KizlarSoruyor.com'da kullandığınız nickname'i neden seçtiniz? Bir hikayesi var mı?

Burada kullandığınız nickname i neden seçtiniz? Bir hikayesi var mı?

Bu tip bilgiler bence insanın kişiliğine de bir nebze ışık tutabilir.

Üzerinde düşünülmüş mü? Spontane mi seçilmiş? Bir anısıyla mı ilintili? Gerçek kimliğiyle mi bağlantılı? Sevdiğiniz kendinizi özdeşleştirdiğiniz bir karakter ya da imgeye atfen mi?

PS Başka yerlerde de bunu kullandığım için diyenler olacaktır? O zaman ilk seçtiğinizde neden seçtiniz?

0|0
30|21

En İyi Kız Görüşü

• cok cok cok ama cok sevdigim

her defasinda hatirladikca gozum nemlenen bir animedir seker kiz candy

ve candy ile animedeki yakisikli cocuk terrynin birbirlerine kavusamamalari beni cok derinden etkilemistir

bir baskadir bu anime

hatta bu ikisinin resminide cizdim kim gorse asik oluyor iyikide cizmisim her gordugumde hatirliyorum

bu yuzden :) ya sen?

1|1
    0|0
    • Cizdigin resmi merak ettim tarayip profile at da biz de gorelim. Ben o ara ulkemizde bulunan heykelin resmini bilgisayara bir koseye attim acip acip bakiyordum nesem yerine geliyor gorunce bugune kadar gordugum en garip heykel ozellikle o gozleri nasil yapmislar diyerekten. Siteye uye olurken de yeni bakmistim. O anda oldu yani

• tesekkur ederim yakinda daha guzel :)

google'da seker kiz candy yazarsan gorursun karakter oyle..

zaten eski bir resim kotu olsada onemli degil...

de su anda eski profil fotoma ulasamiyorum :D

• kalsın işte her işte bir hayır var demişler

Kızlar Ne Diyor 29

• Nickim ne olsa diye düşünüyodum.Pembepanter oyuncağım vardı onu gördüm.Pembepanter olsun dedim.Ama site kabul etmedi.Ben de r'leri uzattıkça uzattım mal gibim oldu :(

2|1
    0|0
  • googleden bişi aratırken düştüm buraya

Aklıma ilk bu geldi daha önce başka bi sitede kullanmıştım orda neden kullanmıştım hatırlamıyorum öyle işte

elmalı turtalı bişiyim

bilmemneli turtadan sevgiler<cannabis1

0|1
    0|0
  • tek bir soru sormak için girmiştim sorunun içindeki konuyu hiç mi hiç anlamamıştım bundan dolayı böyle bir nick aldım memnunm iyi oldu evet:):)

1|1
    0|0
  • eski yunan mitolojisinde bereket tanrıçası anlamına gelior neden bnu seçtiimse tam bi muamma.

0|1
    0|0
  • Okuduğum kitaptan esinlendim.

1|1
    0|0
  • cografya dersınde duydugumdan berı sevıyorum bu ismi :)

1|1
    0|0
  • bi geliyorum bi gidiyorum ortadan kayboluyorum burhanıda seviyorum öyle oldu işte çıktı öyle.:D

1|1
    0|0
  • sevdiğim bir isimdir.

0|1
    0|0
  • hayatımda sadece bi kez dostum oldu onuda kaybettim.hayatımda tanıdığım en adi insanmış geç anladım beni çok üzdü nette bişy arakendostum öldü şarkısını buldum çok güzel bi şarkıydı bu yüzden seçtim

0|1
    0|0
  • Başka şeyler denedim olmadı . Bende üye olmk için saçmaladım :D

1|1
    0|0
  • babadan kalma

0|1
    0|0
  • link bu resimden etkilendim.

0|1
    0|0
  • her sitede medyatikcikolatayim ama bazen Dengesiz Çikolata da oluyorum. anlami Medyaya Maal olmuş çikolata.

0|1
    0|0
  • bu siteye üye olduğum zaman durmadan dinlediğim şarkıydı...

1|1
    0|0
  • italyan manken..

0|1
    0|0
  • Last airbenderden cok sevdigim cizgi filim..aslinda cogu zaman katara kullanirdim nick olarak ama hep dalga gecerlerdi..katarak falan derlerdi..bu yuzden basingse aldim..buda sehir ismi..

0|1
    0|0
  • biribenim adım diğeride kuzenimin adı:D

0|1
    0|0
  • dingilliğimden

1|1
    0|0
  • buraya üye olmak aşırı saçma gelmişti,zaten aktif olarak kullanacağımı da düşünmüyordum:)

1|1
    0|0
  • hoşuma gitti kulağıma hoş geldi :)

0|1
    0|0
  • O anda leopar belgeselı ızlerken adımla bağdastırdım galiba fazla sacmalamısım :)

0|1
    0|0
  • bana söylenen cümlenin içinde geçiyordu.

