım? Halbuki aşka inanıyorum. İlk görüşte aşık olmadan ölmek istemiyorum ama bu halde imkansız gibi. Sizce?

Güncellemeler:
upupup

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Siz bayanlar, armudun sapı üzümün çöpü hesabını en iyi bilen ırksınız. Sizi seveni göremeyecek kadar kör, Canınızı acıtıcak birini bulmak için uğraşansınız. Herkes ilk görüşte aşık olmak ister, ama sanki aşkın formülü biraz değişti gibi. İLk görüşte nasıl bir ortam olursa olsun sanki çok daha farklı şeyler bekleniyor gibi gibi... Arkadaşım hesap yapmak yanlış ya, eğer çıkıcaksa biri karşına kapının önünde, belki marketiniçinde yada ne biliyim bolmuşta illaki biryerlerde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• anladım kadarıyla kalbine format atılmış

0|0
    0|0
    • format atılsaydı boyle olmazdı bence. sistem çökmüş desek daha doğru. format atabılcek bırı lazım. ama o kısı de bu sartlarda hayatıma gıremez gıbı.

• durmak yok yola devam

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi erkeği sevmek yerine, ona sevgini vermek yerine aileni iki kat daha çok sev. İlla birilerini sevmen gerekiyorsa yani...

0|0
    1|0
    • ailemi seviyorum ama bahsettiğim o tarz bi sevgi değil anlatabiliyo muyum?

• herkesin görüşü kendine. saygı duyarım.

• tesekkurler ;)

Yükleniyor...