Spor salonu... ?

spor salonuna gitmeyi düşünüyorum ama bir arkadaşım oraya gidersen ordaki adamlar seni mıncıklar oranı buranı eller taciz ederler dedi... öyle mi?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle birşey tabiki de :D ne o dağ başımı gelip seni mıncıklayacak kafasına göre kafasında geçirse bile asla öyle birşey yapmaz eyleme geçme ihtimali 1000de1 yani herkes gelir sporunu yapar sporu bitikten sonra giyinir gider bu kadar dahası yok 1.5 yıl yaptım görmedim yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet evet gitme sen. Öyle yaparlar.

Düzgün bir salona gidersen kendin bile şüpheye düşersin acaba ben var mıyım diye ;)

0|1
    0|0
  • hahah hayır l*n ne alaka dag basımı burası seni spor salonunda yalnız bulunca seni mıncıklayacaklar elleşecekler, herkez kendi halinde sporunu yapar saati bitince Çıkar gider. git tek basına gitmek istiyosan

0|1
    0|0
  • Yok ole birsey inanma ama cok cok istisna ole yerler varsa orasida kapatilir zaten.

0|0
    0|0
  • 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Arkadaşının içi fesat sen düzgün olduğun sürece kimse birşey yapamaz.

0|0
    0|0
  • adamın kafasından geçenleri başkasına empoze etmesi bu saçmalamaış ama olasılıklar dahilinde tabiki mıncıklanmasan bile mıncaklamayı düşünenler olabilir eyelem geçeceklerini pek sanmıyorum

0|0
    0|0
  • saçmalama ve spora git.

0|0
    0|0
  • Zaten seni bekliyorlar. orada

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler. sen edepli ol bakalım kim gelipde bir yerini mıncıklıyor

0|0
    0|0
  • Oha :D arkadaşn çok video izlemis yok oyle birsey

0|0
    0|0
  • Sen. buna gercekten inandinmi?

0|0
    0|0
  • mıncıklar :D:D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• nesi öyle saçmalamayın lütfen dağ başımı burası spora giden adamlar sapık diye bişi mi var ya başına gelicekse her an heryerde gelir zaten yer seçme şansın olmaz emin ol

0|0
    0|0
  • Atmış biraz

0|0
    0|0
  • Ufak atsın biraz bu nasıl şeydir arkadaş bende gidiyorum kaç gündür erkeklerin ilgilendiği yok kimseyle kas yapcaz diye uğraşıyorlar dönüp bakmıyorlar bile

0|0
    0|0
  • Oda amma abartmis kaliteli bir yere gidersen hic bisey olmaz.

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz saçmalamış

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey ben gidiyorum hiçte öyle bişey olmadı bişey

0|0
    0|0
  • Saçmalama kesinlikle böyle bir şey yaşanmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...