Ciddi cevaplar bekliyorum.. Lütfen.

Herşey sarpa sardı.. Daha öncede bahsetmiştim hoşlandığım çocuktan. Bugün üç ay sonra ilk defa gördüm koca amfide geldi benim önüme oturdu arkadşlarım vardı yanımda telefonum da okey oynuyorduk telefonu aldı oynayabilrmiyim diye tabi dedim ama muhabbetimiz sadece bundan ibaret pek konuşmuyoruz onunla ynımda ki arkaşım da benim çekingenliğim nedenyle bir süredir ona yakın davranıyor bugün sınıftaki bakışları farkettim de çok rahtsız oldum bazı arkadşlar hoşlandığım çocuğa sınıftan biriyle aranda birşey olacak gibi birşyler söylerken arkadşım duymş benim için hoşlndığım çocukla iletişim kuran arkadşım ya da benden bahsediyorlar ve aramızda hiç bir şey yok insanlara malzeme olmak istemiyorum arkdşımn hoşlndgm çocukla anılmasını da istemiyorum ondan emin olamadığım için onada açılamıyorum sınıftan birileri gidip ona saçma sapan birşeyler söylemedn ben mi konuşmalıyım fakat hiç reddedilmedim ya hoşlanmıyorsa bu defa o sınıfta bir daha huzur bulamam :( Cvap vermiş olmak için yada dalga geçmk için yorum yazmayın gerçektn yardımcı olmak isteyenlerin önerilerine ihtiyacım var.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• okuyordum yarıda kestim,arkadaşım böyle hesapla kitapla aşk meşk olmaz.bunun sorgulaması da yapılmaz.çok istiyorsa gelsin teklif etsin bakarsın duruma.yoksa dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış.senin hoşlandığına değil senden hoşlanana değer ver.yoksa hiçbir anlamı yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Cocukla daha yakından ilglen muhabet kurmaya calıs ortamına gr o zaten bir atak yapms anlaslan oda bos dgl sana karsı acık acıkta söyleyeblrsn onu tanımak istedgni

0|0
    0|0
  • ciddi cevab

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ikı scenegın var: Burda ıkı turlu dusundum)

1. Git sor hep erkekler teklıf etcek halı yok. Neden cekınıyorsun kı? onlar gayet gelıp sorabılıyorsa bız de sorabılırız. Adın felan cıkcagnı sanmıyorum. Hayatta ıllakı reddedılcegmız gunler de olucak gerek ıs hayatında gerek baska turlu .

2. İstersen once yanasmaya calıs, muhabbet kurmaya calıs. Sonucta bence o bır atak yapmıs sankı telefonunu ısteyerek. Arkdslık kur, eger sana karsı bırsey hıssedıyorsa anlarsın .)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. Hareketleri çok değişik hiç emin olamıyorum emin olsam en azıneden bir adıp atıcam ama yok bazen bakışlarını yakalıyorum göz göze geliyoruz gözünün içine içine bakmam gerekirken bakışlarımı kaçırıyorum hemn yanıma gelince dilim tutuluyor sanki konuşamıyorum ben başka bryle knuşurken onun yüzünün şkli değişiyor neyse uztmıyım haklısın onunla knsmalıyım yoksa bnlr hep soru işareti olarak kalıck.

• Cok teskkr ederm yrmlrn icin artk gerk klmdi byle sylr yapmma dun vazgcmem gerktgini alndm gerck yuznu grdm yani bunu sylmk bna yksmz ama yavsak derlerdi arkdslrim hkkten oylyms gc olmdn ogrndm hyrlisi byms ypck bsym yok artk

• Böyle bır ınsan olarak cıkması gercekten uzucu. Ama uzulme fazla herseyde hayır vardır, eger bır ıstedgn sey olmadıysa ya gercekten kotu bırsey olcagı ıcın olmamıstır yada daha ıyısı senı bekledıgı ıcın olmamıstır. Ben hep kendımı boyle rahatlartırım ve cıdden de haklı cıkarm kendım ıcın. Daha ıyı ınsanlar cıkar karsına. Emınım kı cok cıcı ve sıırın bır kızsın.Yavsaklar ıcın degmez. daha anlatmadan ne mal oldugunu ogrenmen ıyı olmus. ya sevglıyken anlasaydın ne olurdu dusunsene. Kendıne ıyı bak.

Yükleniyor...