Voleybolcu olabilir miyim?

Ben 1.65 boyundayim bizim okulun voleybol takimina girmek istiyorum. Bir voleybolcu olmak icin boyumun kac olmasi gerekiyo?

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• neslihan darnel havası sezdim sende

1|0
    0|0
    • Oo iltifat olarak kabul ediyorum tesekkur ederim :) ins bakalim oluruz heralde

• Ne biliyim o çok güzel biri hoşuma gidiyo :D senı gorunce aklima ilk o geldi voleybolcu denılınce zaten aklıma hep o geliyo bende ondan dedim :D sende güzelsin ne biliyim ordan öyle bağlanti kurdum :D

• Anladim tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 36

Kızlar Ne Diyor 7

• Okul takiminda voleybolcu olursun ama 3 buyuklerden birinin alt yapisina girmek istersen sikintili ileride profesyonel olarak devam etmek isterim dersen eger... Normalde 1.70 ve uzeri olman lazim ama sansini dene ukde kalmasin icinde

1|0
    0|0
  • Boy önemli yetenek varsa olabilir

1|0
    0|0
  • Bende aynı boydayım alıyolar merak etme :)

0|0
    0|0
  • Voleybol oynamak için üstün yeteneklere veya 180 boya ihtiyacın yok. Benim boyum 175, benden kısa olup çok daha iyi olanlar var. Oynadığın mevki değişir sadece. İyi oynayabilmek için tek yapman gereken çok fazla antrenman.

0|0
    0|0
  • boyun nekadar?

0|0
    0|0
  • Boyla ne alaka simdi. Ben 6. Sınfta başladm hâlâ devam ediyorum boyum 1.60..

Ayrıca canm bilmen önemli fizik filan pek etkilemiyo. Eğer ögreteceklerse gir çok eğlenceliii.

Ama direk maç filan olcaksa antremansız filan rezil olablrsin:)

1|0
    0|0
    • Ahah evet rezil olmak istemem tabiki :) zaten direkt maclara giremem cunku hic antreman yapmadim bilmiyorum.

• O yüzden iyi hazrlanman lazm tatlm:)

• Bence boyun ideal pasor veya libero smacorde olabilirsin ama az daha boy olsa daha iyi

1|0
    0|0
    • Evet boy biraz daha olsaydi iyi olurdu. Peki bu dedigin mevkilerde oynama ihtimalim olabilir mi?

• Tabiki olabilir mesela pasör

Yükleniyor...