İkizler burcu ayran gönüllü mü?

biliyorum ikizler burcu sevilmeyen burçlardan ama bende dahil olmak üzere kendimi sevemeyyebiliyorum bazen. ikizlerburcu özellikler kızları hakkında düşüncelerniz yorumlarınız nedir, çevrenizde ya da varsa kızarkadaşınız sevgiliniz... bi de ikizler burcuna ayran gönüllü derler. evett doğru herkesten hoşlanabiliolar sevgilisi olsa bile . buna yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
o kadar ki ben bzen kendimi bile çözemiyorum.. hep bi kararsızlık ve ikilem

0|0
19|14

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel burçtur. Eğlenceli... Birden çok karakterin özelliklerini barındırır içinde. Değişkendir ve sınırlarını anlayabilirsen çok renkli olduğunu fark edersin. Oyun oynamayı sever. Sürprizi sever. Analiz becerisi mükemmeldir. Çok iyi gözlemlenip iyi tanınması gerekir. Sen her şeyin yolunda gittiğini sanırken, o çoktan geri dönüş biletini almış olabilir. Zor tarafı, kolaylıkla dizginlenememesidir. İdare etmesi zordur ama bir başarabilirsen, tadından yenmez..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• doğrudur herkesten hoşlanabilirim.çok beğenmediğim biri olsa bile davranışlarıyla etkileyebilir beni.yanımda çok sevdiğim biri olsun.ona rağmen bakmaktan çekinmiyorum.ama bu yanımdakini unutup başkasına bağlanma değil.herkesi sevebiliyoruz.bundan dolayı da teklif etmekte zorlanıyoruz.hep etsem mi etmesem mi diye en sonunda karşıdaki geliyo ediyo :D

0|0
    0|0
  • bende ikizler burcuyum seversem gozum baskasini gormez ama en buyuk sorunum cok degiskenim en ufak biseyde 180 derece farkli davraniyorum

3|0
    0|0
  • ikizler le oğlak çok iyi anlaşıyomuş... o kadar iyi anlaşıyolarmış ki nasıl iyi ama bi iyi bi iyi öyle böyle diil o kadar iyi ki dillere destan iyi oğlak mı buldun otur sev ikizler mi buldun otur onu da sev diye bi atasözümüz yok ama olsa olurmuş mesela

0|0
    0|0
    • hayır sen neye cevap arıyosun acaba? şu anda en çok bunu merak ediyorum

• ikizzler burcunu çözmeye calısıorum yani kendimi ve hemburçlarımı :)

• aaaa harikadır ikizler le oğlak... en iyi çift o ikisi... benim tanıdığım bütün ikizler yana yana oğlak arıyo... tabi ikizlerin kızı oğlağın erkeği makbul diyolar oda önemli tersi olsa çok tutmuyomuş

• Ayran? Hayır kesinlikle zehir gönüllüdür.

1|0
    0|0
    • o ne demek

• Çok karakterli oluşları, kararsızlkları ile birlikte hiç kimsede olmayan takıntıları yakınındaki insanları zehirliyor sanki.

• ona ayran gönüllü demiyelimde mükemmelini aramak diyelim sonra dedikodu yapıyolar ikizler şöyle ikizler böyle :)

0|0
    0|0
  • Bildiğim en yavşak burçtur çok afedersin..Herşey beklenir onlardan :)

Özellikle kızlarını ele alacaksak madem, ilişkide ciddi düşünmek için çok büyük şartlar gereklidir.Hemde ne büyük ;) Diğer türlü süperdirler, her yola gelirler :P

1|0
    2|0
  • ayran gönüllü değiliz yahu..deme öyle sağda solda :D

2|0
    0|0
  • İkizler burcu tehlikelidir şu anlamda sevgilisi olsa bile. başka birinden etkilenirse ona hayranlık duyabilir. pskolojikde olabilir bazen inandığınız şeylere daha çabuk kapılırsınız. kendinize hakim olmalısınız.

0|0
    0|0
  • Evet, hem de çapkınlar.

1|0
    0|0
  • ben öyleyim :/

0|0
    1|0
  • Sıkma canını iyi olurr:)

0|0
    0|0
  • Evet ikizlerim maalesef ki öyleyim. Dengesiz hareketlerim çokmus ben de ikizler burcunun özelliklerini okuduktan sonra anladım

