Çok seviyordunuz, çok aşıktınız evlendiniz, bir gün geldi size dedi ki...

Çok seviyordunuz, çok aşıktınız evlendiniz, bir gün geldi size dedi ki...

Son derece normal bir çifttiniz gezmeyi seven eğlenmeyi seven, karşılıklı içmekten keyif alan..

Erkekler önce siz:

Size dedi ki ben başımı örtmeye karar verdim, senden de alkolü bırakmanı tövbe etmeni istiyorum alkolle aynı evde bulunamam, böyle bir evde çocuk yetiştirıomez dedi artık

Ne yaparsınız?

Şimdi kızlar için:

Ben hacca gideceğim, alkolü bırakacağım, yeni bir çevreye giriyorum sen de basını ortsen iyi olur dedi size...

Ancak gerçekten iyi düşünün siz evlenirken birbirinizi farklı tanıyıp evlenmiştiniz bu şekilde olacağını bilseniz yine de evlenir miydiniz?

Bir de ben evleneceğim kişiyi öyle bir seçerim ki bu hayatta olmaz demeyin akla hayale sığmaz değişimler olabiliyorl benim bildiğim bile iki tane var bu şekilde bana göre bile fazla renkli bir hayat yaşarken birden değişen

Güncellemeler:
Sadece alkolu birakma noktasina odaklanmayin, zamanla tum yasam tarziniz degisecek oyle dusunun

0|0
13|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• evet sonuçta Allah yolunda güzel birşey istiyor benden bende alışırım zamanla. hem koca istiyorsa kadın kapanmak zorundadır.

0|1
    1|0
  • evet benm duyduğum böyle bir değişim de var ve boşandılar :D

benm başıma gelse 'kapansan iyi olur' derse önerisi için teşekkr ederim kabul etmem. kendi yaşantısındaki tercihleri için alttan alabileceğim noktaya kadar zorlarım ama sonuçta aynı evin içindeyken hacca gitmeyi alkolü bırakmayı yeni bir çevre edinmeyi planlıyorsa zaten benim ortamımdan çıkmıştır ve sıkıntı olur. bu sıkıntılar aşkımın da azalmasını bitmesini sağlar sanırım.

alsın cemaatini gitsin ben bebemle kalırım

0|1
    0|0
    • :) bebeyi de yakında açılacak olan imam hatip anaokuluna hatta kreşine verecekmiş ya la

• aradığını bilsem önceden söylerdim :D

negatif ayrımcılk derken şeyini çıkarmak oluyor artı olayı :P

• :) aramıyordum da ulen bu soruları ne puanlıyorlar diyordum yani eyvallah :)

• benmde sevglm 2 seneden snra kapanm demişti ve ben kbl etmemiştim beni severken kbl ederken bn böyleydim die allaha büyük knusmayım gerçekten ama doğru olanda bu beni en basta nasıl kbl ett,yse öyle olmadı bas kapamak alkolü brakmak insanın içinden gelen bişey..allah için yaparım birgün yaparsam baskası için değil zamanı geldiğindede her şey olur ztn

0|1
    0|0
  • Bu benim kendi secimimdir. İçimden nasıl geliyorsa öyle yaparım bu onu bilceğinden bunu söylemesi söz konusu bile olamaz.

0|1
    0|0
  • İnsanlar değişebilir bunu bilemezsin.Ayrıca büyük konuşmamalı o yüzden ne desem yalan olur ama eşimi çok seviyorsam kolay kolay vazgeçmem diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Bilmem..ben biraz zor kapanirim gibime gelio..ama ickiyi biraksa iyi olur zaten bende icmiom..eger bana iyi ornek olsa belki bende ondan imrenip kapanabilirim ama o istedi diye değil..ben istedigim icin olmali

0|1
    0|0
  • bence saçma bir soru herkez değişebilir bu işler kader kısmet herkezin haytında büyük değişimler olabilir çiftlerinde buna uyum sağlamsı güzel olabilir herkezin kendi hayatı kendi kararları

0|1
    0|0
  • tamam hacca gitsin, alkole de bıraksın ama bana karışmasın, örtmem başımı.

0|1
    0|0
  • iyi yönde değişirse ne ala, kötü yola düsmesin de..

0|1
    1|0
  • Değişime normal bakıyorum.

0|1
    0|0
  • Valla kendi napıyosa yapsın da ben başımı maşımı asla kapatmam

0|1
    0|0
    • aman kapatmayın, sevaba girersiniz falan yanlıslıkla.. ;)

• Mahalle baskisi . Bir gun herkes huzur sokakli olacak :)))

Black ve kepelege +1

• amaaan boşver ortaya laf atıp kaçsınlar zaten

• Bilemedim...

O anki duruma bağlı, nefsimi mi önemsiyorum onu mu..

Net bir şey diyemem

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum... Insanın içinden gelerek yapması gereken şeyler bunlar. Içimden gelmiyorsa başımı kapatamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunlar olabilir kardeş , sadece islam yonunde duşunme butun dinlerde olsun insan ben kendimi dine vermek istiyorum .(her dinin yasakları farklı olabilir.) ve dine gore haram olan şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir. hayatınız kokten değiştirmek gerekebilir. ama bunu yaparken sırf karşıdaki istiyor diye değil sizinde içinizden gelmesi lazım . zaman zaman boyle radikal kararlar almanız gerekebilir. Ve zaten mantıklı bir şey se istediği gene evlenirim.

0|1
    0|0
  • Saygı gostersen desen ileride sanada kesin baskı yapar. Senin hayatınıda kısıtlar kendi hayatına istedigini yapsın benimkine zerre dokunamaz ama.

0|1
    0|0
Yükleniyor...