Sarhoşken başınızdan geçen komik anılarınız var mı?

Arkadaşlar sarhoşken başınızdan geçen komik anıları anlatmanızı istiyorum. Yersiz konuşmalar sakarlıklar kız yada erkek arkadaşına açılmalar kavga çıkartmalar her türlü komik anıyı anlatın lütfen :D

Güncellemeler:
12 kız 4 erkek cevap vermiş. Bu kadınlarda alkol kullanım oranı daha yüksek anlamına mı gelir.

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• En son ictigimde, kizlarla discoya gitmistik, aslinda icmicektim, rakilari götürdüm, erkek arkadasimi ariyorum ariyorum telefona bakmiyor. Tam kapidan cikiyorum, cocugun teki vardi oda sarhosdu heralde :D o an bana mehriban sen sarhossun dediklerinde, ben sarhos degilim bakin su cocuk sarhos demisim, sonra yanina gitmisim, ablamin kizi var 2 yasinda onunla böyle bebis bebis konusuyorum sonra bennn gitmisim yanina onunla öyle konusmaya baslamisim :D böyle bebek dilinde, cocuk korkmus, alin bu kizi basimdan falan :D O arada erkek arkadasim aramis, bende sevincten agliyormusum, zipliormusum deli gibi falan, iki de bir ben sarhos degilim tamammi dermisim :D

0|0
    0|0
    • baya çalışmak gereken bir iş miş :D kolay gelee hele loyloy loy diğer yarim esmerim oyyyy yandan ortadan kenardan birazdan ucundan dinle hikayeyei oyna halaı horonu hoppp yok olmadı clap rap disco kop kop koppp takıl işde hayat güzel..

• :D hahahahahahahahahahaha sana verdikleri seyden benden istiyorum.. BU gece kopmam lazimmm :D wuhuuuuu daracik daracik sokaklar kizlar misket yuvarlarrrr, gizlaraaa goca vermiyor gocaman gocaman garilar..

• benim yüzümden kavga cıkmıştı ):

1|0
    0|0
  • içince sinir bozacak kadar kibar ve utangaç oldugum için arkadaslarım bu fırsatı hiç kaçırmaz maalesef,bir keresinde yine sarhossun diye bana kahve içirmeye calıstılar (nefret ederim),bende içmeyeceğim diye diretiyordum,"o zaman su yolda düz yürüyebilirsen içmezsin" dediler,tamam diyip yürümeye calıstım ama hep sağa dogru gittim ve maalesef sonunda o iğrenç seyi içtim. bana düz yürü dedikleri yolun eğimli bir yokus oldugunu ise yarın anladım. komik değil fakat ne zaman düşünsem sinirlerim tavan yapıyor,kahveden nefret ediyorum ya!

0|0
    0|0
    • kahveden nefret edilir mi oldu mu bu şimdi.

• kek tarifinede geçer miyiz diye düşündüm bi ara :d teşekkür ederim muhabbet için keyifliydi. :)

• ben teşekkür ederim:)

• Hiç sarhoş olmadım :(

0|0
    0|0
  • sabah uyandığımda bahçedeki salıncakta bir kediyle olduğumu görünce çığlık atmıştım.

0|0
    0|0
  • 1 kez içtim sırf sarhoş olmak için 12 tekila ama saçma sapan bişey yapmadım :D sadece başım dönüyordu o kadar

0|0
    0|0
  • içince kedi gibi olurum. milletten saçma sapan şeylerden dolayı özür dilerim. alakasız zamanlarda isterseniz gidebilirim, söylemeniz yeter falan demiştim. siner kalırım. sonrada fırsat bu fırsat bir erkeğin koluna girmiştim. buna komik demeyebilirsin gerçi. pek yoktur öyle.

0|0
    0|0
    • sanırım en kötüsü şuydu. bir düğünde o kadar çok içtim ki kendimi kaybettim. oynamayan ben sürekli oynadım. eve gelince baya dalga geçmişlerdi. dayımla bir oynayışımız vardı, off umarım unuturlar.

• çekingen birisin galiba

• Arkadaşlarla içmiştik... Evle barın arasında fazla yoktu.Arkadaşın teki önden zikzak çize çize gidiyordu.Ben de arkadasından "Haha, zikzak çiziyor." diye kahkaha attım.Arkadan başka bir arkadaşım "Sanki kendisi farklı yürüyor." diye gülmüştü.Çok da komik değil sanırım. :)

0|0
    0|0
  • En son kuzenlerle sarhoş olmuştuk o günde rahmetli teyzemin ölüm haberini alınca beynimden vurulmuşa dönmüştüm ondan sonrada içtim içtim sarhoş olamadım valla

0|0
    0|0
  • ayakkabılarımı elime alıp 3km kadar yolu yalınayak yurumustum :)

0|1
    0|0
  • Sarhoş olsak ya.

Yok öyle bir anım.

0|0
    0|0
  • britney spears 1,2,3 sendromuna girmistim olur mu?

0|0
    0|0
  • Taksimden eve dönerken otobüs ile, hem sarhoştum yol uyuyarak geçmişti.

0|0
    0|0
  • ablama,süper lotodan para çıkınca seni çırağan sarayında evlendirecem ev alıp evini düzecem arabanı falan ben alacağım diye salak saçma vaadlerde bulunmuşum :)) hala hatırlatır bana söz verdin bak yapacaksın diye :)

0|0
    0|0
  • Kadıköydeki akmara girip kitapçılardaki erkeklere çok tatlısınız falan demiştim bir keresinde, adamlar hala bana kitap satmaya uğraşıyolardı :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkese seni seviyorum deyip ellerinden öpmek (annemin dayı ve teyzelerinin) :D Sabah uyanınca hepsi bizde seni seviyoruz deyip gülmüşlerdi :D

0|1
    0|0
  • lisenin mezuniyet günü motorla dağa çıkıp yuvarlandım ayaklarım yara bere içinde mezun oldum var mı otesi :D bide lys sınavı sabahı sabaha kadar barda eğlenip sınava girmiştim banka yattım bide antalya da bitersiiinn yaaa :D :D hiç unutmicam :D

0|0
    0|0
  • ekmek sepetine düşmüştüm

1|1
    0|0
  • Öyle kahkaha atacak bir anı yaşamadım.Sadece bir kere büyük şansızlıklar yaşadık sarhoş iken arkadaşımla o kadar.

0|0
    0|0
  • 35 cl. Viskiyi ardı arkası kesilmeden içtim ama sarhoş olamadım. Sanırım sarhoş olamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...