0|0
    0|0
  • Anlamakta güçlük çekiyorum bazen acaba ben mi hata yapıyorum diyorum...yok hani bir insan bu kadar mı değişebilir,bu kadar mı ruhsuz,duygusuz,acımasız iken bir zaman sonra duygusal,ağlayan biri haline gelebilir..öyle bir ikizler tanıdım ki beni tüm insanlardan soguttu resmen..hayatımı mahvetti ayrıca..her şey sonuçta karakterde biter ama genel böyle bu ikizler..kararsızlıkları yok mu insanı çıldırtır...sevmez ama seven insandan çok daha fazlasını yapar...severim der kılı kıpırdamaz..sevmiyorum dedigi zamanlar yaptıklarını görseniz yuh dersiniz bu da sevmiyorsa artık...sorsan ona hayır sevmiyorum der..aklı öyle farklı çalışır ki.düz mantık yoktur,gerçekten çift karakterlidirler...onlar bile kendilerini tanıyamazlar çünkü kişilik bölünmesi geçirmişlerdir..hangi tarafları kendileri onun farkında değildirler..kısacası şizofren gibi bir şey bu heralde..tanıdıgını sandıgın insan aslında hiç tanımadıgın biri olarak çıkar karşına...sonra da siz bizi anlamıyorsunuz olur...sen önce kendini anla biz öyle anlayalım seni..genel konuşuyorum herkes için geçerli değil..ha birde her konuda haklı olma çabaları yok mu..bitirir insanı..onlara diyecegniz tek şey,evet haklısın..tartışmaya bile girmeyin..haksız oldugunuzdan değil anladınız sanırım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Hoşlanma konusunda evet hemen aklımdan silinebiliyor bi hoşlandığım kişi.Ama biriyle sevgili olursam çok bağlanıyorum gözüm kimseyi görmüyo..Çok zor seviyorum ve asla ayran gönüllü değilim..(bi ikizler olarak konuştum.)

4|0
    0|0
  • İkizlerim çok zor seviyorum ama sevdiğim kişiyedede çok bağlanıyorum. Çok hırslıyımdır duygulardan önce mantığıma göre hareket etmeye çalışırım çünkü duygularımla hareket edince kırılan taraf hep ben oluyorum. İkizler burcu çok neşelidir bende öyleyimm hep gülerim :)

İkizlerin en kötü huyu birinden çok çabuk soğuması olabilir sanırım

2|2
    0|0
  • Çapkınlar

2|1
    2|0
  • Bende ikizler burcuyum:)ruh Halim ve fikirlerim daima değişir.ms.dun kuaföre gittim sacımı kestirmek icin.koltuga oturduktan sonra fikrimi değiştirdim ve kalktım eve geldim:)yada bir yere giderim kapının önünde zile çalmadan fikrimi değiştirir ve başka yere giderim:))boyle yapmisligim çoktur.bir hafta önce yüzük aldım dün beğenmeyip çöpe attım bu gün sabah onu keske çöpe atmasaydim dedim:( ama simdi akıllıca yaptığımı düşünüyorum.ama bunlAr negatif yonlerimiz.pozitif yonlerimiz daha fazla;)Ama negatif fazla olsa bile ben yinede burcumu ve kendimi seviyorum:))gelelim ayran gönüllülüğe...hic ama hic asik olmadım.sadece beğendiğim erkeler oldu o kadar:) asik olursam aldatmam ama;)

0|0
    0|0
    • vay be bır tek bende olur sanırdım bır an fevrı hareket edıp bır işi sonuclandırmak ıyı mı kotu mu düşünmeye sonra karar vermek :)

• İkizlerim.

Sevdim mi gözüm kimseyi görmez ama ikizler lafını duyunca millet bir irkiliyor :)

2|0
    0|0
  • Bende ikizlerim ama ayran gönüllü olmak gibi birşey söz konusu değil,aksine zor severim seversemde tam severim.Bazen dengesiz olabiliyorum kabul,mesela bian şu şöyle olmalı deyip üzülceğimi bildiğim halde yanlış karar veriyorum sonrada neden böyle yaptımki,vazgeçmeliyim diyorum.Bazen çok hüzünlenip 5dk sonra neşemin tavan yapmasıda cabası.Ama seviyorum ben kendimi,erkek arkadaşım buyüzden "Kafamı karıştırıyosun,çözemiyorum seni" deyince hoşuma gidiyor.Belirsiz olup kafa karıştırmak iyidir :)

0|0
    0|0
  • sevdimmi pazara kadar değil mezara kadar sadık kalırım ... kararsızlık ve ıkılem bende de var ... anlamlandıramadıgımız hayata sahıbız daha ne olalım :)

0|0
    0|0
  • Ben ikizler burcuyum ama hiç de ayran gönüllü değilim(ayrıca biriyle birlikteyken diğer erkeklerle bir alakam olamaz).

1|0
    0|0
  • tanıdıgım ikizlerin-kız vede erkegi hepsi ayran gonullu:)bide biraz tutarsız oluyorlar

1|0
    1|0
  • Bende ikizler burcuyum ama birini severken başkasından hoşlanamam. Bu karakterle ilgili bir şey.

0|0
    0|0
  • bak bu doğru işte kesinlikle ayran gönüllüyüz ve kararsızlık çok var ne yapsam telaşı var manyak olmuşuz :D

0|0
    0|0
  • Değil ve tanıdığım en masum ve karakterli tipler ikizler burcundan çıkıyor

2|0
    1|0
  • Ben seviyorum ikizleri.

1|0
    0|0
  • Evet öyleler canım:).

0|0
    2|0
  • ayran gönüllüler. arkadaşlarımdan tanıdıgım kadarı ile. kızları hakkında bilgim yok.

1|0
    2|0
  • bi bitmediniz yea.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Çapkınlar.

0|0
    2|0
  • İkizler burcu orgy ruhludur