Stadyum girişlerinde alkol muayenesi yapılsa...

Fiziken mümkün olabilir mi bilemiyorum ama stadyum girişlerinde maçtan önce alkol muayenesi yapılabilse, maç sırasında meydana gelebilecek taşkınlıklar bir nebze olsun azalmaz mı?

Sonuçta alkol etkisi altında sapıtma potansiyeli epeyce fazla bir toplumuz ama ayıkken sağduyumuzu daha iyi kontrol edebiliyoruz.

Biz etmesek yanımızdaki ayık arkadaş ettiriyor zaten. Şuna alkol altında sapıtma potansiyeli demeyelim zaten, toplumca çok fena gaza gelme potansiyelimiz var...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yok hiç farketmez maça gidenler deşarj olmaya gidiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Azalır ama, ötekileştirdiklerimizi düşman olarak gördükten sonra yinede sorun çözülmez.

0|0
    0|0
  • valla maçlarda içki içerek sapıtamaz sapıtırsa orda 20 30 bıne yakın ınsanda onu lınc eder :D

cesaretı olan sarhos gıtsın hadı bakalım yerse :D

0|0
    0|0
  • Bence insanlar birasını yudumlarken maçını izleyebilmeli. İşte o zaman ufak bir ihtimal olsa da maçlara giderim.

He bir de bu ülkede taşkınlık çıkması için sarhoş olmaya gerek yok. Çoğu doğuştan psikopat.

0|0
    0|0
    • İşte o dediğin harika... Ben Kanada'da maç izlemeye gittim 2 defa. Ne üstümü aradılar, ne bir şey. Sadece biletim kontrol edildi. Maç sırasında herkes birasını içiyordu, üstelik yanımda oturan adam karşı takımı destekliyordu. Ben de Türkiye'de o günleri görmek isterim... İnciniyorum içten içe ne sevinmeyi ne üzülmeyi bilmediğimiz için...

• Bu arada Kanada'da yasak yok ama dolaylı cezalar çok fena. Stadyumda alkol alırsın ama taşkınlık yapınca kimse göz yummaz. Bizde etkili ceza sistemi de yok ki. Burda sigara içilmez 65TL. Buyrun 650TL mümkünse 10 sigara içiciim :D

• ahahahah diyorum ya psikopatlıkta sınır yok :D

• Burası Türkiye, ona da bir çözüm bulurlar içerden tanıdık olması filan gibi :)

0|0
    0|0
  • Biletlerin yarısı yanar o zaman :D

0|0
    0|0
  • Ayık arkadaş kontrol edebiliyorsa, stadyumun yarısı içmeye hak kazanır.

0|0
    0|0
  • O zaman kimse stada giremez:) Tribünler boş kalır:)

0|0
    0|0
    • Tribünlerin yakılmasından iyidir boş kalması :)

• Mesela dedim.. Her içen stadyum yakıyor diye bir şey yok..Her içen stadyumda sapıtıyor diye de bir şey yok. Biz geçen sene eşimle bardan çıkıp maça gittik... Adam gibi maçımızı izleyip döndük.. Ben sadece yoldan çıkma eğilimi olanları biraz da olsa engeller mi diye sordum. Fenerbahçe bu arada...

• Alkol alıp sapıtanlar çok. Onlarda zaten belirli kişiler bunu emniyette biliyor taraftar grupları da biliyor. Hatta bizim reis alkol alıp maça geleni tokatlıyordu gerisini sen düşün yani. Ama kaç bin kişi var hangi birisini kontrol edeceksin

• Tribunde Engel Istemıyoruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güvenlik o kadar sıkıyken bile içeri yanıcı/kesici maddeler sokabilen bir milletten bahsediyoruz..Bu sorunun da bir çözümünü bulurlar elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...