Hesap numarasından bilgiler öğrenilebilir mi?

internetteki ilandan 100 tlye günlük ev tutucaktık. 1 günlük komisyon parasını verdik. adamı arıyoruz cevap vermiyo. elimizde hesap numarası var ama oradan bilgilerini öğrenebilir miyiz acaba?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı bankada hesabın varsa internet bankacılığından bazı karakterleri gizli olarak havale sırasında görebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Suç duyurusunda bulunduğunuz zaman bulurlar.

Banka hiçbir şekilde size bilgi vermez

0|0
    0|0
  • sebepsiz zenginleşme davası açarsın, ve bütün masrafları da ona yıkarak. işlem uzar 1 yılıda geçebilir mahkeme ama sonunda alırsın 1 kuruş masraf yapmadan.

0|0
    0|0
  • bankacı tanıdığınız veya bankada szinle ilgilenen samımı olduğunuz bi görevli varsa çok rahat ulaşır. ve keşke kapora tarzında 20-30 tl gönderseydinz... şimdllik aklıma gelen bunlar

0|0
    0|0
  • Banka evi aradığı zaman aileme bile bilgi vermiyor. Hiç boşuna uğraşma. Dolaba doğru git ve bir bardak soğuk su boşalt iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Bugün buna benzer bir konu açılmıştı. Günlük ev tutmamanız da fayda var demiştim. Tutacaksanız da karşı tarafla mutlaka görüşün demiştim. Hesap numarasıyla öğrenmek gibi bir şey yok maalesef. Ancak savcılığın izniyle olur.

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin hem de donuna kadar :) Bankaya git derdini anlat..

0|0
    0|0
  • evet tabiki öğrenilir benim başımada geldi paramı geri aldım hakkını ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bankaya git derdini anlat belki yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • Ay saf mısınız. Niye hesabına falan yatrıyorsunuz. Emlakçı eve götürürken verilir ücret genelde :D

0|0
    0|0
  • gunluk ev hm..bence sen unut onu.kimseye soyleyemezsin yani sonucta gunluk ev tutmandaki amacı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...