Voleybolcu olabilir miyim?

Ben 1.65 boyundayim bizim okulun voleybol takimina girmek istiyorum. Bir voleybolcu olmak icin boyumun kac olmasi gerekiyo?

0|0
737

En İyi Erkek Görüşü

• neslihan darnel havası sezdim sende

1|0
    0|0
    • Oo iltifat olarak kabul ediyorum tesekkur ederim :) ins bakalim oluruz heralde

• Ne biliyim o çok güzel biri hoşuma gidiyo :D senı gorunce aklima ilk o geldi voleybolcu denılınce zaten aklıma hep o geliyo bende ondan dedim :D sende güzelsin ne biliyim ordan öyle bağlanti kurdum :D

• Anladim tesekkurler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• O boyla merkez oyuncu-libero olursun belki... o da kendini geliştirebilirsen...

1|0
    0|0
  • kardeşim biraz yeteneğine bağlı devedede boy var önden... gidiyo yeteneğin varsa problem yok

1|0
    0|0
    • Ya bu konuda yetenegim var mi bilmiyorum hic olcmedim ama boy sorun olmazsa beceririm diye dusunuyorum guveniyorum kendime.

• Ya o onemli degil bence. Durgun olsam bile ben onu basarabilmek icin enerjik olurum zaten. Yani basarmak icin herseyi yaparim.

• senin performansa bağlı hoplamayı zıplamayı sevmen lazım enerjik ve dinamik olmalısın

• İyi sicriyorsan olursun. Pasor olursun file altinda beklemezsin olur biter.

1|0
    0|0
  • oyun kurucu olursun sende

1|0
    0|0
  • Oyna tabi

1|0
    0|0
  • Olabilirsin. Eğer uslu bir çocuk olursan şirinleri bile görebilirsin.

1|0
    1|0
  • 1.66 malesef.

1|0
    0|0
  • Zor canım ya

1|0
    0|0
  • Neden olmasın ki? Sadece iyi bir antrenmanla kendini geliştirip oynayabilirsin. Boyun kısa ama voleybol boyla değil zekayla oynanıyor. Oyun taktiğini geliştirdikten sonra her mevkide oynayabilirsin :)

1|0
    0|0
  • Olabilirsin, benim bir hocam vardı bayan.. Ben okulun voleybol takımındayken cüce gibiydim dedi.. Ama şu an benden uzun 185 boyum var.. arada görüşüyoruz 7 yaş fark var hocam ile aramızda.. kendisi çok hoş bir bayan :/

1|0
    0|0
  • olamaz arkadaşlar boyu bu spor için kısa. hem de bayağı kısa.

1|0
    0|0
  • Bence sen yuzucu olmalisinn :)

1|0
    0|0
  • Ben bu tarz oyunlarda basarili olabilinmesi için zeka nin on planda olmasinin kanaatindeyim. Futbol da bu şekilde. Voleybol da boy sart mi bilemiyecegim ama Her zaman hedefin olsun. Sana bol Şans.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle zeka onemli tabi. Benim spor adina hic bir aktivitem yok o yuzden voleybola yonelmek istedim. Tesekkurler.

• olursun bence

1|0
    0|0
  • Oyun kurucu pasör olursun. benim dil ve anlatım öğretmenimde 1.65 boyundaydı profesyonel olarak oynuyordu :)

1|0
    0|0
  • 9 senedir voleybolla uğraşıyorum ve boyla gram alakası olmadığını çok kez gördüm. İsteğe yeteneğe bağlı

1|0
    0|0
    • Yani istiyorum ve seviyorum voleybolu. Yetenegim var mi hic olcmedim yani daha once ciddi anlamda mac falan yapmadim.

• Anladim zaten profesyonel olma gibi amacim yok sadece spor adina bir aktivitem olsun istiyorum :) tesekkurler

• Ne demek ben teşekkür ederim :)

• Olursun takımda pasörler uzun değil zaten iyi bir oyun kurucu olman lazım

1|0
    0|0
  • olabilirsin problem yok

1|0
    0|0
  • olursun boy sınırı yok

1|0
    0|0
  • gel beni yen, yenersen hazırsın demek

1|0
    0|0
    • Yenemem tecrubem yok :) boyle dedigine gore profesyonel olarak oynuyo musun

• Bu yastan sonra sanmiyorum 😂

• denemekte fayda var, ne kadar çok şey öğrenirsen bu dünyada yararına, çocuğun basketbola merak sardı anne nasıl oynanır dicek, bakıcak mısın çocuğunun gözüne bilmiyorum diyebilecek misin, her şeyi öğren bence tavsiye

• Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 7

• Okul takiminda voleybolcu olursun ama 3 buyuklerden birinin alt yapisina girmek istersen sikintili ileride profesyonel olarak devam etmek isterim dersen eger... Normalde 1.70 ve uzeri olman lazim ama sansini dene ukde kalmasin icinde

1|0
    0|0
  • Boy önemli yetenek varsa olabilir

1|0
    0|0
  • Bende aynı boydayım alıyolar merak etme :)

0|0
    0|0
  • Voleybol oynamak için üstün yeteneklere veya 180 boya ihtiyacın yok. Benim boyum 175, benden kısa olup çok daha iyi olanlar var. Oynadığın mevki değişir sadece. İyi oynayabilmek için tek yapman gereken çok fazla antrenman.

0|0
    0|0
  • boyun nekadar?

0|0
    0|0
  • Boyla ne alaka simdi. Ben 6. Sınfta başladm hâlâ devam ediyorum boyum 1.60..

Ayrıca canm bilmen önemli fizik filan pek etkilemiyo. Eğer ögreteceklerse gir çok eğlenceliii.

Ama direk maç filan olcaksa antremansız filan rezil olablrsin:)

1|0
    0|0
    • Ahah evet rezil olmak istemem tabiki :) zaten direkt maclara giremem cunku hic antreman yapmadim bilmiyorum.

• O yüzden iyi hazrlanman lazm tatlm:)

• Bence boyun ideal pasor veya libero smacorde olabilirsin ama az daha boy olsa daha iyi

1|0
    0|0
    • Evet boy biraz daha olsaydi iyi olurdu. Peki bu dedigin mevkilerde oynama ihtimalim olabilir mi?

• Tabiki olabilir mesela pasör

Yükleniyor...