Fenerbahçe - Trabzonspor maç tahmininiz nedir?

fenerbahçe-trabzonspor maç tahmininiz nedir? ben alt ve ms0 diyorum

Güncellemeler:
her 2 tahminimde tuttu malesef.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• 1 :)

0|1
    1|0
  • Trabzon yensin 0-1

1|0
    0|0
  • Fenerim alır 2-0

0|1
    1|1
    • bu oyunla zorr

• adamkar allah ne veridyse asılmış ikinci yarıya yorulacakla riyi oynamaları bu yüzden ama böyle bastıtrırlarsa yorulacaklar ve bütün benzinlerş bitecek sonra fenerbahçe gollleri dizecek :D

• 1-2 inşallah

1|0
    0|1
  • İlk yarı 1, ikinci yarı 2.

1|0
    0|1
  • 0-0 biter fenerbahçe kazanır.

0|0
    0|0
  • 84 dk 0-0 birazdan trabzon atacak 0-1 bitecek

0|0
    0|0
    • ataydı eyidi ama Trabzona helal aykut Kadıköyün yolları taştan sen batırdın feneri baştan dırım dırım :P

• böbreğimi sattım fenere bastım bekliyorum :D

0|0
    1|0
  • 10 seneden beri ilk kez

bir fener maçını izlemedim

Aykut bey sağ olsun

heyecan sevgi bırakmadı bizde

Aykut efendi gidene kadar

Beşiktaş'ı destekliyorum.

0|0
    0|0
  • her iki tahmin derken anlayamadım..olcan adını da tebrik etmek lazım fenerbahçenin oyuncusu gibiydi ya arkadaşım o goller kaçarmı tekniğin yoksas kapasiten yoksa futboll oynama bırak git orda sabri olsa gole cevirmişti 2 pozisyondada :)

0|0
    0|0
    • alt ve ms 0 demiştim. aynen öyle berbat oynadı olcan :(

• üzülme yaa trabzon çok iyi oynadı gerçekten haketmediği bir beraberlik aldı o ayrı ama çok iyiydi belki paolo ikinci yarının başlarında oyuna dahil olsa sonuç farklı olabilirdi

• maçın ilk yarısını izledim ve söyleyebileceğim şu trabzonspor 1-o ile maçı alır yada maç berabere biter

0|0
    0|0
  • kgv diyorum :)

0|1
    0|0
  • gol var

0|0
    0|0
  • ilk yarı 1 olur ama ikinci yarısı çok muallak.. herşey aykutun saçmalayıp saçmalamamasına bağlı :D

0|0
    0|0
  • berabere bitsin

0|0
    0|0
  • trabzonu destekliyorum bakalım :)

0|0
    0|0
    • trabzon daha iyi oynuyo şu dk ya kadar.bide gol atabilecek adam olsa bizde

• 0-0 :()

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün kadıköyde üniversiteden bi çıktım baktım dolu fener formalı insan.. Metrobüse bindim bunlar grup falan 2 tane trabzonspor formalı kızı bindirmemeye çalıştılar. Fenerden nefret ediyordum ve şimdi dahada bi nefret ediyorum umarım TRABZON kazanır. Yarı memleketimde sayılır;)

1|1
    0|1
  • şu dk ya kadar gol yoksa fb bunalıma girmistir 0-0 ya da 1-1 berabere bence süprizle trabzon bile yenebilir =)

1|0
    0|0
    • Aykutu izlemeye tahammülüm yok sevmiyorum halen açıkcası 3 temmuzdan berimi diyor:)

• Valla temmuz agustos eylül bu böyle gider "ekimde aykut bir başkadır" yakında Sinemalarda şlksdlşfkjldg

• Gönlüm Trabzonspordan yana =)

1|1
    0|1
Yükleniyor...