0|1
    0|0
  • Aklıma ilk gelen buydu :D

0|1
    0|0
  • Hayal gücümün bir imgesi

0|1
    0|0
  • Osmanlıca pervane kelebeği demek hem anlamını hem de feraşe kulağıma çok hoş geliyor

0|1
    0|0
    • Enteresanmis bu ben pervane kelebegini duymamistim birak osmanlicasini

• Evet simdi sen diyince fark ettim kevaseden bahsediyorsun sanirim. Insanin fikri neyse zikri de odur bence degisik nick bosver karistiran karistirsin

• tabi ki ben halimden gayet memnunum :D

• ad-soyad karması

0|1
    0|0
  • Çikolataya olan aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • Polanski'nin sevdiğim bir filmi, aynı zamanda bir kitaptan uyarlama.

0|1
    0|0
  • Bu nicki bana Kızlar Soruyor seçti.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Üzerinde düşünmedim aslında. Sevdiğim bir grubun isminde ufak bir oynama yaptım ve ilgi çekici bir hal aldı. Sonradan öğrendim ki Fink Ployd adı altında da gerçekten bir grup varmış :)

1|1
    0|0
  • red alert da fransayı severdim ordaki silahın adı

0|1
    0|0
  • Tokugawa 16. yüzyıl Japonya'sının başlarda güçsüz bir aile ve o ailenin adıdır. Kısaca Onların soyadıydı. ama Oda Nobunaga ve Toyotomi Hideyoshi'nin yükselmesiyle birlikte Tokugawa klanı'da İmagawa klanından ayrılarak 1598 yılında en güçlü klan oldu. O zamanlar klanın lideri Tokugawa İeyasu'ydu. İeyasu çok kurnaz, hırslı, strateji ustası, siyasetten anlayan ve çok sadık bir daimyoydu. Ayrıca riski seven bir kumarbaz bile sayılırdı. 1600 yılında çok büyük bir risk aldı ve tüm JAponya'ya savaş açtı. Bu savaş hideyoshi'nin ölümünden sonraki iktidar savaşıydı. Bu savaşı ya İshida Mitsunari ya da Tokugawa İEyasu kazanacaktı. Ve Savaşı kumar oynarmışçasına Tokugawa kazandı. İeyasu çok sadıktı özellikle ailesine. Onun sadakati ailesini Japonya'nın en güçlü ailesi yaptı. Ve kendisiyle birlikte kendisinden sonrakilerde şogun oldu.

0|1
    0|0
    • Nereden geliyor bu japon kulturune merak

• Faşist değil. Neden her vatansever millet faşist oluyor söylermisin? Japonlar 2. dünya savaşından sonra işlerine bisikletle gidip ülkelerini tekrar kurtarmaya çalıştıkları için mi? Geçin bu işleri. Faşiszm falan filan... Adamlar şu anda dünya'nın 1 numarası mı? evet öyle. Ben orasına bakarım.Öbür türlü boş yani...

• ben kişisel deneyimlerime dayanarak kişisel düşüncemi söyledim. dediğim gibi evvelden benim de sempatim vardı, bahsettiğin konularda da mürekkep yalamışlığım var evet takdir edilecek yanları var ancak insanlık anlamında japonlarla aynı ortamda bulunduktan sonra tüm düşüncelerim değişti

• espanol=ispanyol

1|1
    0|0
  • Kullanıcı adımla aynı adı taşıyan anime karakter link şahsen çok sevdiğim bir animedir :)

0|1
    0|0
  • bu siteye daha once de uyeydim, daha sonra bazi nedenlerden dolayi uyeligimi kapattim. birdaha acmamak sartiyla.

bigun arkadasin teki tekrar kayit olmami istedi(sonu JK ile bitiyor, besiktasli) bende boyle bi isimli kayit aldim. fabian(besiktasli ernst-halkin oyuncusu) jk malum devasa uzanti.

cok seffafim herseyi dokerim.

0|1
    0|0
  • tek gecelik aşklarda kullandığım isimdir haydi muzaffer demişti bir kız sevişirken galiba eski sevgilisiymiş ole aklımda kaldıı :)

0|1
    0|0
  • Var geçen rastladım yürüyen bir balıkmış hoşuma gitti. İnsanlara bilmediklerini öğretmek güzel şey :)

0|1
    0|0
  • Birisine surpriz yaptım

1|1
    0|0
  • hocam şimdi ne desem ki.

0|1
    0|0
  • sevgilime olan aşkı anlatmak için almıştım

( sevgilim bu siteden değil)

1|1
    0|0
  • Şimdi anlatayım.Bir gün ...

İşte aynen bu nedenle aldım nicki.

1|1
    0|0
    • Senin nick i cok merak ettim az once aklima takildi esasinda soruda biraz oradan geldi valla ama sen de her zamanki gibi pas gectin birader

• Basküler.

• Yok tip terimi dedin ya vaskuler gibi baskuler de varmis anlaminda dedim aklima kardiyovaskuler geldi de

• Dostoyevski yakın arkadaşımdı.

1|1
    0|0
  • Nippon: Japan: Japon

0|1
    0|0
  • Yemek ismi

0|1
    0|0
  • İzafi işte..

0|1
    0|0
  • armegeddon kıyametin habercisi yeniden doğuşu simgeler...

0|1
    0|0
  • güç simgesi olduğunu düşündüğüm için birde kısa olması

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hep gizliyim aga

0|1
    0|0
  • Ben bu nickimi çok severim beni anlatıyor. Çünkü bazen altıma bez bağlarım muşamba bağlarım çok hoş bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...