En yakın arkadaşınız sevgilinize çok tatlı dese

Sevgilim falan yok böyle bisiyde yaşamadım aklıma geldi öylesine soruyorum böyle bisiy başınıza gelse ne yaparsınız

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece tatlı derse iltifat olur fakat biraz daha abatırsa ağzının payını alır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir kere arkadaşıma sevgilini çok sevdim demiştim

önce bi afalladı tabi,

sorun yok tabi, güzel şeyler söylemek iyidir, hoştur

asılmak başka şeydir

0|0
    0|0
  • izin vermem kız arkadasa sadece ben diyebilirim gerisi kim derse iletişimim biter çok saçma öyle sey mi olur canım allahalla ortalık değil benim sevgilim hergelen laf atamaz.!Bitti ötesi yok..

0|0
    0|0
  • hoş iyi tatlı kız dese bişey demem ve ama böyle duyguları cok fazla dışa vurur tarzda on numara hatunmuş falan diyemez çarparım suratına o an...

0|0
    0|0
  • Valla normaldir olgun birisi çok tatlı lafına saçma bir tepki vermez çünkü anlar kötü bir amacı olmadığını. Eyvallah darısı başına der geçersin :D

0|0
    0|0
    • axolotl' e katılıyorum. Medeni iki insanın birbirlerinin sevgilileri hakkında güzel yorumlar yapmasında yanlış anlaşılacak birşey yoktur. Hatta böyle bir yorum arkadaşını yüceltir.

• çok kötü şeyler olur :@

0|0
    0|0
  • diyebilir.sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Öyledir der geçerim ne kadar sinirlensemde bu duruma. En yakın arkadaşım da olsa nerede ne konuşacağını bilmeli bir zahmet.

0|0
    0|0
  • sevgilimin arkadaşı demişti. zaten güzelsin ama bugün ayrı tatlı olmuşsun diye. bizimki küüt bi tane çocuğa

0|0
    0|0
  • Nasip derim.

0|0
    0|0
  • zararlı arkadaş kategorisine girer o.

0|0
    0|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • Demesin mümkünse.

0|0
    0|0
  • Art niyet aramaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • benim basima geldi

arkadasim bana dediki sevgilin cok yakisikli bende tuhaf oldum birsey demedim ama icimede dokandi aradan bir kac hafta gecdi onun sevdigini cocugada bir baska arkadasim cok yakisikli dedi bu artik kafayi yedi nasil der diye zoruna gitti

bende icimden bak nasil oluyormus dedim

0|0
    0|0
  • ne olcak desin tatlıysa tatlıdır yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...