Türkiye cumhuriyeti başbakanı "Siz" olsaydınız eğer !

Türkiye cumhuriyeti başbakanı Siz olsaydınız eğer !

Bu ülke vatandaşları için FARKLI ne yapardınızki?

Yoksa bal tutan parmağını yalar misali hediyeciklermi kabul ederdiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sistemi kökten değiştirmek, insanlara modern ve geleneklerine bağlı bir zihniyet yerleştirmek, terör konusunda hiç de Amerika'dan filan çekinmeden operasyon yapardım. ülkede zeki insan çok kendi beceriksiz adamlarımı yerleştireceğime alanında bilgili insanları yerleştirirdim ve arge önemli. Dış ülkeler ile de bağımlı ilişkileri en aza indirmek lazım. Muhatap sadece halk olmalı. Daha çok da buraya sığmaz :)

0|1
    0|0
    • Güzel yorumun ıcın tesekkrler.

Haklı oldugun bı cok yer var tabıkı konssan ve acıklasan daha cok dogru cumlenınde olacagna emınım.bos ınsan degılsın.saygılar.

• Teşekkür ederim. Alanım bu olduğu için birçok düşüncem var. Paylaşmayı seviyorum insanlarla..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir insanın hakedebileceği bir tarzda yaşamı sunardım.Açlığı,yoksulluğu,ırkçılığı,zulümü yok etmek için elimden ne geliyorsa...Ancak bu ütopyadan öteye geçmez.

0|1
    0|0
  • Terörü bitirirdim..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınlar hakını , örgütü, faşizmi ve haraçı noktalardım. ( yaşlılara , yetimlere ayırıyetten faliyetsiz yurt, bakım evi )

0|1
    0|0
  • bakanlar kurulunu toplar, haydi bugün de herkes bi fıkra anlatsın derdim, ardından da eklerdim, bişey yaptığımız yok zaten.

0|1
    0|0
  • İslam'a geçiş için çalışırdım. Bugün millet su içer gibi birbirini kesemezdi. Kimse kimseye tecavüz etmeye yeltenemezdi . İlsma devleti olacağımız için hiçbir gayrimüslim ülkeyle müttefik olamazdık ve her şey ABD'nin değil de kendi istediğimiz gibi olurdu. Kolay mı ? Elbette değil. Belki de çok ütopik ama imkansız değil...

0|1
    0|0
    • Doğru İslam ülkelerinde birbirlerini kesmeden yaşıyorlar.

• E İslam'a göre kafir bir memleketle müttefik olamazsın diyorsun ya; ondan dedim.Ayrıca bir devletin dini yoktur ki.Yani dini olmayan birşeye kafir demek de saçma değil mi?

• E o zaman Dünya'da hiç bir ülkenin dini yok veya hiçbir ülke daha deminki öğüte uymuyor.O zaman herkes günaha giriyor.

• asalak temizliği yapardım

0|0
    0|0
  • Kimse ben ve ailem zenginleşmeden yaşar demez.Herkes statünün verdiğinden yararlanır.

0|1
    0|0
    • buda dogru ;)

• Kafir Arapça bir kelimedir ve anlamı şudur : İslama inanmayan Müslüman olmayan kişilere kafir denir. Bu bir hakaret değildir öncelikle onu da belirteyim. Şu dediğin gibi Türkiye'nin dini yoktur. Türkiye'de dinsiz bir ülke zaten. Ona bir şey demiyorum ama biz böyle yaparsak gibi Hud Suresi 117. Ayet'te Allah bildiriyor : Halkı iyi olduğu halde Rabbin, memleketleri helak etmez. Peki İslami açıdan Türkiye iyi bir halkı mı ? hiç alakası yok ! Memleketin dini yok ki ! Türkiye bu kafayla sona yaklaştı

• Hayır, memleketin yönetimi öyle olabilir ve sen bu İslama aykırı yönetime kişisel tepkini koyup İslama göre yaşayabilirsin. Zaten daha da fazlasını yapamazsın ki. Ayrıca önce kişiler kendilerini düzeltmeli ardından da birer-ikişer bu işi anlatmalı. Bireysel olarak güzümüz ancak buna yeter.

• her konuda devrim yapardım.

0|0
    0|0
  • ohal ve idam cezasını geri getiririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...