Sevmediğiniz/hoşlanmadığınız birisiyle mesajlaşır mısınız?

Aslında hiçbir şey hissetmediğiniz biriyle sürekli(hergün) mesajlaşır mısınız?Mesajlaşırsan niye mesajlaşırsın?Ego için mi?yoksa ben hayatta bir şey hissetmediğim biriyle işim olmaz mı diyorsun?

Güncellemeler:
not:Karşındaki insan senin onu sevdiğini bile bile hala mesajlaşıyorsa umutlanmalı mı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• sadece onu kendine bağlamamak için konuşulmaması gerekir insanları umutlandırıp sevmediğini söylemek kadar kötü bişey yoktur tabi o kişi senden hoşlanıyorsa geçerli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bişey hissetmiyorsam, ve hoşlanmıyorsam mesajlaşmam, konuşmam gerekmediği sürece muhattap olmam.

0|1
    0|0
  • Mesajlaşırım,mesajlaştım.Çünkü ne kadar güzel olduğumu,beni sevdiğini anlatıyordu.Gülmek için iyi bir eğlenceydi.

0|0
    0|2
    • ne kadar ayıp.onun duygularıyla dalga geçtin yani öyle mi :(

• Yoo dalga geçmedim.Bi saygısızlık yapmadım.Sadece dinledim.Ego tatmini yaptım.Burdaki kişilerin de hayır dediğine bakma.Ego insanın temel içgüdülerinden.Ben açık sözlüyüm sadece.

• peki ya karşındaki insan sana iyice bağlanıp daha kötü olursa diye hiç düşünmedin mi?belki de baştan söylemeli böyle şeyleri ne dersin

• Hayır bu yapabileceğim bişey değil.

0|0
    0|0
  • "Bir şey hissetmediğim biriyle işim olmaz" diyorum ama her konuştuğumlada olur diyemem, umutlanmamalı yani.

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumun için ama bi sorum olacak.Sen olsan bi erkek arkadaşınla onun seni sevdiğini bildiğin halde konuşmaya devam eder misin?edersen bu senin de ona karşı bi şeyler hissettiğini mi gösterir yoksa ben de herkesle konuşabilirim mi diyosun?

• konusuyorsam azda olsa bi'şey hissediyorumdur. "iyi birine benziyo, çokta tatlı. biraz konuşalım rahatsız edici bi'şey yaparsa keserim muhabbeti" diye bi'şey var, anlatabildim mi bilemiyorum:)

• anladım.fakat keşke baştan kesilse muhabbet de çocuk da fazla ümitlenmemiş olsa.belki senin için çok da önemli değil en kötü muhabbeti kesersin.ya karşındaki ne yapsın?keşke baştan bi net bir tavır takınılsa ve o çocuk da bilse olup/olmayacağını.değil mi

• Hayır konuşmam.

0|0
    0|0
  • Konuşurum, arkadaşız sonuçta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mesajlaşmak illa bir aşk, sevgi vs vs olmasından dolayı olmaz ki. Arkadaşınsa mesajlaşırsın, sevgilinse yine mesajlaşırsın fark yok ki?

0|0
    0|1
  • Ego için mesajlaşırım. :))

0|0
    0|2
  • Her zaman umut vardır.

0|0
    0|0
  • mesaj için illa bir hoşlantı mı lazım ?

0|0
    0|0
    • ama şöyle düşün.bi kız arkadaşın var sürekli mesaj atıyo bugün şunu yaptım şunu ettim vs. Ve bu kız senin onu sevdiğini biliyo ve ısrarla devam ettiriyor.Sen olsan acaba(yoksa o da benden ..) mı demez misin?

• evet haklısın galiba soru biraz genel sorulmuş bi soru.ama artık tam olarak biliyorsun.sence durum nedir kardeş?sence uğraşılmalı mı yoksa boşver mi diyosun?teşekkürler

• bir konuşmalı derim ben..içinde kalmamış olur en azından sende istiyorsan tabiki

Yükleniyor...